Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

(Ne)důvěra ke klukovi, se kterým začínám chodit

23. 02. 2013 v 20:32Off-line Anonym
Ahoj, mám problém s klukem s kterým začínám chodit. Všechno to začalo docela hezky ale pak se to zvrtlo. Totiž jde o to že ještě jeden můj kámoš by měl o tohodle kluka zájem. A třeba že mě ujistil že se o něj nebude pokoušet když se dozvěděl že snim jsem já moc jsem tomu nevěřil ale asi to myslel vážně. Ten kamarád mu napsal že nám to přeje a on se mě zeptal jesi toho kamaráda znám a já řekl že ne ikdyž jo. a když se muj kluk dozvěděl že jsem mu lhal přirozeně se na mě nasral, ikdyž myslim že ta reakce byla trochu přehnaná několik dní se mnou nemluví že chce pauzu. sám ale ke mě taky nebyl uplně upřímnej. řikal mi takový hezký věci ale moc to vážně asi nemyslel co jsem pak zjistil a toho kámoše chtěl pozvat na kafe ten to odmítl udajně a řekl mu že já nejsem uplně to pravý ořechový takže trochu lhal taky. takže já se domnívám že jeho reakce na mou lež byla přehnaná že se mnou se nebaví ted nebo to někdo jiný vidí jinak. Totiž ani on nebyl tak docela upřímný. Takže nevím co vlastně dělat, jsem z toho zmaten a je pravda že důvěra je důležitá ale já bych aspon dal šanci na vysvětlení on nikoli......
23. 02. 2013 v 21:25Off-line Tien213  (42/-/-)
Je to zlozite.
23. 02. 2013 v 21:31Off-line pawelll  (44/175/70)
No tezko radit
23. 02. 2013 v 22:12Off-line Chrisik  (33/176/51)
Houby hází to na tebe a přitom to udělal naschvál aby šel s tamtím ven , nebo si asi myslel , že sním bude chodit a ten ho odpálkoval.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2013 v 22:47Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Buď za tím udělejte tlustou čáru a začněte znovu nebo to radši včas ukončete. To musíte vědět jen vy dva, jestli chcete být spolu, v tom vám nemůže nikdo radit.
23. 02. 2013 v 22:54Off-line Umbaros  (33/180/75)
Partner, který není od začátku otevřený dialogu, je partner na nic a na prd. Zkusil bych si to s ním vyjasnit, pořádně si promluvit, ale když o tom mluvit ani nechce, tak takového kluka bych si být tebou nedržel. Pak za měsíc to může být třeba horší. Tak jako tak rozhodnutí visí na tobě :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 02. 2013 v 23:14Off-line januar1  (38/185/79)
To je len o tom ci ta dotycni miluje ak z jeho strany ta len vyuziva ze si ma s kym uzit ked nie je nikto iny tak sa nanho vyser. ja a moj partner sa tiez hadame jvoli p*****ne ze nemam naladu nan ho cely den ale potom to prejde lebo obidvaja sa milujeme
23. 02. 2013 v 23:21Off-line tomicek93  (30/-/-)
Je to drsný ale je to tak, to platí i o škole nebo zaměstnání... Není radno některým lidem věřit byť jen nos mezi očima. Takže si někam zapsat zlatým písmem následující: "Důvěřuj ale prověřuj", jednou se mi vyplatilo respektovat tuhle větu a co jsem ve škole pak zjistil následujícím prověřováním, o tom radši nemluvě...

A vůbec, co se ti má kdo a jakým právem montovat do tvého vztahu?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 02. 2013 v 02:59Off-line somerone  (36/180/80)
Lhát se nemá (i když díky tomu jsi zjistil jaký je to charakter + přinejmenším jsi mu dal do ruky cenný argument). To že se sešel s tím druhým? Nevím, jak ten vztah váš vůbec fungoval, když se stýká s cizími kluky za tvými zády, domnívám-li se správně vašeho krátké známosti? Zřejmě láska jak ztrouchnivělý trám!
Teď je nasranej, že ses to dozvěděl, se trochu přepočítal a hryže ho svědomí. Ostatně pokud je férový člověk (což není 90% buzen) tak by ti to měl vysvětlit.

Tohle chování nesnáším.

A jinak nauč se používat přinejmenším interpunkce a dělat věty, ne "odstavcové souvětí", jsem to musel přečíst dvakrát, abych se v tom zorientoval! :D
24. 02. 2013 v 09:38Off-line Anonym
No ono mu šlo o to že jsem lhal což uznávám ale tak nebyl docela upřímný s tím druhým se nesešel ale chtěl. nicméně mě soudí jako největšího vyvrhela jako by neměl máslo na hlavě no prý mu jde o věrnost ale já sám nevím čemu věřit. Jinak díky za názory chtěl jsem to vědět co si o tom myslí jiní lidi protože balancuji nad tím jestli mi takový kluk za to vůbec stojí či ne
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload