Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Mám v sobě zmatek

23. 05. 2015 v 03:21Off-line Anonym
Ahoj kluci. Mate taky takovy obdobi ze proste vidite kluka nebo jste na nejake akci vidite tam kluka neznateho myslite si ze je gay pac se vseho tak chova. Vy se do nej tak zakoukate. Az nevite co kate delat. Myslim ti prijdu domu z prace jelikoz delam cisnika a mame tam akce na cely dny veceri a jsou to kluci co jeste k tomu vydavam ve meste. Nebo spis kluk " no prijdu domu a jsem smutny z toho ze proste nemam mladeho kluka a defakto uplne takoveho ninicka proste. Lehnu si do postele a rikam si ted je tu treba semnou atd. Co mam delat a jde o to ze mam p***ele ale tomu je 30 a me 18 a to je asi to ze proste ja budu nejspis vyhledavat kluky v mem veku. :(
23. 05. 2015 v 08:27Off-line Cobr  (102/-/-)
Myslím,že si sám odpovedal,skus si nájsť mladšieho priateľa.
23. 05. 2015 v 08:43Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym - mě by zajímalo proč si šel do vztahu s 30 ti letym, když teď koukas po klucich tvého věku? Je to tvoje věc, ale nakopat vás do p***le. Taky jsem kdysi chodil se 17 ti letym dacanem. Až se mě nabažil tak po roce to ukončil.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 09:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pokud koukáš po jiných klucích a myslíš na sex s nimi, tak akorát ukazuješ svému přítelovi, že si ho nevážíš. Evidentně nejsi připravenej na vztah. Chudák přítel.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 05. 2015 v 14:03Off-line Anonym
Nerikam ze bych s nejakym tim klukem mel zacit spat. To ne.
23. 05. 2015 v 14:45Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Když cítíš, že to není ono, tak by ses s ním měl rozejít. Hlavně u mladších kluků pozoruju, že si myslej, že lze mít vztah s někym nekompatibilnim, ale takovej vztah nekonec krachne, když si ti 2 navzájem nemůžou dávat to, co ten druhej potřebuje a oba pak jen trpí. Např. jeden je vysazenej hl. na vanilkovej anální sex a nesnáší, když mu někdo poroučí a druhej je SM-dom co anál nesnáší.
Taky si jdu za tím co potřebuju, ať si pseudomoralisti alá klucinek plácaj co chcou. Nebudu trpět jenom proto, aby pseudomorální hovádka jako klucinek byli spokojený... ;-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload