Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Obřízka a kluci ve sprše

23. 05. 2015 v 22:42Off-line Anonym
Ahoj, mám obřízku a zanedlouho půjdeme se školou do bazénu. Akorát se trochu "bojim" sprchování a toho že ostatní kluci uvidí můj penis s obřízkou. Protože to je i v týhle době dost nezvyklý mít obřízku. Jako když se třeba baví, tak si z toho spíš dělaj srandu. A tak by z toho měli spíš srandu, ale spíš by mě zajímalo co si o tom opravdu myslí a co je v tu chvíli napadne. Jo a rady jako, že si mám nechat plavky a tak...to ne, nechci tam bejt za retarda :D když si všichni ty plavky sundaj. Takže my sem napište co byste si mysleli ikdyž to bude asi uplně něco jiného než si pomyslí heterák :D
23. 05. 2015 v 22:50Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Jednou se podivaji a vic to nebudou resit...
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 22:55Off-line kloudik  (38/182/80)
Řešit to opravdu asi nikdo nebude. ono se dost těžko vysvětluje proč ti na něho koukal :D
23. 05. 2015 v 22:59Off-line BussterX  (103/130/150)
Jako fakt heterák se na cizí p**o podívá proto aby se přesvědčil jak na tom je on sám se svou mužností : )) , jestli náhodou nemáš třeba větší p**o, heteráci řeší velikost p**a svýho dost často a potřebujou se ujistit že na tom nejsou tak špatně a proto se čumí po pérech, ale prostě jen mrknou koutkem oka a pak už se nestarají... pokud někdo bude řešit tvý p**o a čumět na něj a furt o tom mlet a dělat si z toho srandu, tak jedině proto že to je utajená buzna a obnažený žalud ho ve skutečnosti rajcuje, takže pokud někdo začne čumět na tvý p**o a dělat si srandu z obřízky, klidně se ho zeptej před všema veřejně jestli není upe náhodou teplý.... uvidíš jak rychle se o tvý p**o přestanou zajímat všichni : ))
Souhlasím - 16   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 23:21Off-line onlip  (61/180/84)
S odkládáním oblečení odlož i strach. Kluků pohromadě ve sprchách jsem viděl mraky, nikdy jsem nezažil nepatřičnou reakci na druhého.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
23. 05. 2015 v 23:30Off-line Cobr  (102/-/-)
Myslím,že pri dnešnom veľkom množstve informácií, fotiek,videi nie je obriezka až taká ra***a.V reále možno, a ako písali predchadzajúci,bude to o jednom pohľade.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2015 v 06:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Nemyslím si, že obřízka je rea***a. Naopak je běžnější a běžnější. Ale heteráci ji ani řešit nebudou,protože by to znamenalo, že ti tam koukali a ty bys měl nahráno na smeč jako "tys mi kokal na přirození" a ikdyby se ptali tak odpověz, že to máš ze zdravotních důvodů a inteligentní lidi to řešit nebudou...
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2015 v 13:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Vegane neopisuj :P
24. 05. 2015 v 14:51Off-line esthetique  (41/-/-)
Myslel bych si: ten má ale blbý rodiče!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 05. 2015 v 15:10Off-line januar1  (38/185/79)
To si myslis vazne ze sa tam budu vsetci vyzlekat do naha. Na to zabudni ratam tak polovica ze sa bude sprchovat v plavkach
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 05. 2015 v 15:37Off-line gin  (63/184/120)
@Esthetike:

Většinou tyto obřízky u nás nejdou na vrub rodičů, ale na vrub doktorů, jejichž motivace je rozdílná. Buď jsou to HRABOŠI BODOVÍ a na těch zákrocích rejžují, i když jsou zbytečné, nebo jsou v zajetí americké kryptonáboženské pseuduvědy nebo jsou dokonce cirkumfetišisté. Jsou zaznamenány případy doktorů, u kterých zatímco obřezávali probíhalo silné sexuální vzrušení, nebo někteří masrurbovali nad cirkumstraitem, zařízením, do kterého se malé děti při obřízce připoutávají. (Ty případy jsou ze zahraničí).

@Nevím jestli je obřízka běžnější a běžnější. Nemám totiž možnost někde vidět nahé muže. Jistě asi bude běžnější než za komára před plyšákem. Ale jak vidím z internetových diskuzích, tak obřízkový boom, který u nás vypukl více jak před 10 lety poslední 2 - 3 roky opadl. Oni se k nám totiž dostávají výsledky Taylorových výzkumů o tom, že právě ve vnitřku špičky předkožky jsou ta nejcitlivější erotogenní zakončení a o ty každý muž i při té nejšetrněji provedené obřízce nenávratně přijde.

PS
Dnes se po mnoha měsících na www.netdoktor.at po dlouhých měsících, asi tak od vánoc, zase ukázal cirkumfetišista Max a začal to tam zaplevelovat svými sáhodlouhými romány.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
24. 05. 2015 v 15:40Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Gine, tohle není téma, kde se řeší jestli obřízka ano nebo ne, tak přestaň prudit, ty fanatiku. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 05. 2015 v 15:48Off-line gin  (63/184/120)
Jsem na svobodné internetové diskuzi a reagoval jsem na dva konkrétní příspěvky. Něco jiného by bylo, kdybych si sám od sebe spustil svůj monolog. Pak by tvá výtka byla oprávněná.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
24. 05. 2015 v 15:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ale je oprávněná víc než dost. Mezi řádky toho tvého komentáře je prostě zcela jasně vidět, jak i tady bojkotuješ obřízku.
24. 05. 2015 v 16:47Off-line BussterX  (103/130/150)
Luk: je to maniak kterej tady číhá a jakmile uvidí slovo obřízka, začne jednou rukou datlovat ty svoje keci o obřízkové mafii a druhou rukou si honí pod stolem p**o u představy obřezaného mlaďoučkého pérka : ))
24. 05. 2015 v 17:05Off-line gin  (63/184/120)
Já přeci nemůžu nijak bojkotovat obřízku. Jenom, jako všude, se stavím proti zcestné propagaci cirkumfetišistů.

Mými kolegy z hnutí používaný výraz cirkumfetišista jsem se hodně dlouho dobu zdráhal používat, poněvadž mi to evokovalo sexuální cirkumfetišismus, z jehož jednou forem je acuculofilie. On však mimoto ještě existuje náboženský cirkumfetišismus - některá náboženství jako například judaismus a islám, nebo kryptonáboženský cirkumfetišismus, jehož příkladem je americká obřízková pseudověda, která splňuje podmínky pro to, aby byla demaskována jako kryptonáboženství. (K pojmu kryptonáboženství - typickým kryptonáboženstvím je třeba marxismus)

Cirkumfetišista v širším slova smyslu je ten, kdo chce obřízku vnutit ostatním, v extrémním případě celému světu. Nejprominentnějším, typicky kryptonáboženským cirkumfetišistou je Brian Morris, eme***ní profesor univerzity v Sydney (jeho oborem však není urologie), který by nejraději prosadil, aby byli, nejlépe už jako malé děti), všichni muži na celém světě.


@Zakladatel vlákna: dvakrát to neřeš, kdyby měl někdo blbé poznámky, tak řekni, že to tak máš ze zdravotních důvodů (můj strýc a švagr to tak mají také). Uvědom si, že ten kdo k tomu má blbé poznámky, může být jedině tak hlupák nebo omezenec.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
24. 05. 2015 v 17:10Off-line gin  (63/184/120)
@BussterX:

Já za to nemůžu, že v každém vidíš to co o mně nebo skrytou buznu. I když já si za to můžu sám, vyhmátl jsi můj příspěvek, který jsem asi psal, když jsem měl 4 promile, poněvadž vůbec nevím, že jsem ho napsal. Ten příspěvek je opravdu hodně zmatenej. Ke všemu, jako mladej jsem mlok a acucullák opravdu byl.
24. 05. 2015 v 17:15Off-line BussterX  (103/130/150)
Vysvětlivka: MLOK je takovej ginův slangovej výraz pro bisexuála a znamená že šukal s holkama i klukama (ovšem pak vystudoval teologii, Bůh mu ukázal cestu a z gina je heterák, o penisy chlapců se zajímá výhradně kůli boji s obřízkou)
24. 05. 2015 v 17:33Off-line gin  (63/184/120)
Omyl, homosexuální styk jsem nikdy v životě neměl. Jen fantazie. Pro vysvětlení.
24. 05. 2015 v 17:35Off-line BussterX  (103/130/150)
Dobře, tak jsi byl jen mlok bez sexu, cesta do nebíčka je tudíž otevřena, amen : ))
24. 05. 2015 v 20:40Off-line vegantronic  (38/186/77)
Gin: a co děláš tady? si tu na nějaké misy, v které musíš všechny varovat před tou zlou hnusnou obřízkou nebo tu slintáč nad "koloušky"? :-)
24. 05. 2015 v 20:58Off-line Anonym
Mžete se prosím přestat hádat? Si někde založte skupinovej chat a tam si piste co chcete, ale tohle je trochu zbytečný. Nezajímá mě váš názor na obřízku, ale to co jsem sem psal. Díky
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2015 v 21:11Off-line BussterX  (103/130/150)
Anoynyme, můj názor jsem ti řekl hned nahoře a řeklo ti hned na začátku svůj názor na tvou otázku pár dalších lidí, nehádali jsme se dokud nepřilezl ten obřízkovej křesťanskej obojživelnej psychopat se sklony k alkoholismu a nevyblil tady svou agitaci pošahanou... můžeš za to TY... jakmile to pako někde uvidí slovo OBŘÍZKA, dřív nebo později se tam nacpe se svou obsedantní představou že svět řídí mafie chirurgů řezajících předkožky ... takže tak
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 05. 2015 v 21:29Off-line Condor  (44/-/-)
Pro BussterX. Dík napsal jsi to přesně.
A jen doplnění. Normální křesťané s obřízkou rozhodně problém nemají, protože i Ježíš byl obřezaný.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
24. 05. 2015 v 21:31Off-line gin  (63/184/120)
@ Vegatronic:
Nevím, jestli bylo vhodné se vecpat i na toto fórum, dost o tom pochybuju, jenže já jsem takto nacpanej na hodně fórech a když jsem se od jednoho účastníka na křesťanských diskuzích, který je gay, dověděl, že tu je diskuze, tak jsem se se svou osvětou vecpal i sem. To co jsem psal o pojmu cirkumfetišista, jak ho chápu, tak to budu muset za chvíli smolit i německy.

@Zakladatel vlákna:
To se často stává, že se diskuze stočí poněkud jinam. Mě to nedalo, a tak jsem musel reagovat na Vegatronica a Estethique. Tobě jsem svou odpověď mimo jiné též napsal.

@BussterX.
Můžeš si o mě myslet co chceš, jenže to má velice blízko k realitě. V USA se to těm chirurgům podařilo vnutit celému národu a jsou rozlezlí prakticky ve všech zemích.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
24. 05. 2015 v 21:38Off-line PetrEM  (30/182/75)
Gin: je to VEGANTRONIC , když už. Mimoto tady nikoho ty tvé řeči nezajímají , tak si běž otravovat jinam ..... díky
24. 05. 2015 v 21:42Off-line gin  (63/184/120)
@Condor

Jseš na omylu. Ježíš měl biblickou milah, což je pouze odříznutí chobůtku před žaludem a ne formou periah, kterou zavedli farizejští rabíni až 100 let po jeho smrti, což je úplné odstranění předkožky. Periah zavedli, aby znemožnili její zamaskování v římských lázních.

Na svých osvětových webovkách o tom mám v rubrice OBŘÍZKA A NÁBOŽENSTVÍ články:

CO BIBLE SKUTEČNĚ HOVOŘÍ O OBŘÍZCE od Laury Jezkové z Oregonu a

MOJE BIBLICKÁ CESTA K INTAKTIVISMU od Vivian Jonesové též z USA.

Já si ty věci z prstu nevycucávám, vše mám od kolegů z hnutí. Cos tu napsal považuju opravdu za snůšku nesmyslů.
24. 05. 2015 v 21:50Off-line gin  (63/184/120)
@PetrEM:

Máš smůlu. Pokud cítím, že bych na nějaký příspěvek měl reagovat, tak na něj reaguju.

To by mě musel dát admin banána. Na www.sexus.cz mi admin naopak nabídl spolupráci.
24. 05. 2015 v 22:00Off-line Anonym
Aha, myslel jsem že to pochopíte, ale zřejmě tady nejednám s normálními lidmi. A proto vás prosím ZDRŽTE SE KOMENTOVÁNÍ TOHOHLE PŘÍSPĚVKU!!! jestli se nudíte běžte ven a neseďte u počítače.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2015 v 22:31Off-line BussterX  (103/130/150)
LOL.... hezky tady Gin zabil tu debatu... jako dycky když zavětří slovo obřízka : )) a je po debatě : ))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 05. 2015 v 22:43Off-line gin  (63/184/120)
To mě na doktorce vyčítají už přes rok. Jasně jsem jim napsal, že tam z toho druhý circumfetišistický eurocirc neudělají. Vím, zakladatele vlákna to štve, jenže mě už sotva někdo změní.
24. 05. 2015 v 23:40Off-line Condor  (44/-/-)
@gin
Jsi pěkný pokrytec. Milah je normální částečná obřízka. Ta ti najednou nevadí. Jinde děsíš matky svýma polo-pravdami, byť jen kvůli milimetru odstranění předkožky.
PROBER SE, a nech lidi žít, bez svých projevů.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 05. 2015 v 00:03Off-line gin  (63/184/120)
Zakladatel vlákna nechce abychom se tu takto hádali, jenže když v tom pokračuješ, tak nemohu jinak. Několikrát jsi mě osočil ze lhaní, a teď zase z pokrytectví. Platnost obřízky skončila s platností Staré Smlouvy, tedy před dvěmi tisíci lety. Pro toho, kdo je pod Novou Smlouvou je náboženská obřízka nepřípustná. Takže nemá žádný smysl na křesťana vytahovat argument, že Ježíš byl také obřezaný. Já jsem také obřezaný, ale ne obřízkou udělanou lidskýma rukama, ale obřízkou srdce, která je obřízkou Nové Smlouvy. Nový Zákon jasně říká, že obřízka těla vede k duchovnímu nadýmání a pýše. Příspěvky necitelných cirkumfetišistů mě o tom přesvědčují.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload