Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Šílená láska k heterosexuálovi

26. 05. 2015 v 22:06Off-line Anonym
Prosil bych o radu :D
Nejlepsi kamarad to o mne nevi,nikdo to jeste nevi.Kamaradime spolu uz pres 3 roky,jsme v druhaku... A ted k veci :D vim ze je heteram,ma holku a tak.ale nemuzu si pomoct :D jsem do nej silene zamilovany...oba se spolu strasne bavime,mame se radi,ale kdyz nejse ss nim,citim se spatne,nemam tam dobrou naladu...naopak kdyz s nim jsem ve skole nebo venku,vim ze se y nim muzu pobavit o cemkoli a je mi moc dobre. Strasne ho miluju i kdyz vim ze je to neopetovane :D jsem za nem zavisly :D kam jde on,jdu ja...
Potreboval bych pomoct,jak se tohk zbavit:D protoze me uzira to,ze ja bez neho nemuzu byt ani minutu,ale vim ze to nikdy nebude podle mych predstav :D
Diky :D
02. 07. 2015 v 23:41Off-line vancekalala  (27/165/66)
Mám dost podobný pocit se svým kámošem ale je fakt změnit a najít si opravdu přítele kamaráda jde to fakt strašně těžko
03. 07. 2015 v 00:51Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Já si myslím, že v tomto případě je nejlepší vytloukat klín klínem. :) Taky jsem byl takhle zamilovaný. A až jsem po pár letech otupěl a zamiloval se už naštěstí do gaye, bylo mi mnohem lépe. Ale když se s ním vídáš denně, navíc když je to tvůj nejlepší kamarád, zbavuje se toho hodně těžko. Taky to byl můj blízký kamarád. (On stále je, jen já už se z něj nezblázním. :D )
03. 07. 2015 v 14:42Off-line onlip  (61/180/84)
Když už jsi do toho spadl, jen tak se toho nezbavíš. Buď rád, že něco takového zažíváš, ačkoli vím, jak je to složité. S hetero kamarádem jsem prožil nejhezčí klučičí (středoškolské) zamilování, s dalším něco podobného před čtyřicítkou - a to kamarádství trvá dodnes. Ví, jak na tom jsem. Zpočátku nesl těžko, když jsem mu o svém vztahu k němu řekl, ale po letech se hrany omelou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload