Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Intuice - gay radar...

28. 05. 2015 v 15:48Off-line Anonym (intuitivní)
Ahoj, jsem bisexuál, ale myslím, že na určité věci mám intuici a myslím, že dokážu u určitých kluků poznat nebo předpokládat, že jsou na kluky. Má to někdo taky tak? Nebo nevím, jestli si to jen domýšlím, ale jedná se vždy o kluky, kteří se mi na první pohled líbí a nemluvím tady o kategorii vykroucenců, kteří mě naopak odpuzují a na nichž to pozná bezpečně i heterák. Problém je, že jsem zatím nenašel dost odvahy vůči danému klukovi udělat nějaký krok, ale vnitřně cítím, že on bude na kluky. Dokážete poznat gaye s tím, že to i risknete a ono to vyjde, myslím seznámení...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
28. 05. 2015 v 17:17Off-line mulit  (25/178/75)
Gaye někdy poznám, ale většinou ne. Co však poznám bezpečně - když jdou dva kluci spolu, mluví dost nahlas, každé druhé slovo je "p**o", "m***t", "vole", k tomu sebevědomé chování, občas si jeden nebo druhý uplivne na zem, má chůzi trochu jako orangutan - tak to jsou zcela bezpečně heteráci :-)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 6  Nahlásit
28. 05. 2015 v 17:21Off-line Anonym (intuitivní)
Mulit: Já totiž osobně žádného gaye neznám, pouze se mohu domnívat o některých klucích, co se mi líběj. Myslíš opravdu, že gayové jsou kultivovanější a že třeba nemluví tolik sprostě?
28. 05. 2015 v 18:16Off-line vegantronic  (30/186/77)
Ano. U některých kluků to je už vidět, že je na kluky podle stylu chůze, gest, že na sebe víc dbá atd.. Ale ani to není 100% a už vůbec to neznamená, že daný se k tomu před tebou přizná a automaticky s tebou bude něco chtít mít. Pak jsou kluci, u kterých poznáš úplné prd...
29. 05. 2015 v 11:16Off-line Petan  (31/185/97)
Mulit: podle tvého popisu jsem nejspíš heterak, ale líbej se mi kluci. To asi budu heterosexuální gay :D
30. 05. 2015 v 14:01Off-line esthetique  (33/-/-)
Jednoznačně to poznám. neunikne mi ani kluk s technologií STEALTH ha ha ha
09. 06. 2015 v 11:15Off-line burlap  (47/197/98)
Da sa to ,intuicia je super nastroj aj v beznom zivote:)ked xces tak napis
09. 06. 2015 v 11:43Off-line Pasivjirka  (53/179/63)
Joshboy02: nepoznáš to dle chování a chůze. Taky jsem si o jednom dlouho myslel,že je gay,dokud jsem ho neviděl v objetí holky a jak se vášnivě líbali.
09. 06. 2015 v 11:49Off-line onlip  (53/182/72)
I když to nevyjde, může z toho být krásné přátelství, bez sexu. Za pár hodin vyrazím se svým hetero kamarádem na psí výlet. Taky jsem si původně myslel, že by mohl být mého druhu.
09. 06. 2015 v 11:51Off-line Pasivjirka  (53/179/63)
To já za chvíli vyrazím do práce a budu zkoušet gay radar.
09. 06. 2015 v 13:48Off-line mulit  (25/178/75)
Včera jsem viděl v malém Tescu. Vyklízeli prodejnu. Nakupoval jsem, dívám se po regálech a najednou slyším teplouše podle hlasu a intonace. Tak jsem se otočil za tím hlasem a skutečně: Asi 30 letý manager. Solárko, možná i mejkap, gely, leskl se jako psí kulky. K tomu ty pohyby, ta vůně, chodící drogerie. Ale musím přiznat, že toto mě odpuzuje. Městské přešlechtěné typy nemusím. Raději ty přírodní týpky...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload