Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pobouření gayové Výměna manželek 27.5.2015

28. 05. 2015 v 16:13Off-line otomar  (24/173/79)
28. 05. 2015 v 16:29Off-line Acarum  (28/170/70)
Ty komentáře pod článkem docela slušná rakovina, a názor většiny v něm, nasere snad víc než obsah článku.
28. 05. 2015 v 16:58Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ať si gayové pobouření klidně jsou. Porovnávají nesmysl. Ta ženská si je sama porodila a odkojila, jsou tedy její.

Jako souhlas, ženské je sebrat, pokud je k tomu důvod (tu výměnu jsem neviděl) a dát je pěstounům, ale nevidím jediný rozumný důvod, proč se ozývají ublížení gayové a motají do toho svoji problematiku s adopcí dětí homosexuálními páry. :-P
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
28. 05. 2015 v 17:21Off-line vegantronic  (38/186/77)
Lukino_Luk: naprostý souhlas. Problematika adopcí v ČR je úplně jiná. V ČR žije v dětský domovech na počet obyvatel nejvíce dětí v celé Evropě. Problém je ten, že zákony neumožňují adopci dítěte, ikdyž třeba jen rodič jednou do troka pošle dítěti pohled. To je třeba změnit tak, aby děti byli adoptovatelní. V současné době není v ČR ani dost adoptovatelných dětí pro heteto páry. Pokud se změní zákony, pak samozřejmě bude dost dětí i pro homosexuály. Odebírat další děti není potřeba. Dětí je v ústavech dost... Díl jsem neviděl, takže nemohu posoudit, ale z pravidla v ČR s odebíráním dětí z nevyhovujících podmínek není problém. Problém je s následnou výchovou.
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2015 v 13:15Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Mě mrzí to, že spousta frajerů v té konverzaci tam dělají velký chlapy a borce přitom sami by ani nebyli schopný zvednout p***l a jít např s "neplodnou přítelkyní" do toho děcáku. Je mi líto jak těch dětí z výměny tak dětí z děcáku, tak dětí z afriky, je mi líto ohrožených zvířat, je mi líto pralesů. Píšou tam a ví vlastně co děti potřebují oni určitě ví co děti chtějí a jak se k nim chovat , oni ví že ty děti se mají lépe v děcáku než doma s rodinou, přitom ani jeden ten frajer děcko nemá a dle jejich názorů tomu dávám 0,5% šance že vůbec mít budou....
29. 05. 2015 v 18:41Off-line paul86  (103/-/-)
Lecter17: Asi tak. Příběh jedné šmudly a jednoho lempla se někteří snaží přetavit na "heteráci jsou strašní rodiče a kašlou na své děti, dejte je radši nám, my se o ně budeme vzorně a s láskou starat".
Ale mě by hlavně zajímalo, kde všichni berou tu kulervoucí jistotu, že bordel v baráku je doména heteropárů a u gayů/leseb by se to stát nemohlo.
29. 05. 2015 v 19:51Off-line BussterX  (103/130/150)
Michal2015: pojď, udělej mi dítě chlape :*
29. 05. 2015 v 20:18Off-line Centaur  (43/177/-)
Heteráci sou prasata. Stačí vidět jejich studentský koleje. A takové děti chtějí gayové adoptovat ? Je fakt že gayové sou bohatý a patří mezi nejbohatší a můžou si ty děti z finančního hlediska dovolit , protože převážné procento heteráků sou asociálové na pokraji bezdomovectví a krachu. Televize nám aspon dobře naznačuje odstrašující příklady, ale to bych si radši zaplatil dovolenou v Řecku. Kdo viděl více dílů z tohoto cyklu Výměna manželek, tak vidí, že televize vyhledává účinkující záměrně z otřesných bytových podmínek, kde je vidět neskutečná chudoba a bída. Obě dámy v tomto díle nebyly zrovna z hotelovky. :-D Jedna lepší než druhá.
29. 05. 2015 v 20:20Off-line BussterX  (103/130/150)
Centaure jdi se podívat tady naklucich.cz do té debaty kde se řeší desetiletý uživatel zdejšího serveru.... když vidím kolik buzerantů tvrdí že je v poho když jsou na gayseznamce děcka prvního stupně školy tak vidím že sou buzny hovada kterým bych nesvěřil ani čokla natož děcko
29. 05. 2015 v 20:26Off-line Centaur  (43/177/-)
BussterX : To je pravda ono těch gayů co ty jejich p******ty chtěj taky moc není :-) Heteráci si trapně myslej že o ty jejich spratky stojíme bůh ví jak , asi by se hodně divili v reálu :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2015 v 20:28Off-line BussterX  (103/130/150)
No v debatách řve hodně gayů že chtějí mít právo na adopci prostě jen proto aby to právo měli, že by z nich hned každej zažádal o děcko a prošel si tím schvalovacím martyriem to pochybuju
29. 05. 2015 v 20:40Off-line Centaur  (43/177/-)
To sou jen debaty ale v realita je uplně jiná. O adopce stojí jen určitá snobská gay vrstva, která ty jejich děti potřebuje, aby si dokázali jaká jsou rodinka a těch je sakra málo tady. Média si to otočila poněkud mylně :-D Když gay slyší o společné výchově dětí můžeme si domyslet ty otrávený xichty :-D Máš recht, že se o adopce dvéře netrhnou.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
29. 05. 2015 v 21:31Off-line Centaur  (43/177/-)
Výměna manželek je ale dobrá v tom, že gayům ukazuje tu nuzotu a primitivnost za kterých heteráci žijou a jejich vlastní parodie na děti :-D v tom učí potom žít a vyrůstat. V těchto dílech je dobře ukázáno společenské dno heteráků , které samo o sobě je odstrašujícím příkladem kdy se musí gay skoro až smát jejich pračlověčím způsobům, kde se to promítne i na jejich painteligenci se kterou se projevují na webech, kde se tyto pořady prezentují. Pak si tam napíše takovej jeden GAY - sama***án, který si tam vyleje svoje citečky a udělá se z toho celonárodní poprask jak si chceme dominovým šmahem jejich dětičky adoptovat všichni . Zajímalo by mě kdyby v pořadu byla Jana Robbová kolik gayů by jí vydalo v ten moment vyřízenou žádost o byt :-D Ale na litování dětí heteráků, na to jsme hned na netu národní hrdinové :-D Stačí jenom jeden a hned mají redakce vystaráno na tejden :-D
29. 05. 2015 v 21:34Off-line BussterX  (103/130/150)
Když je někdo d***lem tak už je jedno jestli je gay nebo hetero, a mezi náma bukvicema je d***lů taky hejno
29. 05. 2015 v 21:38Off-line Smouk  (25/174/75)
Já tedy pobouřen rozhodně nejsem...
A jen tak mimochodem,adopci děti homosexuály bych jednoznačně zakázal...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 05. 2015 v 21:45Off-line Centaur  (43/177/-)
Ten co tam napsal tak s nim musí bejt větší sranda než stěma dvouma pipkama u stolu. Hlavně jak tam napsali:

"Pobouřená je i komunita gayů a lesbiček. Ti jsou zdrceni přístupem státu. "
Tak o tom silně pochybuju spíš naopak :-D :-D:_D

Už jen fakt kolik peněz se ušetří když za ně nemusíme platit poplatky a školný . Za to je měsíc dovolená kterou si heterák nedovolí ani ve snu.
29. 05. 2015 v 21:58Off-line Centaur  (43/177/-)
A oni ještě o tom píšou, že je to nejděsivější případ, který byl odvysílán. :-D Já bych za nejděsivější pořad nazval když tam byla ta ženština, která se přifařila k těm dvěma gayům a nemohla pochopit, že mají dvě televize :-D Ty heteráci jsou prostě anekdotou sami o sobě. A to jsou bytovky ve kterých se sériově stavěly dvě koupelny a dva haizly :-D ta paní měla hustě vymyto. Ale nelze se divit když tam účinkují podobné existence bůh ví z jakého vidlákova a pouští je jak dobytek do skutečných bytů.
04. 10. 2016 v 00:14Off-line ozvien  (73/-/-)
Vidím, že nedělám chybu když nezapnu televizi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload