Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Povrchní názory - kde a proč vznikají?

26. 02. 2013 v 14:12Off-line Betonica  (39/191/93)
Proc se tak casto objevuji nezrale nazory plne polopravd, mytu, pripadne vyslovenych blabolu?
Proc si nikdo neda tu praci premyslet predtim, nez neco rekne nebo napise?
Proc jsme tak stadoviti, jak ovce se nechame vest za vabnickou???

Je prece strasny cist, ze si nekdo mysli, ze se mu ztencuje epitel konecniku, nebo ze vztahy stoji na penezich a sexu, pripadne se dozvedet, ze Martin Hranac je gay ikona Ceska...

Co vy na to? Spokojite se s vetsinovym nazorem, ktery prejimate jako pravdivy, nebo o vecech premyslite a nachazite vlastni zavery?
26. 02. 2013 v 15:02Off-line forever.together  (27/180/85)
Mne je to tak jedno a kto vymíšla gay ikony atd.. Mám nato taky názor proste nech si žije a nech o nechajú nič natom zaujmavé nieje
26. 02. 2013 v 15:04Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Hranáč ako gay ikona?! to sem Já větší gay ikona ;)

Z naší mladší generace bych za gay ikonu označil třeba Artemiana :)

Jinak cizí názory přejímám jedině, když se s nimi mohu sám ztotožnit.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
26. 02. 2013 v 15:26Off-line Stefja  (33/190/84)
Plavat proti proudu je totiž dřina a ne každý má chuť se do ní pouštět. A proč by se dneska vyplatilo nad něčím přemýšlet a tvořit si na to názory, stačí se usmívat, vypadat hezky a úspěch je zaručen :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2013 v 15:29Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Protože takový jsme my jako Češi, už v minulosti jsme takový byli, bez vlastního názoru, tupě lízající konečník jinému národu, potřebovali jsme dohled nad námi, protože naši občané jsou hloupí jedinci, kteří se bez řízení neobešli, a tak to i zůstalo. Bojíme se nových věcí a proto zůstaneme a budeme se snažit znovu nastolit staré časy, na které všichni nadávali, nelogické a hloupé, vítej v Čechách.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2013 v 15:34Off-line klucinek  (33/176/75)
Zkrátka v našem ČEZku sme ovčané....
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2013 v 17:46Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Jn, hlavně že dostávám Nesouhlasím, Já sem Odpověď a nechápu ty co tak bučí po vedění, že naplivou na ruku, která je jim nabídnuta
26. 02. 2013 v 18:14Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Je to přesně, jak píše Alex, ty kořeny jsou historické. Doplnil bych jen, že občas z tohoto stáda vzejde osobnost, která si jde za svým a je pak třeba světově známá (Dvořák, Masaryk, Čapek, Wichterle, Havel, atd.). Paradoxem je, že většina národa tyto osobnosti stejně neuznává nebo o nich ani neví, protože typickému občanu ČR stačí k životu knedlo vepřo, pivo a oblíbený seriál v TV.
Nikdy jsem se jako stádoidní ovce nechoval a z toho plynou moje problémy třeba v seznamování. Měnit se ale nehodlám. Je mi u pr..., co kdo nosí, s kým se stýká, co je in a cool. Je smutný, že pro většinu lidí a gayů především to důležitý je. Ostatním nezbývá, než to přijmout jako fakt.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 02. 2013 v 18:24Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Tady úplně nejvíc miluju, když od něaký buzničky dostanu mínus, asi za to, že mám svoji hlavu a nevrkám s nima a nemám trapnej sestřih kolem dokola vyholený hlavy a navrchu vlasy čímsi napatlaný...
26. 02. 2013 v 18:35Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ligerisek: Jo, tak nějak. Ale z toho si nic nedělej, vždyť ti to může bejt u....no, přesně tam :-)
26. 02. 2013 v 19:54Off-line somerone  (36/180/80)
Myslím, ze každy by si tu měl sáhnout nejprve do vlastního svědomí nez začne dělat Rozumbradu.
Každopádně nazory si tvorime zkušenostmi, rozhledem, at uz společenským nebo znalostnim, kulturou a nejvice pak působením bezprostredniho okolí. Těžko je člověk nestranný. Lidi jsou lini přemýšlet do hloubky bez předsudků, predjatosti. Jak říkal jeden filosof: Myslet bolí:)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 04:50Off-line filipino  (30/195/73)
Znám ikony pravoslavné... co je to ´gay ikona´? to jakože v kostele ve Svidníku bude na stěně malovaný dřevěný obrázek Warhola nebo Eltona Johna? :-D :-D :-D
27. 02. 2013 v 05:55Off-line somerone  (36/180/80)
Elton John je pro mě gay ikona. To co dokázal on v oblasti hudby je nepřekonatelné asi tak, co dokázali v Evropě pan Svoboda a Gott dohromady.
27. 02. 2013 v 08:11Off-line filipino  (30/195/73)
"somerone" - především věc názoru, výhradně subjektivní... ;o) pro mě je ikona něco, k čemu bych se měl modlit a rozhodně se nebudu modlit k nějaké bukvici, o kterých byla řeč výše... A hlavně nechápu zálibu v tom samotném označování slovem "ikona", přijde mi to stejně vadné jako nazývat někoho "celeb***ou", těch je v poslední době plná p***l. Elton John je vynikající hudebník a skladatel, vynikající (i když o něco méně) zpěvák, no rozhodně ne ikona ;o) A když už bych měl porovnávat E. Johna s někým, tak určitě spíš např. s p. Dvorským, než s Kájou... ;o) Nic proti Gottovi, má hlas, který se narodí možná jednou za 100 let, ale Německo (kdysi NDR o NSR), Benelux a vých. Evropa není Evropa... ;o) Bohužel - není to vina K. Gotta, že nemohl být doceněn, ale to už jiné téma...
27. 02. 2013 v 13:34Off-line somerone  (36/180/80)
Karel Gott je známý v Rusku, Japonsku, celé střední Evropě, a pochopitelně ve všech německy mluvících zemích.) Samozřejmě není Němce ani Čecha, Slováka, Poláka, kdo by jej neznal.
http://www.youtube.com/watch?…
27. 02. 2013 v 14:15Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Filipino: ikony máš i v počítači a klaníš se snad k nim? :D
27. 02. 2013 v 14:26Off-line somerone  (36/180/80)
Ligerisek: Ikona > náboženský obraz ve východních církvích (přeneseně se tedy k populárním osobnostem moc nehodí tento výraz, ale byť nesprávně, je zažitý!) ;grafický symbol užívaný jako nabídka pro volbu činnosti počítače
27. 02. 2013 v 14:29Off-line Betonica  (39/191/93)
@somerone: Kdyz vyklad, tak vyklad: http://cs.wikipedia.org/wiki/Ikona

"V přeneseném významu znamená slovo „ikona“ člověka či věc, užívanou podobně jako výše zmíněný náboženský obraz. Jako určitý vzor, ale do jisté míry i jako ochranný, magický předmět, který má například zajistit či alespoň zaštítit obchodní, či jiný úspěch. V tomto smyslu se hovoří například o Janu Husovi či Janu Ámosi Komenském jako o ikonách českého národního obrození. Podobně se o Michelangelu Buonarottim či Leonardu da Vinci hovoří jako o ikonách renesančního umění atp. Někdy se také mluví o „ikonickém“ charakteru určitého gesta, jednání, knihy či výtvarného díla. Označení ikona v přeneseném smyslu má někdy poněkud pejorativní význam. V této souvislosti se mluví například o ikonách komunistických či jiných totalitních zřízení, atp."
27. 02. 2013 v 14:46Off-line somerone  (36/180/80)
Betonica: Tak jsem si to nezkopíroval jak ty, sorry.
27. 02. 2013 v 14:48Off-line Betonica  (39/191/93)
@somerone: To jsi ale mohl... :) Nejde prece o to, znat a vedet vsechno. Dulezite je vedet, kde informaci najdu... A tu pak spravne interpretovat :)
27. 02. 2013 v 14:50Off-line somerone  (36/180/80)
A potom tu machrovat... Aha:D Pane vzdělanej.
27. 02. 2013 v 14:53Off-line Betonica  (39/191/93)
Pripada Ti, ze machruju? Co je to za machrovstvi pracovat s informacemi? Analyticky myslet a vytvo*** si vlastni usudek na zaklade ziskanych poznatku. Nechapu.

Spis si myslim, ze Te pali, ze jsem byl rychlejsi a presnejsi... Ale neboj. Jsem na takove reakce zvyklej :D
27. 02. 2013 v 16:59Off-line Tien213  (42/-/-)
Ludia premyslaju len ked ide o nieco co sa ich osobne dotyka. tv a nakoniec aj internet prinasaju prilis vela informacii. nemozno seriozne uvazovat o vsetkom. ja osobne som sa naucil menej dolezite veci riesit odhadom. zatial mi moje nazory vychadzaju..
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload