Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jaký máte názor na gay průvody?

02. 06. 2015 v 18:10Off-line Anonym
Ahoj, jaký máte názor na gay průvody? Já myslím, že to akorát poškozuje slušné gaye v očích veřejnosti, je to provokativní, nepotřebné a celkově kontraproduktivní. Myslím si, že gayové tady mají práv dost, že česká společnost je vůči nim tolerantní více než jiné a že naopak takovéhle akce slušným gayům dělají jen ostudu, zbytečně provokují naše odpůrce, ale hlavně nepůsobí moc dobře na většinovou veřejnost. Prostě nesouhlasím s takovými průvody a myslím, že valná část z vás taky ne.
02. 06. 2015 v 18:13Off-line Centaur  (43/177/-)
To je věc pana Hromady a dalších co ty průvody organizují. Na to se zeptejte jich a ne nás. To je plně v jejich režii..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
02. 06. 2015 v 18:24Off-line Alk  (26/-/-)
Počul si o krajine ktorá sa volá Írsko?
Je to katolícka krajina a uznala manželstvá homosexuálom, naproti tomu Česká republika, označovaná aj ako najateistickejší štát na svete má len registrované partnerstvá.
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2015 v 20:02Off-line vegantronic  (38/186/77)
Pan Hromada by si mohl organizovat co chce, pokud by mu tam nechodili každý ročník tisíce lidí, nikdo by po tom neštěkl. Takže poptávka evidentně je.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 06. 2015 v 23:12Off-line jj217  (29/188/113)
Měl jsem naprosto stejný pohled jako anonym, ale když mě loni kamarádka přesvědčila a šel jsem tam, nebylo úplně těžké udělat si obrázek o tom, jak vypadá Prague Pride v realitě, a o tom, jaký obrázek si o něm může člověk udělat prostřednictvím médií, kam se vždycky dostane samozřejmě jen těch pár exotů nebo zkrátka něco "divácky atraktivního". Fakt, že tam potom jde taky několik tisíc naprosto normálních a slušně se chovajících lidí, spolu s faktem, že nejvíc se na začátku na Václaváku projevovali nějací chlápci s cedulemi ve stylu "všichni půjdete do pekla", samozřejmě nikoho zas tak nezajímá.¨

Upřímně? Víc než nějaký průvod nám dělají ostudu ti z nás, kteří se chovají jako promiskuitní s odpuštěním prasata a ojeli půlku Prahy, což ještě považují za svou úspěch. Nemyslím to nijak špatně (ale potrefená husa se vždycky ozve, že, tak uvidíme), je to věc každého z nás, jak žijeme a co nám vyhovuje, ale fakt je, že ve výsledku se jako argument proti adopci a podobně nepoužívá nějaký průvod, ale to, jak úžasnou pověst homosexuálové mají právě z hlediska promiskuity a podobně.
03. 06. 2015 v 00:35Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Můj názor na gay průvody a pod? Dokud gayové se nezačnou chovat jako lidé,tak jim nic takového ve společnosti nepomůže. A jak se chováte,je často vidět i v poradně.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 06. 2015 v 11:07Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jenže to, že se nějaký část gayů chová jak d***lové, tak přece to nemusí odsrat všichni. Jakože já nebo ty jsme zodpovědný za chování nějakého promiskuity? To, že plnoprávnost svazků, bude možné například adoptovat dítě neznamená, že dítě si bude moct přece pořídit kde kdo. Furt budou platit přísná pravidla adopce, který budou platit pro všechny stejně a rozhodně nikdo nebude zvýhodněn jen, protože je teplej.
03. 06. 2015 v 18:54Off-line jj217  (29/188/113)
Jasně, všichni to odesrat nemusíme, ale v praxi to tak je. Jasně, pořád budou platit přísná pravidla pro adopci, ale dokud se ta adopce homosexuály neuzákoní, tohle je vlastně naprosto irelevantní. Stačí si najít nějakou debatu o adopci homosexuály, v argumentech proti skoro určitě zazní to, že gayové jsou promiskuitní, a tudíž by neposkytli dítěti vhodné zázemí a tak dále a tak dále - a těm, kdo o tom rozhodují, tohle zatím stačí a úplně je nezajímá, že támhle Pepa z Ostravy nebo Vašek z Prahy nejsou promiskuitní a tak dále a že by byli třeba i mnohem lepšími rodiči než značná část heterosexuálních párů.
03. 06. 2015 v 20:22Off-line Michalel  (36/178/88)
Kdyby průvod byl obecně o tom si zatancovat na muziku a decentně se ukázat, jako průvody v Německu, tak by to bylo v pohodě. Současná forma "hrdosti" a ukazování toho nejkřiklavějšího budí blbý dojem, že jsou takoví všichni. Pak by tam nemuseli být jen lidé z LGBT a ti ostatní by zjistili, že je to v pohodě...

Začal bych tím, že by se to nejmenovalo "Pride" ale třeba "Dance Parade" nebo "Summer Fest", když se musí všude sr* ty anglické názvy...
03. 06. 2015 v 20:33Off-line jj217  (29/188/113)
A co je decentně? Jít tam v oblecích? Nechci to nijak strašně bránit, ale ono to opravdu není tak, že tam jde dvacet tisíc lidí v zářivých oblečcích nebo v kůži s kamarádem na vodítku. Stejně tak tam evidentně chodí i lidé, kteří jsou heterosexuální (pokud tedy nebyly ty potisky triček "straight, but supporting" lživé, že). A to Pride v názvu taky není úplně náhodou, má to své důvody, není to tam kvůli tomu, že by si někdo řekl "musí to být něco anglického a něco, co bude ukazovat, jak chceme být vlezlí, hmm, třeba Pride".
05. 06. 2015 v 16:29Off-line Centaur  (43/177/-)
Jde o to ze si to gayove nechaj libit. Jsem si naprosto jist ze jednou prijde odveta. Uz ted nektere gay servery informuji , ze neuznavaji tyto akce verejnosti.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
05. 06. 2015 v 19:22Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Když tak zvažuju. K čemu,krom vyhazování peněz za přípravu,omezení a tím i komplikace dopravy,jakékoliv průvody jsou?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2015 v 19:33Off-line vegantronic  (38/186/77)
Ke zviditelnění problemů s kterým se setkávají homosexuálové? Comming out, pronásledování v některých zemí, adopce...
05. 06. 2015 v 19:36Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
A to si jako myslíš,že o těch problémech je málo informací na netu a v mediich. Připadá mi to jen jako zviditelňování,jako na májových průvodech.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 06. 2015 v 19:40Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Krom toho jsem psal o různých průvodech. Nejen homosexuálních
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 06. 2015 v 13:45Off-line Centaur  (43/177/-)
První máj byla taky kravina. To by nebylo Česko, aby se nepřidalo do davu.
05. 09. 2016 v 23:01Off-line shiroReloded  (30/178/85)
Ježiš díky bohu za průvody. Uvědomte si, že možnost pořádat tyhle akce je jeden výdobytků naší dnešní svobodý demokratický země, a že naši předci utápěli za tuhle možnost svoje životy v potu a krvi, napřed proti nacistům, pak proti komunistům.

Práva gayů nejsou u nás dostatečná ani z daleka, osvojování dětí je stále hudbou budoucnosti (i když osobně bych radši podstoupil lobotomii, než abych si pořídil dítě), místo manželství máme jakýsi zbytečný a potupný paskvil, zvaný Registrované partnerství (ten je třeba co nejrychleji zrušit spolu s novelizací § 655 zákona č. 89/2012 Sb.) a nějaký i***t, který nemá ani tu trochu hrdosti aby napsal příspěvek pod svým profilem tady bude tvrdit, že to stačí!? HOVNO, HOVNO, milej brouku!
05. 09. 2016 v 23:48Off-line Mr.Anonym  (27/-/60)
Šel jsem na tu akci, protože mě přemluvila kamarádka. Byl jsem příjemně překvapen a zbořilo mi to některé předsudky. Obraz, jaký ukazují média, neodpovídá tomu, jak to tam vypadá doopravdy. Není to glorifikace homosexuality, ale spíše pochod za rozmanitost :), vítáni jsou i heteráci. 90 % lidí je tam úplně normálních, 10 % jsou exhibicionisté - to jsou ti, které zabere kamera. Čísla týkající se gender šikany, diskriminace apod. jsou velice vysoká (nejde tedy jen o práva), stejně jako problémy spojené s transgender lidmi a zákonem jsou dost špatně provedené, proto si myslím, že jsou tyto pochody potřeba. Neukazovat se vůbec nám nijak nepomůže. V naší komunitě se hodně vyskytuje rovněž problém internalizovaná homofobie, který je způsoben heteronormativitou společnosti. Tj. spousta hetero lidí vám bude říkat něco jako že sex. orientace je věc každého, že oni ji taky nijak neukazují. Ve skutečnosti ji ale vyjadřují velice často, i při rozhovorech, jen si to neuvědomují. Řada gayů tohle přesvědčení ale přijme, abychom se této majo***ní společnosti líbili, a rovněž odsuzují věci jako je zženštilost apod. (což se nerovná promiskuitě). Myslím, že pokud chceme získat respekt, potřebujeme nenávist zvládnout nejdřív sami v sobě a mezi sebou :). Toť můj názor.
06. 09. 2016 v 10:57Off-line pauxi  (49/178/79)
Nic proti průvodu, třeba s transparentem s aktuálním problémem, ale vadí mi že si to někdo plete s karnevalem v Riu, sám bych se tam takto styděl jít. I když budu oblečen normálně , účastí vlastně s ,, kolegy ,, souhlasím
06. 09. 2016 v 14:49Off-line igy  (38/173/81)
Můj názor je, že nemá příliš smysl diskutovat o názoru, protože změnit něčí názor nejde. Takovými diskuzemi si buď jen utvrdíte svůj názor nebo se začnete stresovat z toho, kolik lidí je opačného názoru. Ale svůj názor nezměníte.
Prostě přijměte, že tu průvody jsou a budou. A přijměte, že tu jsou odpůrci průvodu a stále budou. Ale jsme svobodná společnost, kde jsou různé názory správné a dobré.
06. 09. 2016 v 21:40Off-line Titan24  (30/168/56)
Mám stejný názor jako zakladatel vlákna a dodávám, že pokud nám záleží na tom, jak se na nás dívá většinová společnost, tak bychom i v tom průvodu měli důrazně médiím vzkázat, ať přestanou zabírat jen ty exhibouše, že nás to poškozuje a tak. Musíme vyvíjet tlak na ty, kdo nám škodí, aby s tím přestali.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload