Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oslovení kluka na gay seznamce

07. 06. 2015 v 18:35Off-line Anonym
Zdravím Vás,
jak jsem tu tak četl, plno lidí k***izuje oslovení typu:
Ahoj, jak se máš. Jsi moc hezkej. Taky rád poslouchám xyz.
Poraďte tedy, jak by člověk měl navázat první kontakt na internetové seznamce. V reálném životě je to pro mě jednodušší. Člověk má nějaké charisma, které může zaujmout a konverzace nějak tak vyplyne ze situace, ale tady to moc nejde :)
Děkuji všem za názory :)
07. 06. 2015 v 18:38Off-line daniteen  (27/-/-)
Cau kamo, v*****is mě? Co třeba takhle? :D :D
Souhlasím - 19   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 06. 2015 v 18:48Off-line Anonym
Daniteen: Bylo to myšleno k navázání smysluplné konverzace :) Ne návrhy na výměnu tělních tekutin :)
07. 06. 2015 v 19:03Off-line Mr.Anonym  (27/-/60)
Taky mě zajímá, jak si někteří oslovení představují - dobrá otázka :). Já v "jak se máš, jak se ti daří, taky mám rád ______" nevidím žádný problém :), slohové práce na téma "proč mě zaujal tvůj profil a co od tebe chci" mi přijdou vcelku zbytečné :) - ale je to zase druhý extrém.
Souhlasím - 12   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 06. 2015 v 19:23Off-line daniteen  (27/-/-)
Anonym: tak ja chtěl jenom pomoct ;) (a třeba trochu pobavit) :D
07. 06. 2015 v 19:34Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
No,běžně se na seznamkách dočkávám oslovení. Ahoj. Ahoj,jak se máš či jak to jde. Dáme sex? No,nějak klukům schází fantazie. Je to i kolikrát vidět v úvodech. Převzaté citáty nebo jen napsané sex.
07. 06. 2015 v 20:03Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Pokud máme podle profilu, alespoň něco společného, tak se optám na to téma..Pokud je profil vyplněn stroze, tak často začínám: "Jak se máš?"
Na tu otázku čekám odpověd např. Dobře, protože..Nic moc, protože..Takhle se rozvede konverzace..Případně třeba dotyčný připíše něco, co se mu stalo, o nějáké události, která je veřejně známá apod.. Tohle jsou odpovědi, kteří píšou často lidé, co maj něco v hlavě..Pokud, odpovídaj jednim slovem, případně pokud rádoby chytře v profilu píšou " Na otázku JAk se máš, neospovídám" Tak často to dál nečtu a hotovo..Jestli dotyčný nemá mozek, na víc, jak jednoslovnou odpověd, tak bychom si opravdu neměli, co říct..Zrovna jako s těma, co si snad myslí, že solo pro ně budu vymejšlet supr, čupr otázku..
07. 06. 2015 v 20:12Off-line THX1188  (40/183/90)
Mám na jiném webu super konverzaci, už je to pro mě klasika ..

Začalo to PM:
On:
čau
já:
čau
on:
čau..
Já:
čau..
on:
ahoj
já:
Ahoj
....

...atak to vypadá pořád, píšeme si jen, čau, ahoj a pár teček...když nemám jednou za týden "zbytečné" ahoj, cítím se nesvůj :)

Prostě bez keců :)
07. 06. 2015 v 20:24Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Otázka "jak se máš" je na místě, když se ptá někdo, koho znám. Pokud se takto ptá někdo, koho neznám, jakákoliv odpověď je pro něj o ničem.
Když chci někoho oslovit, tak napíšu pár vět (ne slohové cvičení) o tom, co mě zaujalo na jeho profilu a pak buď konverzace pokračuje nebo ne. Musí ale být schopen psát a ne jenom odpovídat na otázky, jak si to spousta lidí představuje.
THX1188: Podobná konverzace se mi stala i s ročním odstupem....to byl tak hodnotný pokec, až jsem z toho byl celej hýň :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 00:00Off-line zvedavy.heterak  (48/-/-)
Já píšu "Ahoj". Když nechce, neodpoví, když chce, začneme se bavit. That`s all.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 09:08Off-line chuckyno  (103/130/150)
Jak se máš? To se dá přežít.Já nemám rád,když někdo "konverzaci"začne stylem:mrd teď ? Sice asi ví,co chce,ale u mě tím končí.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 12:26Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Nejlepší je rovnou k věci, prostě ahoj, zahoníme? stejně se k tomu zajde později stejnaktak. to ostatní si můžeme říct pak
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
08. 06. 2015 v 13:00Off-line johnj  (40/186/82)
Po přečtení reakcí mám pocit, že pokud nemám 4 vysoké školy, 5 rekvalifikačních kurzů a křišťálovou kouli, abych si vyvěštil, jak bude někdo na můj pozdrav odpovídat, abych náhodou úvodním pozdravem navázání kontaktu rovnou neukončil, tak bych snad neměl ani nikomu nic psát. Proč z toho děláte takovou vědu?
Používám standardní pozdrav a nějakou provařenou frázi. Pokud se druhá strana nechytí, pak nemá cenu v něčem dále pokračovat. Na tom není nic složitého.
manicboyyy to napsal úplně přesně. Pokud někdo hledá sex, ať to rovnou napíše. I poptávka sexu se může napsat v rámci nějaké elementární slušnosti (čili s pozdravem, oslovením, celou větou).
Internetové seznamování je průser pro lidi, kteří to neumí. Nechť pak volí jiný způsob. Sám jsem se s většinou přátel seznámil přes internet a trvalo nám i několik let, než došlo k osobnímu setkání. A ta přátelství a setkávání trvají už mnoho roků a jsem moc rád. Nebýt internetového seznamování, zřejmě bych se s těmi lidmi nikdy nepotkal.
Rada na závěr pro všechny, co nevědí, jak někoho oslovit: Slušně oslovte kohokoli a kdekoli, jak chcete. Nedělejte z toho vědu. Buď to vyjde, nebo ne.
Hodně štěstí!
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 15:55Off-line Acarum  (28/170/70)
Čím originálněji někdo začne konverzaci, tím lépe se mi s ním pak baví.
Tedy nějáké "ahoj,jak se máš" na mě působí asi stejně jako červený hadr na býka. Navíc to je důkaz toho, že člověk nemá fantazii neb existuje milion způsobů jak začít konzervaci. Nicméně pokud se s někým nechci bavit, stačí stočit konverzace do slepé uličky, odepisovat úsečně a je klid :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 06. 2015 v 16:17Off-line Titan24  (30/168/56)
Jak má někdo začít konverzaci jinak než Ahoj, jak se máš, když nezná toho dotyčného, nikdy si s ním dříve nepsal, nezná jeho rozpoložení, ani zájmy a nechce druhému třeba urazit? Tady je prostě někdo příliš náročný a shovává to za kecy o vynalézavosti. Vynalézavost může dopadnout i tak, že si ten druhý o tobě pomyslí, že jsi divný, nebo oplzlý
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 06. 2015 v 19:03Off-line vegantronic  (38/186/77)
Co třeba pro úvod pokec o společných zájmech, zanadávat si jak většině jde jen o to jedno, pokecat o místě kde žijete, kam chodíte... Jako základ konverzace. :-)
08. 06. 2015 v 19:21Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak ne každej tam ty zájmy má. A ptát se ho kam chodí to zavání stalkingem, pokud je ze stejného města
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
08. 06. 2015 v 19:40Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
Pokud mi někdo napíše jen ahoj,odpovím taky jen pozdravem. Pokud mi pošle jen smajlíka,obvykle se zeptám,zda taky umí i psát.
08. 06. 2015 v 19:45Off-line Pasivjirka  (60/179/63)
No,ale stalo se mi i,že jeden mi odpovídal stále jen smajlama,nedal na varování,že se mi to nelíbí a pak už přes ignor nemohl poslat ani smajla.
08. 06. 2015 v 20:54Off-line esthetique  (40/-/-)
Ano, správný postřeh. PROTO SE SEZNAMUJU V REÁLNÉM ŽIVOTĚ A NÉ TADY
18. 06. 2015 v 01:52Off-line Anonym
Jsem rád, že toto téma je smysluplné, a doufám, že někomu pomůže.
Jinak souhlasím s tím, že je dobré navázat konverzaci ohledně něčeho, co má dotyčný v profilu.
08. 11. 2019 v 09:49Off-line trepc  (42/201/102)
Zdarec vši, tohle mrtvé téma mi vniklo úžasnou myšlenku. Jeden mladý a krásný kluk se svěřuje svému nejlepšímu kamarádovi, že je zamilovaný. Říká mu, oba jsou moc chytři, mají smysl pro humor a jistě jsou i dobří v posteli. A kámoš potáhne travku, pokývá hlavou a praví: vole měl bys tu trávu omezit, že ty sis zase ty blbe psal sám se sebou.
08. 11. 2019 v 09:54Off-line trepc  (42/201/102)
PS: Omluvte prosím mou T9, je ještě mladá a nezkušená.
09. 11. 2019 v 10:55Off-line Kreosanlike  (102/230/150)
Já začínám "Ahoj, jsi pohledný a máme společné X Y Z a nemáme to daleko. Pokud jsem tě zaujal, tak napiš." nebo "Ahoj, dík za +, čím jsem tě zaujal?" když mi dá +.

Zásadní otázka je, kde se dá seznamovat mimo internet.

1) Kluby jsou jen na hledání sexu a ten, co hledá vztah tam vleze jednou a pak je znechucen nebo uloven.
2) Gaydar nefunguje. Funguje jen na vykrouceniny a promiskuitní z**dy s tetováním, odznáčkama a vlaječkama, kterří se míjí s mojí cílovou skupinou.
3) Zájmové akce - na autosrazu, elektroveteš burze nebo v lomovém muzeu je absolutně nemožné rozlišit, kdo je našinec a kdo z našinců by mohl mít zájem být osloven.

Proto hodnotím seznamování v realitě jako pohádku vycucanou z prstu vykrouceninami a podobnými extravágantními individui.

Dále ty menší internet seznamky (než ta jedna největší) jsou absolutně mrtvé. Sex se tam sehnat asi dá ale vztah s někým, kdo má podobné zájmy, rozhodně ne!

Praví chlapi už jsou rozebraní, zbyli jen ti leví.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload