Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Pražské GAY podniky

28. 02. 2013 v 23:14Off-line Anonym (bukvice90)
Navštívili jste některý z pražských GAY barů,
některou z restaurací či saun anebo jiných
podniků v Praze zaměřující se na homosexualní
klientelu?

Jak jste se v takovém zařízení cítili?
Doporučili byste navštívit anebo raději
obloukem obejít vámi navštívený lokál?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
01. 03. 2013 v 00:22Off-line zerzin  (30/184/84)
Byl jsem častým hostem těchto podniků :-D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 03. 2013 v 15:09Off-line somerone  (28/180/69)
Jsem v Praze 3 roky, On-club už je zavřenej, ale na Termix bych si dával pozor;) nevím, co si myslet o lidech, co chodí do buzinců s darkroomy...
Já jsem asi moc stromódní, ale nelíbí se mi někdo, kdo vrtí zadkem s nažehlenou patkou vykrouceně exhibuje a ještě to pocejchuje fake-kabelkou od Vittona. A vůbec se mi nelíbí atmosféra a ožralý buzny, co to na mě zkoušej. Za večer mi x lidí šáhne na zadek; nechci si připadat jak ženská, ale chlap!

Proti restauracím nic nemám, ale já si vybírám restaurace blízko a podle kuchyně, ne podle zaměření.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
02. 03. 2013 v 04:28Off-line Artemian  (25/183/69)
@Somerone: Stále od Tebe slýchám to samé. Ale pravdou je, že takové to není vždy. Buzny jsou lidé a lidé jsou různí. Někteří jsou takoví jak je popisuješ ty, jiní jsou zcela přirození. A to, že si někdo šáhne... Jen ať si šáhne když to doma nemá. Když se mi to nelíbí, řeknu to. No ne?

Termix, StaGe jsou zcela v pohodě kluby s notnou porcí zábavy, to že tam jsou Darkroomy... no a? Chodit do nich nemusíš... Náhodou tam je často sranda když tam vtrhneš se skupinkou kamarádů a děláš kraviny :D ale to chce holt trochu spontánního myšlení.

Zcela jinak na tom jsou přímo orientované sexcluby aka Drake's, Heaven, atd.

Sauny... no znám jen Labyrint a z vyprávění BonBon a Davida. Labyrint příjde většině lidí asi nejpříemnější a nejčistší... A na hygienu se tam skutečně dbá. Toalety vždy hezky voní, jsou čisté. Na sprchách žádný vodní kámen, voda vždy čistá.

Co se restaurací týče, tak přímo GAY restauračky nejsou... Jsou gay friendly kavárny a restaurace. Např. Café MUZEUM, Q-Café (doporučuji), Café-café, Latimerie, Celebrity Café.

Když vlezeš do podobných podniků prvně, je jasné, že se budeš stydět, ale věř mi, orkáš se během chviličky :)
02. 03. 2013 v 10:26Off-line power  (35/176/64)
Kdybych měl čas tak chodím :)
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload