Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Problém s erekcí

13. 06. 2015 v 22:07Off-line Anonym
Mám takové choulostivé téma. Již rok studuji na vejšce a na kolejích jsem si našel, gay kluka, se kterým jsem měl jednou sex, který se mi líbil, ale měl jsem problém, takže jsem se od dotyčného potom chvíli distancoval...
Později (teď) jsem to s ním zkusil znova a mám stejný problém. Jak je v názvu mám problém s erekcí.
Rád o sobě tvrdím že jsem bisexuál a věřím tomu, protože jsem měl co do činění s oběma pohlavími a oboje se mi líbilo. Měl jsem sice asi jednu holku ale čtyry kluky a nebyl problém žádný, až teď s tutím novým.
Je pravda že jsem již starší, propitější apod... ale celkově s erekcí problém nemám, takže si nemyslím že můj životní styl ublížil mému sexuálnímu životu...

Chci se vás tedy zeptat, v čem by mohla být chyba a jak jí napravit, popřípadě jak vyřešit ten problém s erekcí.
14. 06. 2015 v 00:21Off-line Mic2000  (27/170/85)
V tomto ohledu je spíše lepší pomoc od sexuologa
14. 06. 2015 v 00:32Off-line kloudik  (38/182/80)
K tomuhle klukovi třeba cítíš víc než k těm ostatním a problém je možná v nějakém strachu ze selhání.příště do toho di v klidu a bude to v poho. psychika dělá hodně
14. 06. 2015 v 16:22Off-line esthetique  (40/-/-)
...a taky do toho zkus jít střízlivej. alkohol dělá taky hodně. negativního. HA HA HA HA HA
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload