Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Co je ta čara od žaludu co vede až k zadku

14. 06. 2015 v 09:10Off-line Anonym
Ahoj ja mam takovy sev na penise a kdyz jsem se s tim sveril tatovi tak mi rekl ze ho nema (je mu 40 let) a pozdeji kdyz se sprchoval si me zavolal a ukazal mi ho. Tata tam fakt nic nemel mel to jen na sourku a tam kde mu sourek koncil mu sev koncil taky. Rekl mi abych mu ten sev ukazal a tak sem si sundal kalhoty a ukazal mu ho. On se na to dival jak na mimozemstana, pak mi skontroloval predkozku jestli kde dobre stahnout atd. ale to sem nepatri. Rekl mi ze zakdem ratsi k doktoru. Potom sem se kouknul na net na obrazky nahych chlapu a oni to tam nektery taky nemeli. a tak by me zajimalo jaktoze to ja mam a jini ne.
14. 06. 2015 v 09:55Off-line Hypatia  (31/185/72)
To je jednoduché. Má ho naopak většina lidí, jestli máš na mysli ten šev na spodní straně penisu, vznikl během ontogeneze, když urethrální valy srostly k sobě, aby daly vzniknout uzavřené močové trubici (urethře). Když to nesroste pořádně vznikají hypospadie různého rozsahu v závislosti na tom, jak moc/nemoc to srostlo.
14. 06. 2015 v 10:08Off-line Anonym
Diky hapatia.. takze to neni nic nebezpecne????
14. 06. 2015 v 10:10Off-line Hypatia  (31/185/72)
Ne, vůbec. Spíše buď rád, že Ti to hezky srostlo :D
14. 06. 2015 v 16:13Off-line esthetique  (40/-/-)
MŮŽU TĚ UJISTIT, ŽE TO MÁ ÚPLNĚ KAŽDÝ, NĚKDO VÍCE, NĚKDO MÉNĚ VÝRAZNÉ.... začíná to tzv. uzdičkou na penise končí tzv. hrází...více viz Hypatia nebo učebnice biologie nebo Wikipedia.org
14. 06. 2015 v 22:36Off-line Anonym
Diky moc kluci ♥
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload