Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Seznamovací pojmy 2: Borec

14. 06. 2015 v 12:29Off-line bi_big_looking  (32/175/65)
Další termín na vysvětlení.

Příklad: "Hledám borce"

Nevím, je "borec" něco jako "namakanec", "svalovec"?

My jsme to často říkávali, když byl někdo v něčem úspěšný, třeba "v matematice je borec", ale pochybuju, že to v seznamkách myslí takto...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
14. 06. 2015 v 13:04Off-line BussterX  (95/130/150)
Příteli začíná to vypadat na spam a myslím že ti to brzo někdo smaže ty tvoje založené debaty
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 06. 2015 v 13:09Off-line bi_big_looking  (32/175/65)
No nevím, proč to tu způsobuje takovou nevoli, nechtěl jsem všechno házet do jednoho pytle a myslel jsem, že tyhle dotazy budou užitečnější než typu: "nemám ho moc velkýho?", "nevím, co mám dělat" apod. Ale evidentně takový typ dotazů má větší úspěch, takže si to příště rozmyslím sem něco napsat...
Navíc jsem počítal s tím, že některé dotazy budou zajímavější, takže se budou přirozeně obnovovat odpověďmi a některé prostě zapadnou do "propadliště dějin", protože se buď na ně odpoví, nebo budou méně zajímavé.

Ale jestli preferujete všechno házet do jednoho pytle, můžu pak dát do jednoho příspěvku dotaz na opravu auta a tip na dovolenou, ušetřím tím tolik žádaný prostor. Ale spíš po těchto reakcích nemám chuť už se ptát vůbec.
14. 06. 2015 v 13:11Off-line Acarum  (21/170/60)
Mohl by ses naučit základy komunikace na fórech, jinde už by Ti za tohle moderátoři nasololi bez keců ban :)
14. 06. 2015 v 13:33Off-line BussterX  (95/130/150)
Acarume říkal jsem to, je to puntičkář, toto mít doma je na zabití : )
14. 06. 2015 v 16:05Off-line esthetique  (33/-/-)
NE, MYSLÍM, ŽE O MATEMATIKU V PŘÍPADĚ "BORCE" OPRAVDU NEJDE.... POKUD OVŠEM TO NESOUVISÍ S TERMÍNEM "BRIGÁDA" A NEMAJ SE POČÍTAT PRACHY....ha ha ha ha ha ha
14. 06. 2015 v 21:42Off-line sid_6  (29/182/66)
Borec je podle mě ten, co je v něčem dobrej, lepší než ostatní a je tak něčím výjimečnej. Na seznamce to nejspíš znamená dobrou sexuální výkonost.
15. 06. 2015 v 00:06Off-line Michalel  (28/178/88)
Já proti těmto tématům nic nemám, alespoň se dozvím nové věci.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload