Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Založen:
13. 03. 2020
Návštěv:
511 ×
Přihlášen:
13. 03. 2020 v 23:30
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Kolín
Základní údaje
Znamení:
beran

2 názory k profilu

13. 03. 2020 v 16:34Off-line Dobin  (71/180/75)
Ahoj.....škoda, že toho na profilu nemáš víc.
02. 04. 2020 v 06:49Off-line Dirdan  (40/176/88)
NEJTĚŽŠÍ NA SVĚTĚ JE tady na www.nakluky.cz najít opravdového pohodového kluka/chlapa, co to opravdu myslí vážně a chce se seznámit třeba právě pro tohle:

Kolín - Kutná Hora - Čáslav - Poděbrady... a blízké okolí v regionu:

Hledám nejen na dnešní večer, ale dlouhodobě pohodového a spolehlivého Bi-kluka = kamaráda na pohodový diskrétní Bi-sexík = vše podle našich představ a co vše budeme spolu chtít dělat navzájem.

Vlastní pohodlné diskrétní zázemí mám - bydlím sám ve svém vlastním novém bytě - naše setkání můžeme uskutečnit klidně už dnes během dne ... dopolko - odpolko nebo večer... stačí se spolu jen domluvit a to ostatní je už jen na nás dvou.

Vždyť o nic nejde - stačí se dimluvit, přišel by si jako na úplně normální návštěvu ke kamarádovi, o všem si spolu řekneme co vše nás bude zajímat a co oba vlastně chceme a když se bude chtít, i podle situace, klidně můžeme to vše začít zkoušet realizovat. A když se nebude chtít, tak zase z návštěvy kamaráda odejdeš ... prostě vše na pohodu.

Rychlá domluva bez zbytečných keců - UPŘEDNOSTNÍM odpovědi s fotkami Tebe a Tvého mazlika (pokud je nemáš ve svém profilu!), ať vím na koho a na co se můžu těšit - nebudu se setkávat a seznamovat naslepo! Tvoji odpověď s fotkami pošli sem do zprávy - diskrétnost je oboustranně nutná! Odpovím obratem.

Honza z Kolína
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Copyright 2011–2023 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload