Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
do 35 let
Založen:
08. 12. 2013
Návštěv:
9 788 ×
Přihlášen:
Před hodinou
Kraj:
Pardubický kraj
Město:
Pardubice
Bydlím:
s rodiči v bytě
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
hubená
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
býk
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Našel by se někdo fajn pro život? =D
====================================
instagram: instagram.com/nickthehefox
====================================
INFP osobnosti jsou skuteční idealisté. Ve všem hledají aspoň náznak dobra, dokonce i v těch nejhorších lidech a událostech, a pátrají po způsobech, jak věci zlepšit. I když je okolí může vnímat jako klidné, rezervované a plaché, skrývá se v nich vášeň, která dokáže opravdu zazářit. INFP tvoří kolem 4 % populace, proto se bohužel často stává, že zůstávají nepochopení. Pokud si však najdou podobně smýšlející kamarády, získávají pocit harmonie, který dokáží přeměnit na fontánu radosti a inspirace.

INFP se řídí spíš svými zásadami než logikou, nadšením nebo praktičností. Při rozhodování, jak dál, se dívají na čest, krásu, morálku a dobro- konají s čistými úmysly, ne kvůli odměně či trestu. Lidé s INFP typem osobnosti jsou na toto právem hrdí, avšak ne každý chápe, že jejich úmysly jsou skutečně čisté, proto se často dostávají do izolace.

Při nejlepším využití svých schopností dokáží INFP komunikovat s ostatními na hluboké úrovni, s lehkostí používat a chápat metafory či paraboly- symboly na sdílení svých myšlenek. Síla takovéto intuitivní komunikace se výborně hodí ke kreativním činnostem, proto není překvapením, že mnoho známých INFP jsou básníci, spisovatelé a herci. Poznat sebe samého a najít ve světě svoje místo je pro INFP lidi důležité a toto hledání promítají do své práce.

INFP mají talent vystupovat, dokáží odhalit krásu své osobnosti a svá tajemství prostřednictvím metafor a fiktivních postav.
Schopnost INFP ovládat řeč nekončí používáním mateřského jazyka. Jako většina ostatních lidí patřících do skupiny diplomatů se i oni považují za nadané, když jde o učení druhého (nebo dokonce třetího) jazyka. Dar komunikace INFP se též výborně hodí při snaze o harmonii, která je opakujícím se tématem u diplomatů. Pomáhá jim přiblížit se o krok blíž k cíli při hledání svého poslání.

Na rozdíl od svých extrovertních (E) bratranců, INFP zaměřují svou pozornost jen na několik lidí, na jednu důležitou věc- příliš široký záběr je vyčerpává. A všechno to zlo světa, se kterým nedokáží nic udělat, je lehko dovede až k zármutku a bezmoci. Pro jejich přátele je to smutný pohled, protože jsou zvyklí na jejich veselý postoj.

Když si INFP nedávají pozor, mohou se ztratit ve své honbě za dobrem a zanedbávají při tom každodenní starostlivost potřebnou pro život. INFP se často nechávají unést do světa hlubokých myšlenek a s větší radostí než jakýkoliv typ osobnosti rozjímají nad hypotetickými a filozofickými záležitostmi. Když INFP zůstanou bez dohledu, mohou postupně ztratit kontakt s okolím a stáhnout se do samotářského režimu. Jejich přátele nebo partnery potom může stát mnoho energie, dostat je zpět z tohoto světa.
Naštěstí, tak jako květy na jaře, i zájem, kreativita, altruismus a idealismus INFP se vždy vrátí, což odmění je samotné, ale i ty, na kterých jim záleží. Možná ne logikou či praktičností, ale pohledem na svět, kterým šíří inspiraci, laskavost a krásu, kamkoliv vkročí.
Onload

4 názory k profilu

11. 01. 2014 v 22:18Off-line cuspus  (18/-/-)
krásný :)
08. 12. 2014 v 15:11Off-line davidek117  (19/165/45)
nadhernej
09. 02. 2015 v 14:06Off-line flebo  (41/176/86)
hezkyy
Před 14 hodinamiOff-line onlip  (54/182/72)
Působíš velmi sympaticky. Držím Ti pěsti.
Přihlaš se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload