Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
pravidelný sex
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 19 do 33 let
Založen:
13. 08. 2019
Návštěv:
371 ×
Přihlášen:
13. 12. 2019 v 20:42
Kraj:
Praha
Vzdělání:
magistr/inženýr
Oči:
zelenohnědé
Základní údaje
Znamení:
beran
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
bradka
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Ne že by to by zrovna triviální úkol, nějak příčetně charakterizovat sám sebe. Ale vždycky si rád počtu, co o sobě napsali jiní (mnohdy to vypoví zdaleka nejvíc z celého profilu) - takže chtě něchtě musím jít příkladem :)

Tak tedy... asi nejsem takříkajíc "na první dobrou" ten nejotevřenější a nejmíň plachej člověk, který běhá po zemi. Nemyslím, že by tenhle rys nabýval úplně extrémní podoby, ale pravda je, že mi vždycky chvíli trvá, než dokážu z té své šlupky vylézt ven.

A kdo že teda potom vyleze?
Asi trochu snílkovský romantik a sarkastik a ironik a možná někdy i kapku cynik současně. Že to nesedí dohromady? Možná, ale už to tak zkrátka je.

Nenapravitelný nostalgik libující si v připomínkách "starých dobrých časů", ať už byly opravdu dobré anebo ve skutečnosti pěkně prekérní, ale to nevadí - nám z nich většinou zůstalo to nejlepší.
A příroda. Sedět na vyhřátém kraji louky, kde kvetou hlaváčky a kam zavítá tak půl turisty měsíčně, a kochat se výhledem někam daaaleko, pochodovat někde po horách anebo bloumat deštěm prosáklým říjnovým lesem, kde je pro mlhu vidět na pár kroků, to pisatel prostě může.
A pak přijít domů, zapálit krb (kecá, nemá ho :( ) a fajfku (kecá, nekouří :) ) a číst si, anebo si prostě vychutnávat, že je zpátky v teple.

Ale co by to všecko bylo bez těch dalších dvounožců, co se jimi svět hemží, žejo :) Protože legraci a smích s přáteli a kamarády, bez toho prostě nemůže být - aspoň jednou za čas. Humor chytrej i chytrej, co se tváří jako děsně blbej.

Miluje plamenný diskuze nad všema možnejma i nemožnejma aktualitama naší současnosti a eventualitama minulosti (protože historie "kdyby" zná) - dokud nezačnou přerůstat do osobní roviny, což neomylně značí nejvyšší čas přejít na odlehčenější téma.

Tak. To jsem tak nějak já. Pokud na vás po přečtení celé té litanie stále převládají pozitivní pocity nad negativníma, budu jenom rád :)

Pokud Vám neodpovím hned, omlouvám se a neberte to prosím špatně ;)
Onload

Názory k profilu

Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload