Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 18 do 29 let
Založen:
01. 01. 2016
Návštěv:
4 468 ×
Přihlášen:
21. 02. 2021 v 00:26
Kraj:
Jihomoravský kraj
Okres:
Vyškov
Město:
Vyškov
Bydlím:
sám v bytě
Vzdělání:
maturita
Práce:
technik
Postava:
normální
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
kozoroh
Etnikum:
běloch
Alkohol:
skoro vůbec
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Tetování:
nemám
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Zdá se, že pomalu nastal čas poskvrnit tento profil nějakým rádoby inteligentním textem a doufat, že se ledy pohnou... Co sem teda napsat? Mám pocit, že všechno, co by mohlo být napsáno, už tu je popsáno jinými i lépe... Nemá cenu spoustu věcí opakovat, a tak se pokusím to vzít tak nějak zkráceně :-) Najde se tu pár fajn lidí, pro které vždycky stojí za to najít si trochu volného času, ale taky spousta jiných, kvůli kterým je škoda namáhat se psaním. Tím myslím různé olizovače nohou, feťáky ponožek a trenek, udělovače výprasků a podobné osoby... Ti, kterých se to týká, nechť tyto řádky prosím berou jako výzvu k přechodu o profil dál, kde to možná někdo jiný ocení :-) Zároveň prosím pány 35+, aby taktéž neplýtvali drahocennou energií... Vím, zní to hnusně, když je někdo předem odepsán na základě věku, zvlášť, když už taky zdaleka nepatřím mezi mladíky, ale vždycky jsem měl rád spíš mladší nebo přibližně stejně staré kluky, a tak to prosím respektujte. Obě strany si tím ušetří případné zklamání... A teď už konečně k tomu, co tu vlastně pohledávám. Jednoduše řečeno kluka do každého počasí... Člověka, který je ochotný přenést se přes mé nedostatky, aby se mohl na oplátku radovat z toho mála, co bych mu mohl nabídnout já :-) Pokud se někdo takový najde, může z toho vzniknout hezké přátelství a když bude mimořádně vhodná konstelace hvězd, tak třeba i láska. Ale zase tak naivní nejsem, takže to může být klidně i hezké přátelství s výhodami :-) Můžu tu sáhodlouze popisovat, jak se mi líbí vysocí modroocí blonďáci, ale mé skromné zkušenosti velí, že není radno skočit po prvním, byť sebekrásnějším klukovi. Jasně, co si budem nalhávat, o vzhledu to prostě mezi bukvicema je. Pokud neexistuje fyzické pouto, těžko se rozvíjí něco víc než přátelství. Ale nemůžu říct, že by to pro mě byla absolutní a nepřekonatelná prio***a. Je to spíš o celkovém osobním kouzle, než o tom, jaké má kdo vlasy, oči, nedejbože různé délky, průměry a hloubky jiných tělesných orgánů :-) Bohatě stačí, když fungují tak, jak mají. Spíš mě potěší, pokud bude kluk klidné a nekonfliktní povahy, s nějakými smysluplnými zájmy, zodpovědností, a celkově pohodovým naladěním, který si umí udělat legraci třeba i sám ze sebe... A pokud by byl mazlivý, bude to příjemný bonus :-) To jsou zároveň vlastnosti, které bych měl být schopen poskytnout i já. Snad to nejsou nároky, které by odradily spoustu hodných kluků, kteří se ve zdejších hlubinách skrývají, jen se z nějakého důvodu nechtějí vynořit :-)

Takže gratuluju všem, kteří se prokousali tímto skoro až filozofickým elaborátem a doufám, že pokud tyhle kecy někoho zaujaly, nebude se ostýchat a napíše. Protože to za něj nikdo jiný neudělá :-)

PS Tohle byl pokus o vážné a konstruktivní zamyšlení. Nejsem takovej suchar, jak se může podle výše uvedeného zdát :-D
PPS Protože přemýšlení bolí, dovolil jsem si stejný text obšlehnout i na iBoys, kde mám taky profil, abych nemusel nic vymýšlet dvakrát :-)
Onload

2 názory k profilu

14. 08. 2016 v 17:08Off-line Gent  (23/170/65)
Stav se zamnou do Ostravy udělam ty Masaž, vikouřim ty Penis, odepiš
03. 08. 2017 v 08:42On-line Vasek50  (57/170/76)
Ahoj skoda ze tak daleko brouku ?
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload