Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
Ve věku:
od 31 do 37 let
Založen:
10. 12. 2013
Návštěv:
5 122 ×
Přihlášen:
Před 16 hodinami
Kraj:
Olomoucký kraj
Okres:
Šumperk
Město:
Zabřeh
Vzdělání:
vyučen
Postava:
hubená
Oči:
šedé
Základní údaje
Alkohol:
abstinent
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
barevné
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
oholené
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
aktualizace 29.3 2024 (3.11 2023)Úvod:
PIŠTE PŘÍPADNĚ, AŽ SI PŘEČTETE CELÝ TEXT NÍŽE !


Mám tam popis sebe a co nejpodobnějšího si kluka, tu hledám. Je toho možná trochu víc, ale zas: píšu hned předem to, co si jiní, co jen napíšou ,,hledám kluka,, pak vypisují v hodně meilech, poznávají se, zkoumají, než jim dojde, že teda jako asi ne... Já nejsem jako ostatní lidi, používám mozek takže vím, že je toho daleko víc co lidi hledají a nehodlám čekat, až to časem vyjde najevo a nastanou spory, já to raději napíšu všechno dopředu a každej at si posoudí sám jestli jo nebo ne. Nechci komunikovat s někým koho neznám a nevím jestli by jsme si rozuměli, abych po nějaké době zjistil to, co se dalo čekat. Když je člověk trochu jiný něž většina, má míň šancí že najde toho, koho hledá. Proto hned píšu to, co bych stejně musel v x meilech psát někomu cizímu s kým bych pravděpodobně jen zbytečně ztrácel čas. Ten koho to osloví a napíše mi, by pak měl už být hodně na stejné frekvenci jako já a pravděpodobnost, že by jsme si mohli rozumět by byla velká. O vo to de ne ? To jen pro ty co se diví délce textu (a voni se stejně budou divit dál..) Píšou mi lidi co tvrdí, že by jsme si rozuměli, ale vůbec to nečetli.
Abych někomu odepsal, musí mi napsat zprávu se správným obsahem ! Odpověd na to, co to je, je v textu níže. Ahoj, jak se máš ap. to není, to nic neříká a nevím co na to odepsat, je to prostoduché. Je to tak schválně, kdo má být můj nejbližší člověk, musí mít inteligenci a zájem o mně kdo jsem, vyznačující se mmj. potřebou přečíst si text, než mi napíše. Tam je i to, co o tobě chci vědět. Je to logické ?
To mně bude motivovat k odepsání, jinak asi nic. Kdo nemá potřebu číst co píšu, toho nezajímám jako člověk a ten zase nezajímá mně, jsou to povrchní, jednodušší, většinou jen sexu chtiví jedinci, bohužel tu je takových většina.
To by to psaní asi nemělo dlouhého trvání a bylo by to jen vysilující vysvětlovat a přesvědčovat někoho o něčem...... to rozhodně nechci, mám jen jedny nervy.

Taky nereaguju na zprávy od lidí, co mi napíšou hned jak se přihlásím, nebo tu ani nebyli !!! Na to aby mi někdo napsal, si text musí přečíst a delší dobu promýšlet, jako já. Takže tyto lidi nejsou ti co hledám. Je tu příliš podivných individuí a různých d***lních takyinteligencí z umělých, nebo jakých hmot a fakt si nehodlám psát s každým. Tvůj text musí mít hloubku a musí v něm být proč, čím jsem tě oslovil. Věřím, že TY víš o čem píšu a nebudeš se bát napsat, protože budeš cítit, že jsme na stejné vlně. Nechci působit složitě nebo odtažitě, ale je třeba oddělit zrno od plev, než si začnu s někým psát.
Chápu, že na většinu dnešních jednoduchých lidí je to co tu píšu asi dost složité na pochopení, ale ti mně nezajímají, co bych s nima asi tak dělal ?? Je to napsáno tak, aby to oslovilo toho, koho hledám, je to jako když rozlomíš oplatek, kus musí zapadnout zpátky do protikusu, aby se dokonale spojil.
25.10 2022 přihlásil jsem se zde po dlouhé době...


Ahoj, sem Filip, Filípek (malý zajíček)


HLEDÁM TU HODNÉHO, OHLEDUPLNÉHO, NESOBECKÉHO A - VELMI CITLIVÉHO CHLAPCE (NE CHLAPA !! - JSEM KLUK A JEŠTĚ K TOMU ULÍTLEJ) TAK CCA 34-35 LET + - ,no jo no já vím ...Toho, který není, ale, snad nejsem jedinej, TOUŽÍCÍHO PO VÁŽNÉM DOŽIVOTNÍM VZTAHU ? DVOU KLUKŮ - JEN JEDEN PRO DRUHÉHO. OSTATNÍ NEMUSÍ ČÍST DÁL.
Může být i jen kamarád, ale vztahově LOAJÁLNÍ, což je vážnému vztahu dost podobné.

Jak by měl vypadat ? určitě moc milý, klidný, vnímavý, se zájmem o mně a hlavně citlivý. Taky se smyslem pro černý humor vážný vztah a spolu blbnutí. Ochotný vždy pomoci. A být retro !! Prostě můj Pajďásek :---)


Jestli je to to, co hledáš, zvu tě na bližší počtení o mně, uvidíš jak dlouho to vydržíš :) Ti co nejsou hodni, rychle odpadnou, což je dobře, kompatibilní osůbka by totiž měla cítit radost a potřebu číst dál a dál.
...........................................................................................

O sex nebo nějaké prasárny, uchylárny nemám zájem, vůbec to nečtu a hned mažu, mám v životě jiné hodnoty.
Prosím aby napsal jen ten, kdo odpovídá tomuto popisu a opravdu si myslí, že je ten, koho hledám. Chci komunikovat výhradně s tím, kdo mi bude rozumět, a s kým si budu rozumět já, nechci ztrácet čas s někým kdo tohle ani nedočte a už píše, přestože je úplně jiný než ten, koho popisuju.
Přečti si prosím několikrát tento text. Toho, koho hledám, by měl zaujmout, a ztotožnit se s ním. Měl bys cítit velkou radost a pocit jakoby jsi našel svou druhou část. Nech vše v klidu uležet, nech hlavu/ srdce at ti řekne co si o tom myslí. Není mi příjemné někoho zklamat, napsat že by mi asi nevyhovoval a už vůbec ne seznamovat se s cizími lidmi psát si a zkoušet .... a nakonec nic, proto tu i přes svůj odpor ke zveřejňování, píšu o sobě to podstatné a ať mi prosím napíše jen ten jeden na kterého už čekám :)
Je to všechno tady. Měl by ti tento text mluvit z duše, pokud ne, tak nejsme kompatibilní. Ostatní by to mělo ,,vyfiltrovat,, text jim nebude dávat smysl ! Ty zásadní věci tam musí být, ty okrajové bych rád, aby jsme potom spolu přizpůsobili do maximální harmonie.

Hledám chlapce, který to má stejně jako já, se kterým bych si rozuměl !! PŘEDEM UPOZORŇUJU, ŽE MUSÍ BÝT VYJÍMEČNÝ !! - JINÝ NEŽ PŘEVÁŽNÁ VĚTŠINA DNEŠNÍCH POVRCHNÍCH A TZV. MODERNÍCH LIDÍ...! JÁ JSEM TAKY :-)


Takže něco málo o mně:

JO JEŠTĚ JEDNA VĚC : nepředstavuj si člověka v mém - uvedeném věku, představ si, že existuje někdo, kdo je i v tomto věku, cca 25 ti letý kluk - představy lidí totiž mají velkou sílu jak jsem zjistil, když člověk vidí věk, automaticky si představí člověka jak v tomto věku bývají všichni ostatní, u mně je to fakt jinak.

Jsem velice citlivý a zranitelný človíček, potrestán za nevím jaké zločiny pobytem na této kruté a nepochopitelné planetě ( pozor !!! citlivý- hypersenzitivní, neznamená psychicky nemocný, ani na někoho takového nemám nervy !!!) Že je to často peklo, by mělo být jasné tomu, koho hledám. Jsem introvertní domácí typ, mám rád svůj klid a lidi nevyhledávám. Chovají se čím dál divněji.
Myslím, že jsem vnitřně celkem zajimavej, je třeba mně ale poznat blíž, z venku působím úplně jinak a nepustím si k sobě nikoho, kdo mi nebude plně rozumět !! Mám nějaké zájmy, ale cítím velmi intenzivně, že nic nemá smysl, když to člověk nesdílí s někým na stejné frekvenci. Moc rád bych měl člověka se kterým bych mohl něco hezkého (když to bude nutné, i špatného) prožívat, vzpomínat na společné chvíle, radit se, povídat si, blbnout spolu, mít své zázemí a být pro sebe vším ! Být jeden ! Být svá ,,rodina,,
Kladu velký důraz na co nejharmoničtější proplutí tímto psychopatickým pozemským marastem a klid a pohodu. Vyhýbám se jak můžu problémovým lidem s negativními vibracemi. Potrpím si na svůj zažitý řád a to si chráním, přece jenom okolní svět se mění rychleji než je zdrávo a bohužel den ode dne k horšímu. Krutost, bezohlednost, bezcitnost, arogance k druhému ho pohlcuje jak černá díra.


JO ALE POZOR !!!! ZÁMĚRNĚ PÍŠU ŽE HLEDÁM CHLAPCE,KLUKA !!
I já se tak vnitřně cítím, SLOVO CHLAP VE MNĚ VZBUZUJE ODPOR - něco co opravdu nehledám !! Se staršími lidmi si fakt, nikdy nerozumím. Nelíbí se mi vzhledově a už vůbec nerozumím jejich řeči, tématům hovorů, chování, narážkám a zvykům, je mi to nepříjemné. Nechci se přizpůsobovat věku, době a okolí, jsem pořád stejnej jako dřív v nácti... Věkový limit tu je, ale je to myšleno +- že v tomto věku hledám někoho, kdo je jako já vnitřně cca 15, 20 let ZPÁTKY !! tzn. NE JAKO OSTATNÍ TOMTO VĚKU !!! Jsem dospělý, beru věci dost zodpovědně, vím co chci, ale jinak se stále cítím jako kluk, s dospělými si nerozumím, jsou už někde jinde. Jde o stáří ducha !! ten můj nestárne jako u jiných lidí. Díkybohu :) Cítím to jako naprostou přirozenost.
On taky věk tady uvedený je jen číslo vyjadřující, kdy se člověk narodil - stáří ducha je ale u každýho úplně jiný ! Za ním by správně mělo následovat ještě jedno číslo - to na co se člověk cítí a může být úplně něco jinýho. Člověk ve dvaceti se může cítit na 40 a naopak vč. vzhledu, to myslím dost komplikuje situaci zde, kde se dá vyhledávat jen podle věku jako takovýho a lidi automaticky posuzují člověka podle toho čísla v závorce.
Mám velké štěstí, že vnitřně nestárnu jako ostatní, řekl bych že tak snad ?? pořád i vypadám, prostě dál do ,,dospělého světa,, nechci, mám to tak ale naprosto přirozeně, ne že bych se do toho nějak nutil.
Důsledně dbám na to, abych si uchránil svůj původní teenagerský svět tak jak jsem ho žil kdysi. Ten dospělý i ten současný ,,moderní,, nám vnucovaný, se mi fakt nelíbí, připadá mi nelogický a zlý.
Mám třeba rád silně pozitivní filmy jako Bota jménem Melichar apod. Jsem asi dost idealisticky (i když dost pesimista- pesík:)) založený, nedokážu ubližovat, mstít se a nenávidět, vztah si představuju, jako z pohádky. Cit, pochopení, láska, ohled ... jen já a někdo mně blízký, nikdo jiný, sami jen my, pro sebe. Jako dva puberťáci .

Na druhou stranu se mi ale nelíbí chování dnešních lidí, přímo to nesnáším - neustálé zírání do telefonu, sdílení soukromí na asociálních sítích, povrchní hodnoty, počítačové hry, závislosti na lajcích apod kravinách, chování bez emocí, zájmů, citu - s tímhle nechci mít nic společného, je mi to nepříjemné !
Jakékoli nové technologie jsou pro mně doslova totální/itní zlo !!! Nechci to mít u sebe, není to lidem -doslova vnucováno pro jejich dobro, ale jejich zotročení, to je můj názor. Chytré (vychcané) telefony, auta, domácnosti, aplikace snad i v jídle, hrůza. Nejsem z těch lidí co se nechají slepě oblbnout, že je to úžasná věc k ulehčení života, jsem schopen vidět vždy i tu temnou stránku věci a ta je u těchto věcí vždy daleko větší než ta pozitivní. Trochu se o to zajímám do hloubky, tak vím i to co běžně lidí nezkoumají a nevidí. Myslím si, že je to lidem vnucováno jen za účelem jejich ovládání. Všechno toto počítačové zlo nás sleduje bez našeho vědomí a možnosti se tomu bránit na každém kroku ! Když není jiná alternativa, je totalita. Data z toho jsou pak vládnoucím zlem používána - zneužívána zpětně proti lidem k jejich ovládání, manipulaci a udržování v nízkých vybracích vědomí- poznání skutečné pravdy. Je to příklad toho jak něco co by v rozumné míře mohlo sloužit lidem je proti nim zneužíváno.
Proto moc nemám rád ani nové věci, cítím z nich zlo, temné energie této temné doby, kdy jde všude jen o nekvalitu na všech úrovních, materiálních i lidských, nevím jak to popsat víc. Naopak ze starých věcí, cítím ty lepší pozitivnější energie. Z věcí z dob, kdy svět ještě nebyl tak zkažený a temný. Trochu se zajímám o tu nám utajovanou pravdu o současném světě - to bych rád aby jsi MĚL STEJNĚ !! jinak by jsme si nerozuměli. Nejsem z těch, co jen slepě přijímají rozkazy a věří systému !!
Miluju třeba 80. léta, hudbu, design, modu ap. Taky beru věci trochu jinak než ostatní, současnou dobu nemusím, z ní si do svého života pouštím jen to nejnutnější, nic jiného. Žiju schválně skromně, nemám rád závislost. Raději jedu v osvědčených vyjetých kolejích, než abych si zvykal na ,,úžasný,, novoty nám vnucované, vytvářející úmyslnou závislost a tím beroucí svobodu a klid. Jo rád se odlišuju ...

Jak se ti líbí tohle ?

Iveta Bartošová-Michal David - konto štěstí
Iveta Bartošová - jen já a motýl
Iveta Bartošová - Máme tu další dobrý den
Ivana Andrlová - Kdyby se v komnatách
Marcela Holanová - Taková jsem já
Michal David -Zabitej čas,
co mi scházelo jsi byla ty,
Hele nemachruj,
já já jen já
Pája Horňák - Stárneme,
Dlouho svítíš,
S tebou i bez tebe,
Matu***ní ples,
Sagvan Tofi- Dávej ber
Heart -Alone
Ankie Bagger - Where Were You Last Night
Bonnie Tyler - If You Were A Woman (And I Was Your Man)
Kim Wilde You Came

tento styl hudby má určitou energii, která přitahuje stejnou, máš ji ?


No jo no, mám slabost pro krásné věci, to je pro gay kluky typické, bohužel nebo bohudík taky řeším vzhled. Mám rád kluky kteří se snaží vypadat mladě. Na tom je totiž vidět i to jak se dotyčný cítí. Vypadat jako kluk ne jako ti co se úmyslně zestařují. Jo rád se odlišuju, lidi vypadají až moc stejně. Rád bych tedy, abys to měl stejně, je to totiž i o způsobu myšlení, vnitřním pocitu. A to bych rád aby jsme také měli stejně. Nejdůležitější jsou samozřejmě ty charakterové věci uvnitř, ale tohle taky moc znamená. Já si rád všímám různých různých souvislostí v životě, např. právě vzhledu a souvislostí s pocity. Popravdě, převážná většina lidi i o dost mladších vypadá nevábně a dospěle. Ano, asi jsou, jak člověk myslí a jak se cítí, tak i vypadá vzhledově, proto se dá člověk dost odhadnout i vizuálně. Někteří se už v 25 ti cítí na padesát a podle toho i vypadají. Zapadli mezi dospělé začali se chovat jako lidi v jejich okolí a už jen žijí stejné životy, tak jak jim to okolí velí, i s chybami kolektivu, já to mám ale jinak. Nikdy jsem se neřídil tím, co chce okolí a kam mně tlačí, nikdy jsem se jiným nepřizpůsoboval, myslím neukrajoval jim části sebe, které jim nepatří a nemají je právo na mně měnit v zájmu většiny. Vždycky jsem se snažil uchránit sebe sama přes tlakem na zformování v rámci zapadnutí do kolektivu většiny. I navzdory její nevoli, uchránit své, do jisté míry dětské, čisté já, sám sebe .. Nevím jak víc to napsat. Jsem sám sebou, ne takový, jaký chce většina, abych byl. Prostě podle vzhledu člověk pozná jak moc mladý duchem člověk ještě uvnitř je. Spousta lidí říká, že se mladě cítí nebo jsou, ale vzhled tomu odporuje. I ten je totiž o práci na sobě a ,,staře,, se cítící člověk už takovou potřebu nemá. Kdo chce mladě vypadat, musí se tak i cítit a taky pro to něco dělat !! Snad se mi to zatím na vlastním ksichtu aspon trochu daří.
Pro představu, líbí se mi kluci jako třeba zde: Mr Clanky, nebo Zdeněk Piškula, Filip Antonio v Hvězdách nad hlavou, tenhle seroš je i příjemnej klidem... Určitě nejsem na silnější, jen na hubísky.


Pozor ! Nemám rád vousatý lidi a s ochlupením na těle !!! to se neslučuje s výše popsaným. Depilace celého těla je pro mně naprostou samozřejmostí !! stejně jako hygiena těla !
Na výraznější, jiný oblečení si ale potrpím, nemám rád takový ty šedý, černý nebo tm. modrý dělnický typy, nebo slušňácký oblečení, připomíná mi to usedlost, dospělost. Vlastně většina toho co obyvatelstvo dnes nosí, černou, šedou, hlavně nevyčnívat z řady. Korea styl. Ale zas ne žádný holčičí hadry prokristapána :) spíš grunge :))


Nemám rád rázný a tvrdý (chlapský) typy lidí, kteří jen řeknou neřvi, děláš scény, já se ti divím proč seš takovej apod. bez špetky pochopení - s tímto přístupem se na mně opravdu nesmí.
Vzhledem k mé křehké a zranitelné povaze, mně to nepochopení a odsouzení zraní a stáhnu se do sebe. Naopak je třeba vždy citlivý klidný přístup. Tento typ osobnosti k sobě opravdu nechci !!
Když vycítím, že si s někým budu rozumět a on mně, dokážu se rychle změnit, dokážu být milý, hravý a štastný jako malé dítě, když ale nejsou opětovány mé potřeby jsem smutný a necítím se v takové společnosti dobře. Jsem pak i velmi vřelý a dokážu hodně vyjádřit EMOce at už radost nebo i pláč. Mám rád legraci (černou) měl by jsi mít určo i smysl pro humor, ten čerpám rád ze starých filmů. Naopak silně nízký mi připadá např. z té Sucho-genzrovy bandy retardů.
( Co ještě nemám rád jsou vlezlý až agresivní typy, kteří si hned člověka všímají a snaží se navazovat hovor, jsou to takový ty alkoholem vymytý nebo vyhulený nádražní a parkový individua, s minimálním zůstatkem inteligence, to fakt ne !! Prostě bez inteligence nepsat !!)


Kamarády nemám, schválně. (ono asi moc takových lidiček jako já není :) Nechci se dělit pro více lidí, chci být jen pro jednoho, který za to stojí se vším všudy. A taky jsem dost introvertní. Tomu od kterého dostanu vše co potřebuju, to samé taky dám, tím si můžeš být jist. Čím víc od tebe dostanu, tím větší budeš pro mně mít cenu a tu dokážu ocenit tím, že ti dám co budu moci. No myslím lásky, citu, ohledu.. Nikoho dalšího nepotřebuju, to bych rád takto i od tebe abys to tak měl !! Aby jsi se soustředil jen na mně a nikoho dalšího nepotřeboval. Žít jen sami pro sebe. Být všude spolu, dělat všechno spolu.
Nemyslím to zle, další z důvodů je i ten, že jsem zažil jaké to je, když se do dvou lidí začne mísit někdo další a nakonec to může vztah i rozložit, kamarádi ap. Aniž by o tom věděli cokoli hlubšího.
Lidi to dnes často dělají, každý si myslí, že druhého zná nejlíp už po pár větách a pak už jen posuzuje a soudí a slabší povaha může podlehnout. Jsem toho názoru, že vztah dvou lidí je opravdu jen jejich věc. Pokud je ve vztahu nějaký problém, musí být vždy vůle mezi oběma aby ho chtěli vyřešit sami - jen oni se znají, nikdo jinej do toho nemá co zasahovat. Jak jsem psal výše, chci velmi úzký vztah dvou kluků, aby jsme byli jen my dva pro sebe navzájem. Samozřejmě až minimálně do smrti, nestojím určitě o vztah na nějakou dobu, v tom musíš mít jasno, věrnost - to snad není potřeba ani rozepisovat, přirovnal bych to ke žvýkačce na botě :)))
Líbí se mi, jak dřív lidi na sebe víc mysleli, třeba rodiče, prarodiče, dřív lidi spolu žili celý život, měli vztahy daleko harmoničtější, dokázali se jeden druhému daleko víc přizpůsobit a vyhovět, dnes jsou lidi sobečtí, myslí jen na sebe, druhý je pro ně jen cárem hadru bez potřeb, jak to začne skřípat už se rozchází, hádají se, předvádějí nehorázně trapné scény... tohle hnusné chování tohoto moderního světa v tom svém opravdu v žádném případě nechci, hledám moudrost spíš v minulosti, v téhle době žádná není.
Jsem dost nedůvěřivý a opatrný v tom, koho si k sobě pustím !! je to jakási obrana před ublížením. Pokud si někoho ,,schválím,, dokážu být hned daleko otevřenější a vřelejší, ale zezačátku působím spíš nesympaticky. Vše musí být ale dobrovolné, nechci nikoho měnit násilím nebo až moc, je pro mně důležité aby jsme si byli co nejvíc podobní v těch zásadních věcech, jedině tak bude snazší se v těch menších věcech sobě přizpůsobit co nejvíc. Musí tam být ta potřeba chtít také vážný vztah a mít mně rád, abych pro tebe byl ten nejdůležitější člověk. Pak ta práce a přizpůsobování půjdou lehčeji.


Taky nechci někoho kdo nemá v životě pevné zásady a neví co chce. Pevné, myslím ve vztahu k druhým lidem, udržet si pevně svůj svět jak ho chce, nenechat sebou vláčet jak chce rodina, okolí ap. u protějšku naopak musí být velká vstřícnost ke kompromisům a dohodám !! Mluvím o lidech, kteří sebou nechají manipulovat, nebo jsou lehce tvární podle přání, či rad druhých lidí, v práci, rodině, kamarádi... jako loutky. Tak se často nevědomě dostávají do jiné pozice, než by měli a tím i problémů. Souvisí to s těmi kamarády co jsem psal ... Prostředí kolem člověka ho často zásadně ovlivňuje aniž by si to uvědomoval. Chci aby jsme prostě jeden pro druhého udělali co bude v našich silách, na vnější svět a ostatní lidi se ohlížet nechci, to je věc jen nás dvou, nikdo by neměl do vztahu zasahovat. Ne ale aby jsme na sobě byli závislí nějak nezdravě, ale spíš lidsky, že se budeme mít moc rádi, líbí se mi jak spolu žili třeba pan Abrhám a paní Šafránková. Myslím, že ten jeho výraz po jejím úmrtí mluvil za všechno. To sem ale naivní hlupák že ? to je v tomhle světě, jak hledat čerstvé jídlo na skládce.

Jsem vyjímečný (to není vychloubání jen nechci psát jiný) a potřebuju stejně ,,vyjímečného kluka,, který by mně ocenil takového, jaký jsem, ocenil to, co jiní odsuzují resp. nechápou. Byl by rád že má takového chlapce a hýčkal si mně. Potřebuju hodně pochopení, citu, lásky, být citlivý a žít sám v tomto necitlivém světě je nadlidský výkon. Na jednoho je to moc velká kára. Ty bys to měl cítit stejně !!!
Kdybych našel takového kluka, nejvíc bych si ho vážil. Jsem stoprocentně věrný, žádná zrada nebo nějaká jiná úmyslná ublížení u mně nepřipadají v úvahu. Vše beru na sto procent vážně a říkám narovinu, o to víc bohužel trpím, když něco nevyjde, proto se snažím před tím chránit, proto tu vypisuju všechno tak detailně. Pro svého kluka bych udělal skoro cokoli, ale musí to být oboustranné !!! Nemůžu se snažit jen já, potřebuju mít svou snahu opětovanou, jako baterka která se musí dobíjet aby se nezničila. Totéž i žádám pro sebe. Vše říkám narovinu, bez lží a zatajování. Chci vždy o všem mluvit, nechci žádné tajnosti, naprosto vše si musíme vždy říct narovinu !

Nemám rád povrchní lidi, kteří někoho poznají a za pár minut ho začnou soudit aniž by mu rozuměli. Jsem toho názoru, že život a lidské osudy jsou příliš složité a spletité na takové rychlosoudy, považuju to za vrchol necitlivosti. Zažil jsem mnohokrát, jaké je to když člověka ostatní posuzují a nic o něm a jeho minulosti neví. Toto dokáže opravdu hodně zranit.
Ještě jsem snad nepoznal nikoho, kdo by se v klidu a do hloubky zamýšlel nad příčinami problémů a snažil se pochopit proč se co děje, opravdu se snažil pochopit věci do hloubky, pátrat po tom, to chci aby jsi dokázal ! Tohle je taky takovej můj ,,koníček,, rád takto přemýšlím o věcech. Každej je dnes hned se vším rychle hotovej a už natahuje ruku pro peníze, nebo soudí něco co sám nechápe hned odsuzuje a kope do něho, což fakt nesnáším !!!! lidi jsou povrchní, druhýho si všimnou jen když ho mají pomluvit nebo mu nějak ublížit, každej je tu jen sám za sebe, pomož si jak umíš a když neumíš tak si z něčeho skoč...
Co žádám, to i nabízím. Musí to být ale opětováno. Pomůžu, když druhý pomůže mně.


Další věc: vhodný by pro mně byl klidnej pohodovej kluk, žádný scény, nebo zvraty nálad a postojů, který si je na jednu stranu dost nejistý v této době na druhou stranu je ale asi o trochu jistější než já. Nikdo, kdo se umí lehce orientovat, dokáže jít lehce životem a je si v něm jistý, ale taky ne někdo kdo lítá z problému do problému !! Já bych nerad aby jsme se nějak litovali a oba se jen patlali v marastu života, myslím to tak, že sytý sytému věří. Stejné povahy se dokáží lépe pochopit, podpořit a pomoci si. Jsem na cestě v nějakém bodě, jedu nějakou rychlostí a potřebuju kluka, který to má taky tak, aby jsme se nejen dobře dokázali pochopit, ale taky podporovat a pomáhat si v tom, jak životem co nejsnadněji projít. Nesmí být jeden moc daleko před druhým, nebo moc vzadu. Ale pokud budeš o trochu jistější může to být výhoda. Ne ale moc, jinak mně nebudeš chápat, už jsem to zažil. Určitě ale vyrovnaný, s představou co přesně v životě chceš !!! Ne nikdo kdo stále mění své vize, potřebuju jistotu, ne pořád nějaké změny !!


Je důležité abys byl vnitřně lidsky ,,plný,, - ne prázdný. Tzn. mít smysl života, představy, zájmy (ale já abych byl samozřejmě na prvním místě :)) Spousta lidí jsou dnes uvnitř jakoby prázdní, připadají mi jen jako prázdnej obal ve tvaru člověka, chodící od ničeho k ničemu. Třeba tady vidím inzeráty, kde někdo někoho hledá, ale do popisu napíše jen hledám kluka, nebo ještě hůř, nevím co o sobě napsat. To je jak kdyby psala mrtvola, člověk by přece měl vědět kdo je a co chce. Prostě svědčí to o obrovské vnitřní prázdnotě, nevím kdo jsem, nevím co chci.
Nebo když někdo žije jen v místnosti jen s nejnutnějšíma věcma nic víc. Ne kvůli finanční situaci, ale kvůli tomu, že ani neví co si koupit, co by se mu líbilo, prostě hlavně placatej krám do ruky, bednu, komp a mít na čem sedět. Jo a stůl se dvěma židlema přiraženej ke zdi - to je vůbec vrchol hnusu !! :)) Fakt bych chtěl něco víc. Já třeba mám aspon nějaké zájmy které můžu dělat i s minimálními náklady a jsem spokojený i s málem, vím co se mi líbí, co ne, mám na věci názory, snažím se přežít v málu a s málem. Chci prostě kluka který má city, emoce, budeme spolu mluvit o naši budoucnosti, přítomnosti o svých názorech blbnout, apod... I když jsem dosti introvertní, dokážu být i strašlivě (tzv. ukrutně) ukecanej, taky emotivní a hravý, mám rád legraci a spolublbnutí. Jako dva malincí zajíčci v jetelu :)))
(jetelíčci:)

názory:
Vztah je podle mně o neustálé celoživotní práci a snaze obou. Oba ho musí, na přeskáčku stavět, přikládáním jednotlivých dílků jako dům z cihel. Oba přitom stojí jakoby na zemi a dům který staví - vztah, se pohybuje na jedoucím páse. Když jeden přestane, nebo přikládá svoji polovinu jen někdy, začne se to zadrhávat. Pokud si toho oba nevšimnou a nepracují ihned na nápravě začne se vztah odklánět jiným směrem, někam kde nemá být. Pokud ani pak oba nenapraví každý svou část, začne efekt nabalování koule. Tys udělal to špatně, ty zase to, proto, to nefunguje ... oba se začnou ale už dívat jen na třeba třetí, čtvrtý dílek ... a dál. Na ten první který byl příčinou že se to z toho pásu odklonilo kam nemělo už se zapomnělo, pás jede dál, ten co to způsobil se k němu nehlásí ptž. by musel uznat svou chybu, místo kde se to pokazilo je už daleko. Nikdo už nemá pod tíhou hádek a hledání chyb na druhém, chuť hledat příčinu na začátku. A do toho ještě ego - chraň bůh říct, že jsem něco udělal špatně, že mám chyby !!! já jsem přece bezchybnej !!!! - Koloběh obvinování a hledání začátku se začíná zamotávat zrychlovat a spěje to ke konci...
Chci aby jsi toto chápal a měl to stejně jako já, tedy ne takto !!!!
Nelze si myslet, že dokonalý vztah je něco co se stane jako po velkém třesku, jsem tady a budu tu navždycky.
Jsem toho názoru, že problém se musí vyřešit od začátku nejpozději ihned jak se objeví ! Dnešní kolabující svět je důkazem toho, co se stane, když to člověk takto nedělá. Pampeliška (mmch. je z ní super čaj) se taky musí vytrhnout celá s půlmetrovým kořenem, jinak vyroste znovu. Problém ve vztahu je vždy chybou obou, nikdo by se neměl stavět do pozice, že já za to nemůžu a odmítám to řešit, chyba je u tebe. To je jeho konec.

Nesnáším, když někdo udělá něco špatného, druhý na to logicky zareaguje, třeba se brání nějakým ostřejším slovíčkem, a on místo aby začal přemýšlet, proč mu to řekl a omluvil se, tak ho začne obvinovat, že on byl na něj sprostý. Že on... zase ta sněhová koule. Na svou chybu která stála na samém počátku, se nepodívá a jen obvinuje někoho jiného neprávem. Souvisí to s tím, že když někdo udělal něco špatného, já se vždy dívám na to kde to opravdu začalo, na příčinu problému, v tomto případě ne na toho druhého, že mu něco řekl co neměl, ale na toho prvního. Proč udělal něco co neměl, co logicky vyvolalo onu reakci z které druhého neprávem obvinil a udělal viníka oné situace. Mám silnou potřebu věci takto řešit, dost mně vytáčí, když se někdo snaží problémy neřešit a zametávat je pod koberec s vidinou, že i padesátiprocentní námaha při řešení nepříjemného problému se rovná stu procent. Mám zato, že abych opravdu opravil staré auto, musím odstranit nejen starou barvu až na kov, ale i rez, nebo vyměnit rezavý plech. Většina lidí by ale spíš jen všechno rychle obrousila a natřela štětkou a řeknou že je to jak nové. Jenže je tam kdesi uvnitř ta rez, nutné očekávání návratu problému. A to je jak bumerang, jak časovaná bomba, která mi právě bere ten klid který tak moc potřebuju. Potřebuju prostě mít problém vyřešený a mít pohodu, klid.
Je to velký pocit bezmoci, přesvědčovat o omylu někoho kdo pochopit nechce a ani nechce o věci přemýšlet. A ještě kope kolem sebe a obvinuje ty co mu chtějí otevřít oči.
Nechci mít nic společného s člověkem, který nechce řešit problémy a chtít naslouchat druhému !! a místo toho jen obvinuje toho druhého aniž by přemýšlel o své vině. V klidu chci problém řešit, chci aby jsi dokázal přiznat vlastní chybu a dokázal o problémech přemýšlet. Přiznat vlastní chybu - sáhnout sám na sebe, do svého já, není slabost, spíš naopak, vážím si toho. Všichni jsme omylní, kdo říká, že není, je kromě toho i hlupák.
Nemám moc zkušeností, ale ty co mám si dobře pamatuju. Sleduju co se děje, pak porovnávám a dělám si názor. Rád bych o věcech rozumně mluvil a přemýšlel s někým kdo to tak má taky.


O nesmyslech jako ,,protiklady se přitahují,, ap nechci ani slyšet, to je blbost. Nechci žádné neshody a hádky ! vše musí být v harmonii a my dva by jsme měli být co nejpodobnější. Většina lidí o sobě nic nenapíše a pak se diví, když zjistí, že jsou rozdílní. Když člověk žije s někým, kdo mu nerozumí trpí, trpí tím, že ho druhý odsuzuje a nechápe, považuje za jiného, divného - horšího. Cítí se nepochopen. Tomu se chci vyhnout.

Určitě nemám nervy na někoho, kdo si vlastní hloupostí způsobuje v životě opakované problémy a stále se v nich topí. Dokážu pomoci, ale jen tomu kdo chce pochopit příčinu a najít příčinu svých problémů. Kdo pochopit nechce, tomu není pomoci a druhého jen táhne k zemi. U blízkých lidí je to nejhorší, když má člověk někoho rád a vidí jak se ničí a nechce pomoci, třeba jen jí chemické léky a podstatu problému ignoruje, je to psychicky strašně náročné. To zažít nechci.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vztah k intimním věcem (sex ap) zatím nemám, nejdůležitější je pro mně to co jsem psal výše. Stejně tak různé přeměny pohlaví, nevím co s tím, jak to pojmout. Ale zas to neodsuzuju.
...

Nikdy nekonzumuji žádné alkoholické nápoje, svátek, narozeniny neslavím (proč taky slavit, že jsem o rok starší že ?)

Jsem dost čistotný, hlavně co se týká hygieny jídla a těla !!

Zájmy: výlety po okolí, focení, sběratelství- různý starý krásný věci a modely, klid !!! jízda na kole aj.
FILMY (výhradně České, na zahraniční se zásadně nedívám) Co je doma to se počítá, Pátek není svátek, Anděl na horách, Sena... Ulice, Vrchní prchni, 30 případů majora Zemana, Chalupáři, Třetí skoba pro kocoura, Vesničko má ...
Super je i třeba Svatební cesta do Jiljí....
HUDBA: elektro a disco pop rock 80. let,- např. Pája Horňák, Sandra, Kim Wilde ... prostě všechno co má melodii a pozitivní energii

NEMÁM RÁD: paneláky,
moc lidí - necítím se dobře mezi cizími lidmi, lidi nevýrazného vzhledu - dělnická uniformita, černý, tmavý věci !!
hloupost - příčina veškerých problémů lidstva.
Lhaní - neříkání úplně všeho
Vypočítavost, záludnost, zákeřnost.......................................
....no vono je toho daleko víc co nemám rád ptž. jsem perfekcionista a idealista (mám rád všechno ideální a s velkou oblibou k***izuju všechno co není :-) a všechno řeknu narovinu !!

MÁM RÁD: klid, pohodu, inteligentní, ohleduplné a citlivé vnímavé lidi, hezké věci

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak a další důležitý údaj !! Nejsem infikován (tzv. naočkován) žádnou neidentifikovatelnou chemikálií s nanočipy, odpojující lidi od vědomí, přítomnosti a příčetnosti.
Je to směr myšlení, který chci i od svého kluka !!!! Aby jsme si spolu rozuměli. Takže prosím žádné schvalování nějakých nařízení psychopatů...
Nechci se hádat, vysvětlovat co, kde, proč ... to musí jít z tebe, že to tak cítíš. Věřím, že to co je v médiích označováno jako dezinformace, je ve skutečnosti z velké části pravda, snaha lidi obelhat a manipulovat s nimi. Boj o NWO - západ proti východu. Na ničem ale netrvám stoprocentně, jen přijímám a vyhodnocuju informace, porovnávám a přemýšlím, nejsem neomylný. Věřím, že víme jen to že nic nevíme, ani to, jestli bílá je opravdu bílá. Jsem vždy otevřen diskuzi, nesnažím se chovat arogantně tak, že vím všechno nejlépe a nemusím se tím pádem zajímat o to co se kde děje a co si kdo myslí. Někdy mám pocit, že jsem na tento povrchní svět kde nikdo nechce přemýšlet o věcech hlouběji, až moc chytrej. Vidím to co ostatní nechtějí vidět a pak se topí v problémech které to všechno přináší. Není to ale žádná filozofie, spíš normální, ničím nezaslepené vidění světa. To musíme mít stejně jinak si nebudeme rozumět.


Věci se snažím vnímat od jejich pravé podstaty, zajímají mně duchovní příčiny nemocí, situací, dění kolem, utajovaná minulost lidstva apod. ne to racionálno co nám vnucuje stát, školy ap. Ale nezajímá mně třeba astrologie, vesmír ap. to zas ne. Docela mi třeba připadá logická teorie, že homosexualita je ... ne nemoc, ale porucha. Určitý druh bloku pocházející z dětství, vztah rodič-dítě, otec- matka, chtěnost-nechtěnost, přijetí - nepřijetí... možná by to vysvětlovalo i to, proč tolik gayů, vlastně většina není schopna mít kvalitní dlouhodobý vztah. Ale jen sex a různé jednorázovky. Zajímají mně příčiny různých poruch, různé situace které když nastanou, co působí apod. ne jen říct, dítě je hyperaktivní, tak to je - bez příčiny ! vždycky nějaká je. Konkrétně zde u gayů je to fakt zvláštní proč každý hledá jen sex, různý prasárny, proč je tolik kluků majících potřebu se oblíkat do holčičích hader, nebo různých změn pohlaví ?? ap. Málokdo hledá lásku, cit, chce vztah na doživotí. Že by dávná vnitřní citová zranění ? Myslím, že by to mohlo mít právě souvislost s určitými traumaty prožitými v dětství, nebo nepřijetí dítěte rodiči apod... Je to nesmírně zajimavé, i když dost depresivní, jaké skutečnosti stojí za jednotlivými situacemi které nás ovlivnily už v dětství. A také málo známé, proto hodně lidí (bohužel i zde) na tyto názory dost útočí a nechápou je. Vážím si lidí, kteří chtějí o věcech přemýšlet, naopak nemám rád ty, kteří jen bezmyšlenkovitě klapou pantem aniž by o věcech cokoli věděli.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kluk, kterého hledám by na tom měl být stejně jako já. I vzdělání a práci !! Nejsem nijak bohatý ani moc chudý, nemám žádnou vyšší školu, nikdy jsem to necítil jako potřebné, stejně nemám nervy na vyšší pracovní funkce, důležité znalosti jsou jinde než to co nás učí škola. Jsem schopen žít skromně jen abych nemusel moc dřít na tento otrocký systém. Lidi s matu***ou a výš a movitější, podle mně žijí v jiném světě, jinak přemýšlí a ,,technologický nesmysly,, a vztah k systému, přijímají jako logickou samozřejmost, což se často odlišuje od obyčejných lidí, kteří neprošly touto vymývárnou mozků a často ještě vidí svět relativně reálně. Tím myslím, že ve vyšších školách lidi absorbují moudra, která jim systém vnucuje jako jedinou možnou možnost, např. doktoři, příčiny nemocí, léčbu apod. Ve skutečnosti jsou tyto věci často lži, tito ,,učenci,, ale potom už většinou nepřemýšlí jestli to je nebo není pravda, ale jedou podle toho jako podle samozřejmosti a šíří dál do světa tyto lživé programy a jejich přesvědčení (vymytí) jim nedovoluje o věcech přemýšlet ze širšího úhlu pohledu, nejsou schopni příjmout jiný než ten jejich -racionální názor. To z nich bohužel dělá vzdělané hlupáky, pohybující se jen v určitém omezeném poli myšlení s kterými je těžko vést smysluplnou debatu o hlubších podstatách dění. S někým takovým bych si nerozuměl. Vrána by měla sednout zase k vráně, ne třeba k mouše :)) Proboha to by ji sezobla !!! - ta vrána :)) Nemám rád moc utrácení, ale něco hezkýho si občas dopřeju. Třeba občas kultovní nákladáky:)) Společné cíle obou jsou pro mně důležité aby jsme je měli stejné. Rád bych měl u sebe někoho s kým bych si mohl povídat, radit se, probírat všemožná témata a hlavně být vždy pro sebe navzájem oporou, smát se spolu, plakat spolu, dělat si legraci, mít společné zájmy zvyky, jezdit spolu na výlety, mít svá tajemství, prostě jako dva nejbližší lidé. Mít se na koho opravdu spolehnout, prostě někoho kdo by mi rozuměl.


Když se mi něco nelíbí tak to řeknu, když mám udělat něco s čím vnitřně nesouhlasím tak to neudělám. Nemám rád když se někdo snaží vládnout druhému a povyšovat se. Dělám si věci po svém a obvykle si do toho nedám od nikoho kecat, můj kluk by měl ale vyjímku, k němu bych se nikdy nechoval tak jak jsem psal, že to nesnáším. Chci mít klid a pohodu a to se neslučuje s vládou jednoho, vždy musí být spokojeni oba, oba jsme lidi a každý něco potřebujeme a je třeba si vždy vyjít vstříc a snažit se, aby ten druhý byl co nejspokojenější. Ne jak v této dnešní české (ne)svobodě.
Pro svého kluka bych udělal to, co pro jiné lidi nikdy, vše beru hodně vážně, ale to samé potřebuju i já. Nemám rád, když se jeden snaží a druhý jen veze. To hrozně vysiluje.
Myslím, že pevný vztah se musí utvářet postupně, pokud je to náhlé ,,zahoření,, tak to dlouhou trvanlivost nemá. V klidu a opatrně se přibližovat jeden k druhému, citlivě a naslouchavě.

Něco potřebuju, něco zase nabízím, nepustím si ale do svého světa kohokoli. Dávám si na cizí lidi se kterými se bavím nebo si je pustím blíže, velký pozor, jsem i dost nedůvěřivý a trvá to, než začnu někomu věřit. Mám instinkt na špatné lidi, nejsem jeden z těch, kdo si k době opakovaně pouští špatné lidi a pak na to opakovaně doplácí !! Takto bys to měl mít i ty !!

Dojmou mně mláďátka zvířátek. Po dešti sbírám hlemýždě, někdy i maslíky (pozn: slimák:)) aby nezahynuly pod koly aut.

Velkým tématem je bydliště, vzdálenost, kdy by jsme si rozuměli, chtěl bych tě pak vidět minimálně pořád, vztah na dálku je nesmysl. Byla by tedy nutnost nějak to vymyslet ??????????????

Už bude konec neboj...

No. Samozřejmě bych rád kdyby jsi poslal aktuální fotku, já ji tu nemám jelikož jsem velice nedůvěřivý a nerad něco zveřejnuju, taky se k smrti nerad fotím, páč všude vypadám blbě, páč se všude blbě xichtím, páč se nerad fotím.
Já diskrétnost ( os údajů) zaručit můžu na sto procent. Moc bych prosil tvou aktuální fotku obličeje.
Ručím za to že to zůstane jen u mne, nic nikam stoprocentně šířit nebudu, TO ŽÁDÁM I JÁ !
Počítej ale prosím s tím, že si tě budu chtít fakt pořádně otestovat, nic ve zlém, ale zlých lidí je kolem strašně moc a čím podlejší, tím víc se přetvařují a slibují všechno možné i nemožné. Pokud jsi ten koho hledám tak by jsi měl mít ale na věc stejný názor. Nechci zažít zklamání a zranění. Snad jsem ted odlákal všechny ty divné existence a zůstal jen ten jeden. Bojím se nového, ale samotnému je mi smutno. Tak uvidíme, dobře jsem se usadil, vím, že tu budu dlouho, snad máme v osudu se setkat, těším se na tebe.
Opravdu jsem jiný než ostatní lidi v mém věku - i ti o dost mladší.
Často sním o tom jak asi vypadáš, kde ted jsi, co děláš a kdy se setkáme. Jak dlouho to ještě potrvá.
Tak a je to tady: pokud jsi ten kdo by u mně měl šanci, přečetl jsi celý text (několikrát a nechal ho uležet v hlavě, což značí, že tě opravdu zaujal) se zájmem a postupně se zvyšující radostí z toho, jak popisuje (snad alespon z převážné většiny) i tebe sama, přemýšlíš jak asi vypadám a rád by jsi mně poznal, můžeš mi napsat. NAPIŠ PROSÍM V ČEM JSI STEJNÝ JAKO JÁ, A V ČEM NE, CO SI O TOM CO JSEM NAPSAL MYSLÍŠ. DOBRÉ I ZLÉ. Čím víc textu, tím líp, ke všemu bych chtěl co nejpodrobnější názor abych si mohl udělat představu jestli jsi opravdu ten s kým bych si chtěl psát. Pochopitelně popravdě. To je to, co jsem na začátku psal, že chci slyšet. Automaticky to bude znamenat i tu inteligenci, že máš.
Bez tohoto nemůžu odpovědět, nechci komunikovat s někým, o kom nevím jistě, že by mi rozuměl, není to zbytečnost, je to pro mně nutnost, věřím, že víš o čem píšu.
Kuju :)
Onload

2 názory k profilu

11. 09. 2023 v 13:12On-line Minor  (68/-/-)
Krásně napsáno, dík a souhlas.
10. 04. 2024 v 14:26Off-line Bleskers88  (43/186/75)
Market Fletsrova,má kratší scénáře s nudnou četbou i dějem.Cha,cha.
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload