Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
pravidelný sex
spolubydlení
Ve věku:
od 32 do 50 let
Založen:
19. 04. 2012
Návštěv:
13 404 ×
Přihlášen:
15. 10. 2017 v 18:34
Kraj:
Moravskoslezský kraj
Okres:
Ostrava
Město:
Ostrava !!!
Bydlím:
sám v bytě
Kraj 2:
Olomoucký kraj
Okres 2:
Olomouc
Město 2:
Kam mě nohy zavedou
Bydlím:
v bytě
Vzdělání:
vyučen
Práce:
jiné
Postava:
normální
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
střelec
Etnikum:
běloch
Alkohol:
málokdy
Kouření:
hodně
Drogy:
někdy špeka
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
mám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Gay Love Song na měsic:
Červen, Júna, June, Juni, Juin, Giugno

https://youtu.be/osCxoOMx2zo
https://youtu.be/EZFBeEVvynw
https://youtu.be/WvptToFA4YM
https://youtu.be/8Sh0lo-bqW0
-----------------------------------------------
Video na měsic:
Červen, Júna, June, Juni, Juin, Giugno

https://youtu.be/hp_rxD8NYYo
--------------------------------------------------------Erotik povídka
Český:

Můj třídní na základní škole v Olomouci

Kdo mě zná, ví, že jsem móóóc na ulítlý modré oči a vyrazné blond vlasy a na chlupy na hrudi,nohách. Provází mě to od puberty. Není proto divu, že jsem na ZŠ zůstal viset očima na našeho třídniho. Pohledný, zachovalý mužskej,a bylo mu přesně 28 a mě bylo skoro 16. Chodil pěkně oblečený a vždy si dal záležet na tom, co má na sobě. Nožky měl úžesné, tak je tak rád rajcovně vystavoval. Skoro v létě v kraťasých a v zimě měl alespoň otevřené pantofle a sportovní oblečení.Učil i telesnou výchovu a tam sem rád chodil,i když sme T.V. neměli a,když sem už tam nemohl chodit,tak sem ho šmíroval za oknem. Nemusím asi zdůrazňovat, že byl často v mých snech, touhách a představách. Přeci většina puberťáků touží po starším muži. Několikrát jsem s něm byl v kabinetu, protože potřeboval s něčím pomoct nebo něco opravit. Vždy jsem nenápadně obdivoval jeho krásu, svalnaté tělo, zadeček k nakousnutí. Na nožky jsem nikdy nezapomněl. Většinou se mi zdálo, že o tom ví a schválně se ještě ukazuje... ale nic jsem si nezkusil. Až po ............
Náhodou jsme na sebe ve městě narazili v prázdninách r.1996,kdy sem měl jít na Učiliště,obor prodavač. Hned jsme se dali do řeči a šli na kafe. Tak jsme si povídali, až mě pozval k sobě. Já sem se pořád vymlouval,že něco mám,ale stejně mě jel vlak do Prahy něco málo předpůlnocí. Neměl jsem co dělat a nudit se na nádru? Tak sem odpověděl. Proč ne!!! Nastoupil sem do auta a jel sem k němu na chalupu. Sem si sedl do předu a jak sem si sedl na sedačku tak on se sehnul do přihrádky a dal mi pusu na kolínko,ale já dělal jako by nic. Asi to poznal,že mě móóóc rajcuje. Byl totiž blonďák s výraznými modrýma očima. A už sme se rozjeli. po 45minutách sem byl u něho. Přišli jsme dovnitř. Prý ať se přezuju.
Zase jsem si ho nenápadně prohlížel. Nádherný zadek a tělo. Ale je fact,že jsem oči nemohl odtrhnout. Až najednou zničehonic pronesl, že ho svlíkám očima, jako tenkrát. Nějak jsem se zasekl. No, couvnout nebylo kam. Tak jsem mu řekl po pěti minutách, že je to blbost,protože sem u něho poprvé.
"A on na to: "
A co tenkrát u mě v kabinetu a nebo v hodině zemplu? Schválně sem seděl v první lavici u prostřed,abych viděl jeho překrásnou prdýlku,vždy se mě líbila. A já sem koktal a nevěděl co říct. Během vteřinky byl u mě a ruku mi položil na kalhoty. Dal mi hlavu těsně před mojí a řekl, že můžeme fantazií přenést do reality. Všechno ze mě spadlo, objal jsem ho a začali jsme se líbat. Přisál se na mě jak klíště, sedl si obkročmo. Cítil jsem na hrudi jeho napjaté dradavky. Byl ta nadrženej,jak vzteklej pes. Nemohli jsme se od sebe odtrhnout. Musel vědět, co se mi děje v kalhotách... Ooops? :-)
Po dlouhém líbání bylo všechno dole. Slastně, ale potichu sténal........
Začal si hrát s mými bradavkami a najednou měl moje p**o v pusy. Ale je fact,že to dobře uměl, ikdyž není
gay. Byl jsem u vytržení, když jsem viděl jeho rtíky na mým péru. Najednou ho vyndal z pusy, a abych si lehl na plovoucí postel. Neodporoval jsem. Zase si ho vzal do pusy a jel,jak fretka. Už jsem to skoro nemohl vydržet. Byl jsem skoro u konce, když v tom zase přestal. "Věděl jsem, že mi vždycky koukáš na p***l a že bys jí chtěl políbit. Nevěděl jak tě potrestat. Už to vím." Oteč se na břicho,řekl a já sem byl ............ Ooops! Tak sem si lehl na břicho a jak sem uveleboval, tak se to se mnou pěkně houpalo. Připadal sem si jako na Moři. A už byl ve ně. Pěkně to mlaskalo, oba jsme řvali slastí a jak .... Mezi tím sme vystřídali různé polohy.
Poslední byla "S V Í Č K A " a za chvíli jsem do mě pustil plnou dávku. To byla dávka,že něco vyteklo ven. Já byl vzápětí taky hotový. Tak jsme vedle sebe leželi. Vstal jsem, že si odskočím na malou. Ale když jsem uviděl z výšky to moje semeno na jeho hrudi, tak jsem si lehl zpátky a přisál se. Ale na WC se mě chtělo jít čím dál víc,ale zase sem našel. Po chvili mě něco napadlo.Tak sem ho pěkně počůral a on ....................
Teď si myslíte,že mě vyhuboval? Ale nééé? Chtěl si to ještě jednou rozdat. Mě se teda už nechtělo.
Popravdě? Stál mě o 106. Podíval sem se na hodinky a bylo 19h30m46s. Řekl sem ,že bych dal cafko. Tak mě udělal a sobě cafčo a kecali sme. Dopil sem a dokouřil cígo a řekl sem ,že mě tu... A nestačil sem to dopovědět a už sem ho měl v puse. A za nedlouho sem měl semeno v puse,měl ho takový sladký a já sem chtěl ještě jednou a on řekl,že na to budeme mít na to hodně času. A já říkám,že nééé,že ve 23hodin musím jít na nádr a že jedu do Prahy.Tak než mě odvezl na nádr,tak mě na cestu pořáně ojel a přirážel co mohl,ale mě to nebolelo. Byl sem na 25cm zvyklí.Zase sem se na něm vyčůral po sexu.Osprchovali sme se a ještě pěkně pokouřili,protože mi řekl,že to mám na cestu,když budu v Praze.A ať po prázdninách ho navštívím ve škole.Kufry sem měl v autě,takže sme jeli rovnou na nádr. Tam čekal i kámoš a říkal kde su. Vůbec nevěřil s kým sem přijel. Ten kámoš byl spolužák ze třídy. Jěště třídní nám koupil jízdenky do Prahy mě i mu a on byl v tranzu. Ten třídní byl Standa.Bylo 1:25 a vlak nikde.Měl 75.minut zpoždění. Jen sem dořekl,že tolik minut zpoždění tak byl tu. Ale vlak odjízděl za 20minut. A v 1:45 se vyjízděli z Olomouce. A pořád sem se díval z okna,kde je Standa. A on nikde. Možná tam byl,ale já sem ho neviděl.
To bude tím,že byla velká tma :-) :-) .
Něco málo před šestou sme byli v Praze a jak se dostat na Letiště? Stál tam taxík. Prima,řekl sem a jedem.
"Kam to bude pánové řekl taxikář. " Já. " Směr letiště. "
V 10hodin nám letělo letadlo do Řecka na chalkidiki peloponéz. Šli sme si koupit něco na jídlo,protože
sem měl pořádný hlad. Po 9hodině sme šli si koupit letenky,ale na jednou sme se oba divili. Byly zaplacený.
Aspoň sem říkal,že ušetřím. A byly sme v letadle.Já sem raději usnul,protože se do dneška bojím lítat.Pro budil sem se až v Řecku v Athénách a pak sme busem jeli na chalkidiki peloponéz. A jak sme vešli do hotelu na pokuj.
tak sme si říkali proč třílůžkový? Vždyť sme si objednali dvoulůžový. No nic. vybalili sme si a šli se koupat do moře. Vzali sme si ručíky a šli se koupat. Kousek dál tam byla i nuda pláž tak sme tam šli. Na večer šli z pláže do hotelu a pod ručníkama sme neměli vůbec nic. prostě sme šli na ostro. A jak sme přišli do hotelu a pěkně sme se zase divili, až nám spadly ručníky na zem. Byl tam náš třídní. Hned sme vylitěli z pokoje na chodbu a lítali jak pominutí,že sme i zapoměli,že nemáme nic. Vrátili sme se na pokoj se oblíct a spolužák ( Petr ) šel do restaurant.
A já sem muříkal,co tu dělá! A on odpověděl: "Já sem ti říkal, že na to budeme mít na to hodně času." A hned se mě postavil do pozoru. A už sme byli zase na posteli a v tom nejlepším přišel Petr. Ten se tak lekl,že zapoměl co chtěl říct. Za chvilku sme byly v posteli tři. Celé dva měsíce sme byly v Řecku.Byly to móóóc krásné prázdniny.
V pondělí 1.září 1997 sem nastoupil na učiliště v Olomouci a hádejte koho sme měli za třídního učilele.
Standu. Toho ským sem strávil pěkné a příjemné léto.
Byl sem z toho vedle,že sem musel jít ze třídy na chodbu ven se nadýchat čerstvého vzduchu. Za 5minut sem přišel do třídy a sedl sem si. A zase sel seděl v první lavici u prostřed. Zempl sme už neměli :-).
Tak mě pořád stál,když sme ho měli z matiky, z tělesné výchovy a z praxe,protože byl to i můj mistr.

Fact super škola. Do školy sem chodil rád,kdy sme měl Matiku a T.V.,jinak nééé. A o praxi ani nemluvím.
To sme měli : Sudý týden: Škola
Lichý týden: Praxe
Nikdo nevěděl,že chodím s naším učitelem a mistrem.
A tak začaly naše sexuální dýchánky.


Tato Erotická povídka : F A C T
---------------------------------------------------------


Anglicky:
My cl*** at a primary school in Olomouc

Who knows me knows that I'm sooo off the wall on blue eyes and a distinctive blond hair and chest hair, legs. He guides me from puberty. It is therefore not surprising that at the elementary school I hung eyes on our cl***. Handsome, well-preserved male, and he was just 28 and I was almost on the 16th went well dressed and always made a point to what she was wearing. The legs had úžesné, so he likes nubile exhibited. Almost kraťasých summer and winter was at least open slippers and sports oblečení.Učil and physical education here and there like to walk, even though we TV and not, when I could no longer go there, so I put up at him through the window. I do not about saying that he was often in my dreams, desires and imagination. After all, most teenagers crave older men. Several times I was with him in the Cabinet because he needed help with anything or fix anything. I always quietly admired its beauty, muscular body, buttocks hot. On the feet I have never forgotten. Most of it seemed to me that knows about it and deliberately still shows ... but nothing I've tried. Only after ............
We happened to come across themselves in the summer holidays of 1996, when I had to go to college, majoring salesman. Immediately we got to talking and went for coffee. So we chatted up call for me. I always excuses here, I got something, but anyway I rode the train to Prague little předpůlnocí. I had nothing to do and get bored breasts? So I replied. Why not !!! He got here in the car and drove him here at the cottage. Type sat in the front, and as I sat on a chair so he ducked into the compartment and gave me a kiss on the knee, but I did like nothing. It probably know me sooo rajcuje. He is blond with striking blue eyes. And we have already moved on. after 45minutách was here with him. We came inside. They say let přezuju.
Again, I have studied him quietly. Beautiful *** and body. But the Fact that I could not take my eyes. Until suddenly suddenly said that he'm a strip eyes like then. Somehow I got stuck. Well, there was nowhere to retreat. So I told him after five minutes, it's silly, because here with him for the first time.
"And he's like"
And then in my cabinet or in the hour zemplu? Deliberately here sat in the front row in the middle, I saw his beautiful bum, always liked me. And here I stammered and did not know what to say. During a second was with me and put his hand on his pants. He gave me just before my head and said that imagination can be transferred to reality. Everything fell out of me, I hugged him and we began to kiss. Sucked me as a tick, sat astride. I felt his chest tight dradavky. He was the horny as mad dog. We could not tear them apart. He had to know what was happening to me in the pants ... Ooops? :-)
After a long kissing was all mine. Blissfully, but quietly moaning ........
He st**ted playing with my nipples and suddenly had my d**k in her mouth. But the Fact that it knew well, even though it is not
gay. I was ecstatic when I saw his lips to my pen. Suddenly he took out of his mouth, and I lay down on the floating bed. I did not resist. Again took it into his mouth and rode like a ferret. I almost could not stand it. I was almost at the end, when in fact stop again. "I knew that I always looking at my *** and that you wanted to kiss her. He did not know how to punish you. I know it." Father on his stomach, he said, and I was here ............ Ooops! So here he lay on his belly and as I settled into, so to me nicely pitched. He felt here like at sea. And he was there in them. Nicely smacked it, we both screamed with pleasure and how .... Meanwhile, we have replaced the different positions.
The last one was "SV & C KA" and for a moment I let me do a full dose. This dose was something spilled out. I was then ready too. So we lay side by side. I woke up that small trip to a small. But when I saw it from a height of my seed on his chest, so I lay back and sucked it. But WC me wanted to go more and more, but again found here. After a while I napadlo.Tak something here pretty pissed him and he ....................
Now you think that scolding me? But nooo? He wanted to once again give away. I will therefore no longer wanted.
Actually? Cost me about 106. He looked at his watch here and was 19h30m46s. He said here that I would put cafko. So I did, and wearing ČAFC and we chatted. He finished the back and finished his cígo and said here that me here ... And here it was not enough to finish telling him here and he had in his mouth. And soon I had a seed in my mouth, it was such a sweet and I wanted here once again, and he said that it will take a lot of time on it. And I say nooo, that in 23 hours I have to go to the tank and was going to Prahy.Tak than me to the tank, so I was on the road injures f**ked and thrusting as he could, but it did not hurt me. He was here for 25 cm zvyklí.Zase here pee on him after sexu.Osprchovali we are still a pretty pokouřili because I said it on my way, if I'm in Praze.A be after the holidays I visit him in here had škole.Kufry in the car, so we went straight to the tank. There was waiting for a friend and say where they are. Not believe with whom he came here. The friend was a cl***mate of cl***. Still cl*** we bought tickets to Prague, me and him, and he was in a trance. The cl*** was Standa.Bylo 1:25 train nikde.Měl 75.minut delay. Just spoke here that so many minutes late so it was there. But the train left for 20 minutes. And at 1:45 is pulled out of Olomouc. A still here looking out the window, where Standa. And he never did. Maybe there was, but I did not see him here.
That's because it was very dark:-):-).
A little before six, we were in Prague and how to get to the airport? He stood there a taxi. Prima said, here we go.
"Where are the gentlemen said the taxi driver." I. "The direction of the airport."
In 10 hours we flew a plane to Greece, Halkidiki Peloponnese. We went to buy something to eat, because
I had a very hungry. After 9hodině we went to buy tickets, but for once we both marveled. Have been paid.
At least here said that spare. And we were in letadle.Já slept better here, because until now I fear lítat.Pro woke up here in Greece in Athens, and then we went to the bus Halkidiki Peloponnese. And as we walked into the hotel on pokuj.
so we have said why triple? After all, we ordered dvoulůžový. No nothing. We unpacked and went to bathe in the sea. We took a Lieutenant and went to bathe. Farther there was even a nudist beach so we went there. On the evening went from the beach to the hotel and the ručníkama we had nothing. We just went on the blade. And as we came to the hotel and we are again pretty surprised when we fell towels on the floor. There was our cl***. Immediately we vylitěli from the room into the corridor and flew as p***over, that we even forgot that we have nothing. We returned to the room to get dressed and cl***mate (Peter) went to the restaurant.
And I'm here muříkal what we're doing! And he replied: "I told you here that we will have that much time." And immediately I stood to attention. And now we were back on the bed and in the best Peter came. He was so st**tled he forgot what he wanted to say. For a while we were in bed three. Two months we were in Řecku.Byly's sooo beautiful vacation.
On Monday, September 1, 1997 st**ted here at college in Olomouc and guess who we had for cl*** učilele.
Standa. It ber here spent a nice and pleasant summer.
He was here from the next, that I had to go from the cl***room to the hallway outside for fresh air. For five minutes came to cl*** and sat here himself. And again sel sat in the front row in the midst. Zempl we already had:-).
So I stood still, when we had him math, physical education and practice, because it was also my master.

Fact super school. Do schools come here like when we had math and TV, otherwise nooo. And not to mention the practice.
That we have: Odd Week: School
Odd week: Practice
Nobody knew that go with our teachers and masters.
And so began our sexual tea parties.


The Erotic Tales: F A C T
---------------------------------------------------------


Německy:
Meine Kl***e an einer Grundschule in Olomouc

Wer mich kennt, weiß, d*** ich sooo von der Wand über blauen Augen und einem markanten blonden Haaren und Brustbehaarung, Beine. Er führt mich von der Pubertät. Es ist daher nicht verwunderlich, d*** an der Grundschule Ich legte Augen auf unsere Kl***e. Schön, gut erhaltene männliche, und er war gerade 28 und ich war fast auf der 16. ging gut gekleidet und immer einen Punkt, was sie trug. Die Beine hatte úžesné, so er mag nubile ausgestellt. Fast kraťasých Sommer und Winter war mindestens offene Hausschuhe und Sport oblečení.Učil und Sport hier und da gerne zu Fuß gehen, auch wenn wir TV und nicht, wenn ich nicht mehr dorthin gehen, so d*** ich zu ihm durch das Fenster. Ich weiß nicht, zu sagen, d*** er oft in meinen Träumen, Wünschen und Phantasie. Immerhin, die meisten Teenager sehnen ältere Männer. Mehrere Male war ich mit ihm im Kabinett, weil er Hilfe bei allem oder reparieren etwas brauchten. Ich habe immer ruhig seine Schönheit, muskulösen Körper, Gesäß heiß bewundert. An den Füßen habe ich nie vergessen. Die meisten schien es mir, die weiß und bewusst zeigt immer noch ... aber nichts, was ich bisher ausprobiert habe. Erst nach ............
Wir hatten das Glück, über sich selbst in den Sommerferien des Jahres 1996 gekommen, als ich aufs College zu gehen, Fachverkäufer. Sofort haben wir zu sprechen und ging für Kaffee. So plauderten wir Weckruf für mich. Ich habe immer Ausreden hier habe ich etwas, aber trotzdem fuhr ich mit dem Zug nach Prag wenig předpůlnocí. Ich hatte nichts zu tun und sich langweilen Brüste? Also antwortete ich. Why Not !!! Er hat hier in den Wagen und fuhr ihn hier in der Hütte. Typ saß in der ersten, und als ich saß auf einem Stuhl so in das Fach, duckte er sich und gab mir einen Kuss auf die Knie, aber ich tat es wie nichts. Es wissen wohl mir sooo rajcuje. Er wird mit auffallend blauen Augen blond. Und wir haben bereits weitergezogen. nach 45minutách war hier mit ihm. Wir kamen im Inneren. Sie sagen l***en přezuju.
Auch hier habe ich ihn leise untersucht. Schöne Arsch und Körper. Aber die Tatsache, d*** ich meine Augen nicht. Bis plötzlich plötzlich gesagt, d*** he'm ein Streifen Augen wie damals. Irgendwie habe ich stecken geblieben. Nun, es war nirgends zu Rückzug. So erzählte ich ihm nach fünf Minuten, es ist dumm, weil hier mit ihm zum ersten Mal.
"Und er ist wie"
Und dann in meinem Schrank oder in der Stunde zemplu? Bewusst hier saß in der ersten Reihe in der Mitte, ich sah seine schöne bum, mich immer gemocht. Und hier, stammelte ich und wusste nicht, was ich sagen soll. Während einer zweiten war bei mir und legte seine Hand auf seine Hose. Er gab mir kurz vor meinem Kopf und sagte, d*** Phantasie in die Realität übertragen werden. Alles fiel aus mir, umarmte ich ihn und wir begannen zu küssen. Saugte mich wie eine Zecke, saß rittlings. Ich fühlte seine Brust eng dradavky. Er war der geil wie tollwütigen Hund. Wir konnten nicht reißen sie auseinander. Er musste wissen, was mit mir in die Hose p***iert ... Ooops? :-)
Nach einem langen Küssen war ganz auf meiner Seite. Selig, aber leise stöhnen ........
Er begann das Spiel mit meinen Nippeln und plötzlich hatte meinen Schwanz in den Mund. Aber die Tatsache, d*** sie gut kannte, auch wenn es nicht
Homosexuell. Ich war begeistert, als ich seine Lippen auf meinen Stift. Plötzlich nahm er aus seinem Mund, und ich legte mich auf die Schwebebett. Ich habe nicht widerstehen. Wieder nahm ihn in den Mund und fuhr wie ein Frettchen. Ich konnte fast nicht ertragen. Ich war fast am Ende, wenn in der Tat wieder zu stoppen. "Ich wusste, d*** ich immer auf der Suche auf meinen Arsch, und d*** Sie sie küssen wollte. Er wusste nicht, wie man bestrafen. Ich weiß es." Vater auf dem Bauch, sagte er, und ich war hier ............ Ooops! So, hier lag er auf dem Bauch und so ließ ich mich in so nett zu mir aufgeschlagen. Er fühlte sich hier gerne auf dem Meer. Und er hatte es in sich. Schön klatschte es, wir beide gerne und wie schrie .... Inzwischen haben wir die verschiedenen Positionen ersetzt.
Die letzte war "SV & C KA" und für einen Moment ließ ich mir einen vollen Dosis. Diese Dosis war etwas verschüttet. Ich war zu dann bereit. So lagen wir nebeneinander. Ich wachte auf, d*** kleine Reise in einer kleinen. Als ich aber sah es aus einer Höhe von meinen Samen auf seiner Brust, so legte ich mich hin und saugte sie. Aber WC mir wollte mehr und mehr gehen, aber wieder hier zu finden. Nach einer Weile habe ich hier napadlo.Tak etwas ziemlich angepisst und er ....................
Jetzt denken Sie, d*** Sie mich schelten? Aber nooo? Er wollte noch einmal verraten. Daher werde ich mich nicht mehr wollte.
Tatsächlich? Kostet mich etwa 106. Er sah auf die Uhr hier und war 19h30m46s. Er sagte, hier, ich würde cafko setzen. Also tat ich, und das Tragen ČAFC und wir plauderten. Er beendete die hin und beendete seine Cigo und sagte hier, d*** mir hier ... Und hier war es nicht genug, um zu beenden, ihn hier zu sagen, und er im Mund hatte. Und bald hatte ich einen Samen in meinem Mund, es war so ein süßes und ich wollte wieder hier, und er sagte, d*** er viel Zeit darauf zu nehmen. Und ich sage nooo, d*** in 23 Stunden habe ich in den Tank gehen und im Begriff war, in den Tank Prahy.Tak als ich, also war ich auf der Straße verletzt gefickt und stieß, wie er konnte, aber es hat mich nicht verletzt. Er war hier für 25 cm zvyklí.Zase hier pinkeln auf ihn, nachdem sexu.Osprchovali wir sind immer noch ein ziemlich pokouřili weil ich sagte, d*** es auf dem Weg, wenn ich mich in Praze.A werden nach den Ferien Ich besuche ihn hier hatte škole.Kufry im Auto, so gingen wir direkt zum Tank. Es wartete auf einen Freund und sagen, wo sie sind. Nicht glauben, mit dem er hierher kam. Der Freund war ein Kl***enkamerad von Kl***e. Noch Kl***e kauften wir Tickets nach Prag, mir und ihm, und er in Trance war. Die Kl***e war Standa.Bylo 01.25 Zug nikde.Měl 75.minut Verzögerung. Gerade sprach hier, d*** so viele Minuten zu spät, so gab es sie. Aber der Zug für 20 Minuten. Und am 01.45 wird aus Olomouc gezogen. Eine noch hier schaut aus dem Fenster, in dem Standa. Und er tat es nie. Vielleicht gab es, aber ich habe ihn nicht hier.
Das ist, weil es war sehr dunkel:-):-).
Kurz vor sechs, waren wir in Prag und wie Sie zum Flughafen zu kommen? Er stand dort ein Taxi. Prima, sagte, hier gehen wir.
"Wo sind die Herren, sagte der Taxifahrer." I. "Die Richtung des Flughafens."
In 10 Stunden flogen wir ein Flugzeug nach Griechenland, Chalkidiki Peloponnes. Wir gingen zu etwas zu essen zu kaufen, weil
Ich hatte eine sehr hungrig. Nach 9hodině ging es um Tickets zu kaufen, aber wenn wir beide verwunderte. Gezahlt wurden.
Zumindest hier gesagt, d*** Ersatz. Und wir waren in letadle.Já schlief hier besser, denn bis jetzt fürchte ich lítat.Pro wachte hier in Griechenland in Athen, und dann gingen wir auf den Bus Chalkidiki Peloponnes. Und so gingen wir in das Hotel auf pokuj.
so haben wir, warum triple gesagt? Immerhin, wir bestellten dvoulůžový. Nein nichts. Wir packten und gingen im Meer zu baden. Wir nahmen ein Leutnant und ging, um zu baden. Weiter gab es sogar ein FKK-Strand, damit wir dort waren. Am Abend ging vom Strand zum Hotel und der ručníkama wir nichts hatten. Wir gingen auf der Klinge. Und als wir ins Hotel kamen, und wir sind wieder ziemlich überrascht, als wir fielen Handtücher auf den Boden. Es war unsere Kl***e. Sofort haben wir aus dem Zimmer in den Flur vylitěli und flog als P***ah, d*** wir sogar vergessen, d*** wir nichts. Wir kehrten in das Zimmer um sich anzuziehen und Mitschüler (Peter) gingen in das Restaurant.
Und ich bin hier muříkal, was wir tun! Und er antwortete: "Ich habe dir gesagt, d*** wir hier so viel Zeit haben." Und sofort stand ich um Aufmerksamkeit. Und jetzt waren wir wieder auf dem Bett und in der besten Peter kam. Er war so überrascht er vergaß, was er sagen wollte. Für eine Weile waren wir im Bett drei. Zwei Monate waren wir in sooo schönen Urlaub Řecku.Byly ist.
Am Montag, den 1. September 1997 begann hier am College in Olomouc und erraten, wer wir Kl***e učilele hatte.
Standa. Es ber hier verbrachten einen schönen und angenehmen Sommer.
Er war hier von der nächsten, d*** ich aus dem Kl***enzimmer bis zum Gang vor, um frische Luft zu gehen. Fünf Minuten kam in die Kl***e und setzte sich hier selbst. Und wieder sel saß in der ersten Reihe in der Mitte. Zempl hatten wir schon:-).
So stand ich immer noch, als wir ihn Mathematik, Sport und Praxis, denn es war auch mein Meister.

Fact Super Schule. Haben Schulen kommen hierher, wie als wir Mathematik und TV, sonst nooo. Und nicht, um die Praxis zu nennen.
D*** wir: Odd Woche: Schule
Odd Woche: Praxis
Niemand wusste, d*** wir mit unserem Lehrer und Meister zu gehen.
Und so begann unsere sexuelle Tee-Partys.


Die Erotik: F A C T
---------------------------------------------------------


Francouzský:
Ma cl***e dans une école primaire à Olomouc

Qui me connaît sait que je suis tellement sur le mur sur les yeux bleus et les cheveux de cheveux et la poitrine blonde distinctive, les jambes. Il me guide de la puberté. Il ne est donc pas surprenant qu'à l'école primaire je ai raccroché les yeux sur notre cl***e. Beau, mâle bien conservé, et il était juste 28 et je étais presque le 16 se est bien habillé et toujours fait un point à ce qu'elle portait. Les jambes avaient úžesné, donc il aime nubile exposées. Presque kraťasých été et l'hiver était à pantoufles et sports ouverts moins oblečení.Učil et l'éducation physique ici et là comme de marcher, même si nous TV et non, quand je ne pouvais plus y aller, alors je ai mis vers lui par la fenêtre. Je ne sais pas à propos en disant qu'il était souvent dans mes rêves, désirs et imagination. Après tout, la plupart des adolescents recherchent des hommes plus âgés. Plusieurs fois, je étais avec lui dans le cabinet parce qu'il avait besoin d'aide avec ne importe quoi ou réparer ne importe quoi. Je ai toujours admiré tranquillement sa beauté, corps musclé, les fesses chaudes. Sur les pieds, je ne ai jamais oublié. La plupart des me semblait-il qui sait à ce sujet et montre délibérément encore ... mais rien que je ai essayé. Seulement après ............
Nous nous sommes trouvés à venir à travers eux-mêmes dans les vacances d'été de 1996, quand je ai dû aller à l'université, spécialisation vendeur. Immédiatement nous sommes arrivés à parler et sommes allés pour le café. Donc, nous avons bavardé jusqu'à appel à moi. Je ai toujours des excuses ici, je ai quelque chose, mais de toute façon je ai roulé le train pour Prague peu předpůlnocí. Je ne avais rien à faire et obtenir des seins qui se ennuient? Donc, répondis-je. Pourquoi pas !!! Il est arrivé ici dans la voiture et l'a conduit ici au chalet. Type ***is à l'avant, et comme je me suis ***is sur une chaise alors il baissa dans le compartiment et me donna un baiser sur le genou, mais je ai fait comme si de rien. Il sait probablement me sooo rajcuje. Il est blond aux yeux bleus en grève. Et nous avons déjà évolué. après 45minutách était ici avec lui. Nous sommes venus à l'intérieur. Ils disent permettent přezuju.
Encore une fois, je l'ai étudié tranquillement. Beau cul et le corps. Mais le fait que je ne pouvais pas prendre mes yeux. Jusqu'à ce que soudain dit soudain que he'm une bande yeux comme à l'époque. Quelque part, je suis coincé. Eh bien, il ne était nulle part à la retraite. Alors je lui ai dit après cinq minutes, ce est i***t, car ici avec lui pour la première fois.
"Et il est comme"
Et puis dans mon cabinet ou dans le zemplu heures? Délibérément ici ***is dans la première rangée au milieu, je ai vu son beau cul, toujours me aimait. Et là, je balbutiai et je ne savais pas quoi dire. Au cours d'une seconde était avec moi et de mettre la main sur son pantalon. Il m'a donné juste avant ma tête et dit que l'imagination peut être transféré à la réalité. Tout est tombé hors de moi, je lui ai étreint et nous avons commencé à l'embr***er. M'a sucé comme une tique, ***is à califourchon. Je ai senti sa poitrine dradavky serré. Il était le excitée comme chien fou. Nous ne pouvions pas les déchirer. Il devait savoir ce qui se p***ait pour moi dans le pantalon ... Oups? :-)
Après un long baiser était pour moi. Béatement, mais tranquillement gémissant ........
Il a commencé à jouer avec mes mamelons et soudain eu ma bite dans sa bouche. Mais le fait qu'il connaissait bien, même si elle ne est pas
gay. Je étais folle de joie quand je ai vu ses lèvres sur ma plume. Soudain, il a sorti de sa bouche, et je coucha sur le lit flottant. Je ne ai pas résisté. Encore une fois pris dans sa bouche et partit comme un furet. Je pouvais presque pas le supporter. Je étais presque à la fin, alors qu'en fait arrêter de nouveau. "Je savais que je cherche toujours à mon cul et que vous vouliez embr***er. Il ne savait pas comment punir vous. Je le sais." Père sur son estomac, dit-il, et je ai été ici ............ Oups! Donc, ici, il se allongea sur le ventre et que je me suis installé dans, donc pour moi bien lancé. Il se sentait ici comme en mer. Et il était là en eux. Joliment claqué il, nous avons tous deux crié avec plaisir et comment .... Pendant ce temps, nous avons remplacé les différentes positions.
Le dernier était "SV & C KA» et pour un moment, je me permet de faire une dose complète. Cette dose était quelque chose déversée. Je étais alors prêt aussi. Donc nous mettons côte à côte. Je me suis réveillé ce petit voyage à un petit. Mais quand je l'ai vu d'une hauteur de ma semence sur sa poitrine, alors je mets en arrière et sucé. Mais WC me voulais aller de plus en plus, mais encore une fois trouvé ici. Après un moment, je napadlo.Tak quelque chose ici ***ez de lui et il a pissé ....................
Maintenant, vous pensez que me gronder? Mais nooo? Il voulait donner une fois de plus loin. Je vais donc ne voulait plus.
En fait? M'a coûté environ 106. Il regarda sa montre ici et était 19h30m46s. Il a dit ici que je mettrais cafko. Donc je ai fait, et portant CAFC et nous avons bavardé. Il a terminé le dos et fini son CIGO et dit ici que moi ici ... Et ici, il ne était pas ***ez pour finir lui dire ici et il avait dans sa bouche. Et bientôt, je ai eu une graine dans ma bouche, ce était une douce et je voulais encore une fois ici, et il a dit que cela prendra beaucoup de temps sur elle. Et je dis nooo que dans 23 heures je dois aller à la cuve et allais Prahy.Tak que moi pour le réservoir, donc je étais sur la route blesse baisée et poussée que possible, mais il ne me fait pas de mal. Il était ici pour 25 cm zvyklí.Zase ici pipi sur lui après sexu.Osprchovali nous sommes encore une jolie pokouřili parce que je ai dit sur mon chemin, si je suis dans Praze.A être après les vacances, je lui rendre visite ici avais škole.Kufry dans la voiture, donc nous sommes allés directement à la cuve. Il attendait un ami et dire où ils sont. Pas croire avec qui il est venu ici. L'ami était un camarade de cl***e de la cl***e. Toujours cl***e, nous avons acheté des billets pour Prague, lui et moi, et il était en transe. La cl***e était Standa.Bylo 1h25 de train nikde.Měl 75.minut retard. Vient de parler ici que tant de minutes, il était tard, donc il. Mais le train est parti pour 20 minutes. Et à 01h45 est sorti de Olomouc. A toujours là regardant par la fenêtre, où Standa. Et il n'a jamais fait. Peut-être il y avait, mais je ne l'ai pas ici.
Ce est parce que ce était très sombre:-):-).
Un peu avant six heures, nous étions à Prague et comment se rendre à l'aéroport? Il se tenait là un taxi. Prima dit, on y va.
"Où sont les messieurs dit le chauffeur de taxi." I. "La direction de l'aéroport."
Dans 10 heures nous avons volé un avion pour la Grèce, Halkidiki Péloponnèse. Nous sommes allés à acheter quelque chose à manger, parce
Je ai eu un très faim. Après 9hodině nous sommes allés à acheter des billets, mais pour une fois nous avons tous deux émerveillés. Ont été payés.
Au moins ici, dit que de rechange. Et nous étions dans letadle.Já dormi mieux ici, parce que jusqu'à maintenant, je crains lítat.Pro réveillé ici en Grèce à Athènes, puis nous sommes allés au bus Halkidiki Péloponnèse. Et comme nous sommes entrés dans l'hôtel sur pokuj.
donc nous avons dit pourquoi triple? Après tout, nous avons commandé dvoulůžový. Pas rien. Nous sommes allés à défaire mes valises et se baigner dans la mer. Nous avons pris un lieutenant et sommes allés se baigner. Plus loin il y avait même une plage nudiste, nous sommes allés là-bas. Dans la soirée est p***ée de la plage de l'hôtel et l'ručníkama nous ne avions rien. Nous sommes allés sur la lame. Et comme nous sommes arrivés à l'hôtel et nous sommes à nouveau très surpris quand nous sommes tombés serviettes sur le sol. Il était notre cl***e. Immédiatement, nous vylitěli de la chambre dans le couloir et volé comme Pâque, que nous avons même oublié que nous ne avons rien. Nous sommes retournés à la chambre pour se habiller et camarade de cl***e (Peter) sommes allés au restaurant.
Et je suis ici muříkal ce que nous faisons! Et il répondit: «Je vous ai dit ici que nous aurons beaucoup de temps." Et tout de suite je me tenais à l'attention. Et maintenant, nous étions de retour sur le lit et dans le meilleur Peter venus. Il était tellement surpris qu'il a oublié ce qu'il voulait dire. Pendant un moment, nous étions au lit trois. Deux mois nous étions dans sooo belles vacances de Řecku.Byly.
Le lundi 1er Septembre, 1997 a commencé ici au collège à Olomouc et devinez qui nous avions pour učilele de cl***e.
Standa. Il bre ici p***é une belle et agréable été.
Il était ici de l'autre, que je devais aller de la salle de cl***e dans le couloir à l'extérieur de l'air frais. Pendant cinq minutes, est venu à la cl***e et se est ***is ici lui-même. Et encore sel ***is dans la première rangée au milieu. Zempl nous avions déjà:-).
Je ai donc arrêté, lorsque nous avons eu l'mathématiques, l'éducation physique et la pratique, parce que ce était aussi mon maître.

Fait de super école. Est-ce que les écoles viennent ici comme quand nous avions mathématiques et de la télévision, sinon nooo. Et pour ne pas mentionner la pratique.
Que nous avons: Semaine Odd: école
Odd semaine: pratique
Personne ne savait qui vont avec nos professeurs et maîtres.
Et a ainsi commencé nos parties de thé sexuelles.


Les Contes érotiques: F A C T
---------------------------------------------------------


Italský:
La mia cl***e in una scuola elementare a Olomouc

Chi mi conosce sa che io sono sooo fuori il muro su occhi azzurri e capelli distintivo capelli biondi e il petto, le gambe. Mi guida dalla pubertà. Non è quindi sorprendente che presso la scuola elementare ho appeso gli occhi sulla nostra cl***e. Bello, maschio ben conservato, e lui era solo 28 e mi era quasi il 16 è andato ben vestito e sempre fatto un punto a quello che indossava. Le gambe avevano úžesné, così gli piace nubile esposti. Estate Quasi kraťasých e inverno era alle pantofole e dello sport per meno oblečení.Učil e educazione fisica qua e là come a camminare, anche se abbiamo TV e non, quando non potevo più andare lì, così ho messo su di lui attraverso la finestra. Io non lo faccio su dicendo che era spesso nei miei sogni, desideri e l'immaginazione. Dopo tutto, la maggior parte degli adolescenti bramano uomini più anziani. Più volte sono stato con lui nel governo perché aveva bisogno di aiuto con qualsiasi cosa o risolvere nulla. Ho sempre ammirato in silenzio la sua bellezza, il corpo muscoloso, glutei calde. Ai piedi non ho mai dimenticato. La maggior parte di esso sembrava a me che lo conosce e deliberatamente mostra ancora ... ma nulla ho provato. Solo dopo ............
Ci è capitato di incontrare se stessi durante le vacanze estive del 1996, quando ho dovuto andare al college, laureandosi commesso. Immediatamente abbiamo avuto modo di parlare e siamo andati per il caffè. Così abbiamo chiacchierato d'allarme per me. Ho sempre scuse qui, ho qualcosa, ma in ogni caso ho guidato il treno per Praga poco předpůlnocí. Non avevo niente da fare e ottenere seni annoiati? Così ho risposto. Perché no !!! Ha ottenuto qui in macchina e lo ha guidato qui al cottage. Digitare sedeva nella parte anteriore, e come mi sono seduto su una sedia in modo che si infilò nel vano e mi ha dato un bacio sul ginocchio, ma ho fatto come niente. Probabilmente sa me sooo rajcuje. Egli è bionda con gli occhi azzurri. E abbiamo già p***ati. dopo 45minutách era qui con lui. Siamo venuti dentro. Dicono lasciato přezuju.
Ancora una volta, l'ho studiato con calma. Bel culo e il corpo. Ma il fatto che non ho potuto prendere i miei occhi. Fino improvvisamente improvvisamente detto che he'm una striscia occhi come allora. In qualche modo mi sono bloccato. Beh, c'era un posto per ritirarsi. Così gli ho detto dopo cinque minuti, è stupido, perché qui con lui per la prima volta.
«E lui è come"
E poi nel mio armadio o in zemplu ora? Deliberatamente qui seduto in prima fila al centro, ho visto la sua bella sedere, sempre mi è piaciuto. E qui Balbettai e non sapevo cosa dire. Durante una seconda era con me e mettere la mano sui pantaloni. Mi ha dato poco prima la testa e ha detto che la fantasia può essere trasferito alla realtà. Tutto è caduto fuori di me, io lo abbracciò e cominciò a baciare. Mi succhiato come un segno di spunta, seduto a cavalcioni. Sentivo il suo petto dradavky stretto. Era il cornea come cane pazzo. Non siamo riusciti a farli a pezzi. Doveva sapere che cosa mi stava succedendo nei pantaloni ... Ops? :-)
Dopo un lungo bacio era tutto mio. Beatamente, ma tranquillamente gemendo ........
Ha iniziato a giocare con i miei capezzoli e improvvisamente avuto il mio cazzo in bocca. Ma il fatto che essa conosceva bene, anche se non è
gay. Ero entusiasta quando ho visto le sue labbra al mio penna. Improvvisamente si tirò fuori dalla sua bocca, e mi sdraiò sul letto di galleggiamento. Non ho resistito. Ancora una volta ha preso in bocca e ha guidato come un furetto. Quasi non riuscivo a sopportarlo. Ero quasi alla fine, quando in realtà fermarsi di nuovo. "Sapevo che ho sempre guardare il mio culo e che si voleva baciarla. Non sapevo come punire te. Lo so." Padre sul suo stomaco, ha detto, e io ero qui ............ Ops! Così qui giaceva sulla pancia e, come ho risolto in, quindi per me ben lanciato. Si sentiva qui come in mare. E lui era lì in loro. Bene schioccare esso, entrambi abbiamo gridato con piacere e come .... Nel frattempo, abbiamo sostituito le diverse posizioni.
L'ultimo è stato "SV & C KA" e per un momento ho lasciato fare una dose piena. Questa dose era qualcosa fuoriuscito. Ero pronto anche. Quindi noi laici fianco a fianco. Mi sono svegliato che piccolo viaggio in un piccolo. Ma quando l'ho visto da un'altezza di mio seme sul petto, così mi sdraiai e succhiato esso. Ma WC mi volevo andare sempre di più, ma ancora una volta trova qui. Dopo un po 'ho napadlo.Tak qualcosa qui abbastanza e lui incazzato ....................
Ora si pensa che rimprovero a me? Ma nooo? Voleva dare di nuovo via. Io quindi non più desiderato.
In realtà? Mi è costato circa 106. Guardò l'orologio qui ed era 19h30m46s. Ha detto qui che avrei messo cafko. Così ho fatto, e indossando CAFC e abbiamo chiacchierato. Ha finito la schiena e finito il suo CIGO e detto qui che me qui ... E qui non è stato sufficiente per terminare dicendogli qui e aveva in bocca. E presto ho avuto un seme in bocca, è stato un così dolce e volevo qui, ancora una volta, e mi ha detto che ci vorrà un sacco di tempo su di esso. E dico nooo, che in 23 ore devo andare al serbatoio e stavo per Prahy.Tak di me al serbatoio, quindi ero sulla strada ferisce scopata e spingendo più che poteva, ma non mi ha fatto male. E 'stato qui per 25 centimetri zvyklí.Zase qui pipì su di lui dopo sexu.Osprchovali siamo ancora una bella pokouřili perché ho detto che la mia strada, se sono in Praze.A essere dopo le vacanze ho visita qui avevo škole.Kufry in macchina, così siamo andati dritti al serbatoio. Ci stava aspettando un amico e dire dove si trovano. Non credere con il quale è venuto qui. L'amico era un compagno di cl***e di cl***e. Ancora cl***e abbiamo comprato i biglietti a Praga, io e lui, e lui era in uno stato di trance. La cl***e era Standa.Bylo 01:25 treno ritardo nikde.Měl 75.minut. Appena parlato qui che tanti minuti di ritardo quindi era lì. Ma il treno ha lasciato per 20 minuti. E alle 1:45 è tirato fuori Olomouc. Un ancora qui a guardare fuori dalla finestra, dove Standa. E non ha mai fatto. Forse c'era, ma non lo vide qui.
Questo perché era molto buio:-):-).
Poco prima delle sei, eravamo a Praga e come raggiungere l'aeroporto? Rimase lì un taxi. Prima ha detto, qui andiamo.
"Dove sono i signori detto il t***ista." I. "La direzione aeroporto."
In 10 ore abbiamo volato un aereo per la Grecia, Halkidiki Peloponneso. Siamo andati a comprare qualcosa da mangiare, perché
Avevo una gran fame. Dopo 9hodině siamo andati a comprare i biglietti, ma per una volta abbiamo entrambi meravigliati. Sono stati pagati.
Almeno qui detto che ricambio. E siamo stati in letadle.Já dormito meglio qui, perché fino ad ora ho paura lítat.Pro svegliato qui in Grecia ad Atene, e poi siamo andati al bus Halkidiki Peloponneso. E come siamo entrati in albergo sulla pokuj.
così abbiamo detto perché triple? Dopo tutto, abbiamo ordinato dvoulůžový. No niente. Abbiamo disfatto e siamo andati a fare il bagno in mare. Abbiamo preso un tenente e siamo andati a fare il bagno. Più in là c'era anche una spiaggia per nudisti così ci siamo andati. La sera è andato dalla spiaggia per l'hotel e il ručníkama avevamo niente. Siamo andati sulla lama. E come siamo venuti in albergo e siamo di nuovo piuttosto sorpreso quando siamo caduti asciugamani sul pavimento. C'era la nostra cl***e. Immediatamente abbiamo vylitěli dalla stanza nel corridoio e volato come Pasqua, che abbiamo anche dimenticato che non abbiamo nulla. Siamo tornati in camera a vestirsi e compagno di cl***e (Peter) è andato al ristorante.
E io sono qui muříkal quello che stiamo facendo! Ed egli rispose: «Ti ho detto qui che avremo molto tempo." E subito mi si mise sull'attenti. E ora siamo tornati sul letto e nel migliore Peter venuti. Era così spaventato ha dimenticato quello che voleva dire. Per un po 'eravamo a letto tre. Due mesi siamo stati in talmente bella vacanza di Řecku.Byly.
Lunedi ', 1 September, 1997 sono iniziate qui al college in Olomouc e indovinate chi abbiamo avuto per la cl***e učilele.
Standa. E ber qui trascorso una bella e piacevole estate.
Lui era qui dal prossimo, che dovevo andare dalla scuola al corridoio fuori per l'aria fresca. Per cinque minuti è venuto in cl***e e si sedette qui se stesso. E ancora sel seduto in prima fila in mezzo. Zempl abbiamo già avuto:-).
Così ho fermato, quando abbiamo avuto lui la matematica, l'educazione e la pratica fisica, perché era anche il mio maestro.

Fatto eccellente scuola. Fare le scuole vengono qui come quando abbiamo avuto la matematica e la TV, altrimenti nooo. E per non parlare della pratica.
Che abbiamo: Week Odd: Scuola
Settimana Odd: Practice
Nessuno sapeva che vanno con i nostri insegnanti e maestri.
E così ha cominciato i nostri partiti di tè sessuali.


I racconti erotici: F A C T
Onload

3 názory k profilu

17. 09. 2014 v 07:50Off-line huny  (69/189/96)
Hezká sexy povídka. Parada
17. 09. 2014 v 18:53Off-line GayTomBoy  (35/179/61)
díky. Další vyjde již brzy.
27. 10. 2014 v 23:34Off-line GayTomBoy  (35/179/61)
omlouvám se všem, ale povídka bude v Listopadu 2014
Přihlaš se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload