Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
spolubydlení
Ve věku:
od 20 do 40 let
Založen:
20. 05. 2017
Návštěv:
2 132 ×
Přihlášen:
30. 09. 2017 v 22:42
Kraj:
Praha
Okres:
Praha 5
Vzdělání:
maturita
Práce:
administrativa
Postava:
hubená
Oči:
zelenohnědé
Základní údaje
Znamení:
lev
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
příležitostně
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
strniště
Náušnice:
mám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Ahoj všem,

párkrát už jsem tu měl něco málo o sobě napsaného. Pak jsem si jednoho dne řekl, že to nemá smysl a text jsem smazal. Jenomže jsem si na druhou stranu uvědomil, že i zde jsou sem tam vnímaví jedinci, kteří se nezajímají jen o fotografie a tak jsem se rozhodl, že právě pro ně sem pár vět zase poznamenám.

V prvé řadě se často ptáte, co hledám. No, mám to vyplněné v kolonce v profilu a je to pravda pravdoucí. V podstatě se nebráním ničemu, neboť život sám o sobě přináší spoustu zajímavých příležitostí a je jen na nás jestli a jak je využijeme.

Takže, rád bych poznal kluka, přiměřeného věku - tedy kolem svého věku - se kterým bych si občas někam vyrazil a záleželo by jen na vzájemných sympatiích, co by z toho bylo. Kamarádství, přátelství, láska? Proč ne, ničemu z toho se nebráním.

Jak už jsem naznačil v předchozím odstavci, chci poznat někoho přiměřeného věku. Žel, jsem velice samostatný, velice nezávislý, pracující a už od střední školy bydlím sám. Takže když něco chci, koupím si to sám. Nespadám tedy do kategorie mladých zlatokopek, co hledají o třicet let staršího chlapa, ze kterého budou sosat penízky. Nevadí mi, když mi napíše někdo starší, jen bych prosil o trochu soudnosti. Tu zde bohužel mnozí postrádají.

Na druhou stranu mě nepřitahují ani sedmnáctiletí chlapci, kteří ještě chodí na střední školu a jsou závislí na rodičích. Potřebuji k sobě rovnocenného parťáka, pracujícího parťáka.

Mám trochu averzi na pisálky. Pokud dva lidé stojí o schůzku, tak si čas najdou. Takže si nehodlám vypisovat několik měsíců a investovat svůj čas do někoho, kdo se nikdy reálně nesejde.

Nyní něco o málo o mě, narodil jsem se ve znamení lva, ať už věříš ve znamení, nebo ne, tak věz, že to znamení na mě sedí dokonale ve všech aspektech. Jsem veselý člověk, milující zábavu, co se rád baví. Bavením se nemám na mysli zpít se do němoty v klubu každou sobotu. ;)

Jsem velmi hrdý, umím dát najevo zájem, ale nikdy se nikoho o nic nedoprošuji. Přestože první dojem je důležitý, dávám i na druhý dojem, neboť člověka nikdy nemůžeš poznat na první schůzce. Ale poznáváš jej postupně, když se s ním setkáš znovu a znovu. Cením si upřímnosti, proto nesnáším lži a hloupé výmluvy.

Mé zájmy mám více méně vyplněné v kolonce. Tak trochu bloguji. Podívat se můžeš zde: http://jachymuvsvet.blogspot.cz/

Co se týče vztahů, myslím si, že zdravý vztah mezi dospělými lidmi vzniká postupně, krůček po krůčku. Nic nelámu přes koleno, rád se sejdu jednou, pak znovu a znovu a uvidí se. Nemám rád, když na mě někdo spěchá, to mě spíš odpudí, jelikož mám rád takové to napětí a jiskření.

Co se týče partnerství, jsem v tomto směru dosti konzervativní. Takže trojky, nevěry, volné formy vtahů nejsou pro mě...

Mimochodem, jsem hubený, ano, vím to i bez toho, že mi to napíšete. Ale snažím se s tím něco dělat a více méně mi to pomalu, ale jistě jde.

Pokud tě tento text zaujal, budu rád, když napíšeš. :)
Onload

1 názor k profilu

20. 05. 2017 v 21:07Off-line valiat  (28/168/70)
Pekny kluk
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload