Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
pravidelný sex
Ve věku:
od 27 do 46 let
Založen:
09. 07. 2024
Návštěv:
775 ×
Přihlášen:
Před 3 hodinami
Kraj:
Ústecký kraj
Okres:
Litoměřice
Město:
Štětí
Bydlím:
sám v bytě
Kraj 2:
Praha
Vzdělání:
maturita
Práce:
administrativa
Postava:
silnější
Oči:
zelené
Základní údaje
Znamení:
rak
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
dohola
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nosím někdy
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Ahoj, rád bych se tu nějak představil, aby sis udělal obrázek a posoudil, zda má cenu se mi ozvat nebo ne. Jsem floutek, co hledá kluka, se kterým bychom mohli k sobě zapadnout. Dříve jsem se dokázal o sobě více rozepsat, ale jak jsem zjistil, stejně to nikdo nečetl, alespoň jsem tak usoudil dle zaslaných návrhů či fotek. Jaký tedy jsem? Prý velmi hodný, možná to je částečně pravda, ale asi jen do té míry, než zjistím, že toho někdo zneužívá. Prý dost líný, tak s tím nesouhlasím, i když lenošení mám rád, ale jen dočasně. Snažím se spíše hýbat, moc to sice není vidět, ale rád chodím na výlety. V poslední době jsem si oblíbil místa mimo turistické oblasti a třeba i bez turistických značek. Rád v přírodě přespím, ale mám samozřejmě rád i svůj komfort, takže spaní v dešti, zimě, větrech není pro mě zase tak moc ono, a to si rád dopřeji postel. Mým velkým koníčkem je hudba a dost se pohybuji po koncertech, hudba pro mě znamená opravdu moc. A asi jako každý jiný mám rád dobré jídlo a pití. Rád si posedím v hospodě, takže jak teď jsou trendy kavárničky s low carb dorty a sojovým latté, tak to je přesně to co není pro mě.

A jaký bys měl být ty? Na to se opravdu blbě odpovídá, protože už se mi mnohokrát stalo, že jsem něco popsal a pak mě zaujal kluk ze zcela opačného spektra. Tak zkusím asi spíše popsat to, přes co nejede vlak. Určitě měj práci, opravdu nehodlám nikoho živit já také pracuji a myslím si, že je fér, aby tak fungovali oba. Buď emočně stabilní, jedna věc je procházet těžkým životním obdobím, ale druhá věc je, když toto období trvá od narození, nejsem zkrátka stavěný na různé vyhrocené emo situace. Sisinky, Tévéčka, Cédéčka, MILFky apod. prosím ne, sice je s vámi obvykle fakt p***l, ale jsem buzna, tedy cokoli zženštilého jde zcela mimo mě. Nebuď smažka - bez dalšího (trávu toleruji). Nejsem bohužel na obézní, což je trochu paradox jelikož sám takový jsem, ale rád bych někoho aktivního (ne přehnaně), rád bych pokračoval v cestě, kterou jsem nastoupil a za poslední cca rok udělal dost práce. Budu rád, když budeš nekuřák (toho z čeho stoupá nějaký dým).

Více asi později, pokud jsem tě zaujal a pokud si myslíš, že bychom k sobě mohli najít cestu, budu rád pokud se ozveš. Asi bys měl vědět, že pak se asi budu snažit se co nejdříve vidět reálně (samozřejmě dle našich možností). Nekonečného psaní bez výsledku, jsem si již užil opravdu dost a působí to na mě celkem toxicky. Jsem schopen nějak rozumně dojet (tzn. ne 500km, ale např. 200km není problém). Pokud ty považuješ vzdálenost 20 Km za extrémní a logisticky náročnou pro zorganizování cesty, pak je zcela zbytečné mi psát.

Budu se těšit.
Onload

2 názory k profilu

09. 07. 2024 v 23:06Off-line Nikyzo  (18/-/-)
Ahoj
14. 07. 2024 v 10:53Off-line Zabi  (41/183/115)
Ahojky mě se líbíš
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload