Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
bisexuál
Partner:
nemám
Hledám:
pravidelný sex
Ve věku:
od 15 do 30 let
Založen:
11. 04. 2021
Návštěv:
1 419 ×
Přihlášen:
17. 05. 2021 v 13:50
Kraj:
Jihočeský kraj
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
hubená
Oči:
modré
Základní údaje
Znamení:
lev
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nosím stále
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
O mně
Je mi 19, jsem vyholený, hubený a submisivní. Penis a díru mám kompletně oholenou aby do mě byl co nejlepší přístup a aby ten co si mě mrdá pociťoval co nejlepší zážitek.

Nemám rád klasický sex. Mám radši když dominant použije suba ke svému maximálnímu uspokojení a udělá si z něj svou děvku. Tvrdé mrdání díry až na doraz velkým p***m, nucené kouření a tak dále.

Z tohoto důvodu preferuji velké a vyholené p**a a upřednostňuji skupiny minimálně od třech lidí.

Co hledám:
Hledám nejlépe na víkend skupinu kamarádů (dominantů) co by co by pro sebe chtěli živou mrdací hračku a ráda se semnou domluvila na akci. Hledám lidi co by se na subovi rádi vyřádili, mají dobrou fantazii a hlavně vědí jak na tvrdý sex a je s nimi dobrá domluva. To zahrnuje hrátky s mou dírou, ukájení se do ní s tvrdými přírazy až po koule dlouhé hodiny až by díra zůstala otevřená, dvě p**a v díře. Nucené kouření, svázání rukou a nohou, výprasky, bukkake, polykání (seznam co mám rád je dole). Nemám problém i s stříkáním do díry, pissem do díry atd. Vše záleží na fantazii a domluvě. Preferoval bych mladší s většímy penisy. Nejdřív by se vše domluvilo co a jak a pak klidně mrdání bez zábran. Kompletní zničení díry. Jednoduše jsem rád obklopen velkým počtem pér kterým budu sloužit jako poslušná d***a. - POUZE REÁLNÁ DOMLUVA!

Návrh na akci:
Kdyby se mi nepodařilo najít skupinu, tak je tu ještě možnost sehnat skupinu po jednom s tím, že by mi musel někdo pomoci a dát to dohromady. Jedná se o to, že bychom postupně po jednom sehnali několik dominantů, kterým vyhovuje co mám předtím napsané na profilu, následně by se udělala skupina třeba na whatsapp kde by všichni byli a všechno se domluvilo, pak bychom se někde sešli a já všem dominantům dělal děvku na tvrdý sex formou gangb**gu atd. To znamená, že za prvé by to chtělo sehnat někoho kdo by byl ochotný mi s tím pomoct, za druhé sehnat dominanta s místem u kterého by se to uskutečnilo a za třetí sehnat aspoň 5 opravdu dominantních lidí, nejlépe hubených s oholeným větším p***m, kterým by nevadilo poznat nové lidi a z**dat jednoho subíka. Budu rád o váš zájem a o napsání do zpráv, děkuji. Ve skupině si každej řekne co by rád dělal tak aby každému bylo vyhověno a bylo to co nejpříjemnější pro všechny strany.

Mám rád:
Hodně tvrdý a agresivní anál až po koule
Dvě p**a v díře
Výprasky
Deepthroat
Mrdání pusy
Sperma
Bukkake
Gangb**g
Svazování
Piss a sperma do díry
Polykání
Tresty
Povely

Vše je na domluvě...
Onload

Názory k profilu

Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload