Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Partner:
vážný vztah
Hledám:
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 20 do 37 let
Založen:
07. 11. 2019
Návštěv:
12 392 ×
Přihlášen:
20. 10. 2021 v 00:05
Kraj:
Praha
Okres:
Praha 3
Město:
Praha Žižkov
Bydlím:
sám v bytě
Kraj 2:
Jihočeský kraj
Okres 2:
Jindřichův Hradec
Město 2:
Víkendy na jihu
Vzdělání:
voška
Postava:
normální
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
panna
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
špinavý blond
Úprava vlasů:
pasta • vosk
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Ahoj pánové. Našel jsem si muže pro budování vztahu, tak dlaší text než upravím, nechám původní.

Jsem tady, abych se dokázal začlenit na okraj promiskuitní komunity se snahou o nalezení výjimky mezi Vámi všemi. Obohacený zkušenostmi a vědomím, že trvalý partner mě míjí a vztahy mi v globálu doposud jako trvalé nedopadly, jsem se rozhodl, že dám šanci poznávání se s fajn lidmi.
Najít nezkaženého, milujícího, věrného a upřímného muže, je v tomhle našem světě téměř nemožné, ale nikoliv nereálné. Mít někoho, kdo miluje, respektuje druhého se vším (povaha, zájmy, osobnost, zlozvyky a mnoho dalšího), ke kterému se rád vrací do bezpečí silného a stabilního vztahu, kde má jistotu pochopení, ochrany, soudržnosti a budoucnosti, to je to, co mě žene kupředu.

Od všedních starostí by mohl člověk najít únik k milujícímu příteli a svět by byl mnohem hezčí. Vyrovnané vztahy, které fungují jsou vzácnost. Minulost, která je u mnohých prohnilá je něčím, co si každý táhne s sebou a najít, někoho, kdo se nechoval jako hovado a ve vztahu je vzorným partnerem, je prakticky zázrak. Třeba ale nejsou všichni stejní a někdo fajn se někde podobně vyskytuje, bojuje, hledá, běduje, proč jen nelze najít normálního a fajn člověka pro společný život. 
Koho bych rád našel? Někoho, kdo se nemusí za svou homosexuální minulost stydět, byl vždy věrný, dokáže milovat, je upřímný, dobrosrdečný, rozumný a férový. Bere vztah jako něco výjimečného, trvalého a podle toho se chová. Někoho, kdo se již postavil na nohy a nepotřebuje existenčně či morálně podepírat. Někoho, kdo umí myslet, cítit a milovat. Člověka, který je vyrovnaný, psychicky v pořádku a má svou důstojnost a hrdost.

Nerad bych trosky a výkrutky z centra komunity, které měli všichni. Protože se o druhého nedokážu dělit ve smyslu intimity, citů a těla, jsem v tomto majetnický. Lidi se míjejí. Musel jsem si prožít svoje dosavadní vztahy, vyzrát ve své osobnosti, abych věděl nejen co chci, ale především, co rozhodně nechci. Někoho obejmout a držet, ochraňovat ho v silném a upřímném objetí, prožívat s ním co nejčastěji pocity štěstí, je jeden z mnoha snů o fungujícím ideálně trvalém vztahu, který bych chtěl žít. 

Mám své chyby, mouchy, ale snad to nejsou přímo masařky. Nechtěl bych nikoho dokonalého, ale prostě jen obyčejně normálního. Snad aby ten jednou pravý muž mého života byl oproti mně mladší, drobnější, útlejší, protože já jsem ten velký, co obejme a drží. Vím, že věrní velcí chlapi téměř nejsou. Považuji se za jednoho z těch, co vydrželi, aby na mě mohl jednou být můj partner hrdý.

Napište mi jen pokud si sáhnete na svědomí, budete mít jistotu v sobě sami, že jste jiní a nezkažení. Ostatní mi nepište, přesto děkuji za zájem. Ušetříme si tak čas a energii, kterou si zaslouží někdo čistější a lepší. Nespěchejte, není to lov, ale náhoda.

Tři hlavní pilíře vztahu: LÁSKA, VĚRNOST, UPŘÍMNOST

Chci se v životě pracovně a osobně posunout, proto jsem šel po 25ti letech života v Českých Budějovicích do Prahy. Proto bych si rád v tomto marastu našel nezkažené kamarády nejen z Prahy. Hlavně pohodu :-)

IG: kocciccaccio

Martin
Onload

6 názorů k profilu

11. 11. 2019 v 15:09Off-line Zolli123  (21/186/83)
Ahoj pěkně napsaný
20. 11. 2019 v 11:04Off-line marek1989  (32/-/-)
+++++++++
02. 02. 2020 v 23:22Off-line Honzis.r  (41/-/-)
Hezky jsi panačku:)
23. 03. 2020 v 11:08Off-line Blaha  (51/185/-)
Ahoj jses fešák.
26. 07. 2020 v 12:58Off-line Adrian44  (20/-/-)
Od srdca napísané... pekne:-)
24. 05. 2021 v 21:12Off-line Johnyn  (36/182/70)
Čau chlape možná hledáš právě mě koukni na facebook máš tam navrh na přátelství z neděle večer je tam i foto mužem pokecat seš sympaťák tak se měj.
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload