Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 20 do 37 let
Založen:
07. 11. 2019
Návštěv:
7 663 ×
Přihlášen:
Před 7 hodinami
Kraj:
Praha
Město:
Praha letos, teď Č.Budějovice
Bydlím:
sám v bytě
Kraj 2:
Praha
Město 2:
Praha letos, teď Č.Budějovice
Postava:
normální
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
panna
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
špinavý blond
Úprava vlasů:
pasta • vosk
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Ahoj pánové. Jsem tady, abych se dokázal začlenit na okraj promiskuitní komunity se snahou o nalezení výjimky mezi Vámi všemi. Obohacený zkušenostmi a vědomím, že trvalý partner mě míjí a vztahy mi v globálu doposud jako trvalé nedopadly, jsem se rozhodl, že dám šanci poznávání se s fajn lidmi.
Najít nezkaženého, milujícího, věrného a upřímného muže, je v tomhle našem světě téměř nemožné, ale nikoliv nereálné. Mít někoho, kdo miluje, respektuje druhého se vším (povaha, zájmy, osobnost, zlozvyky a mnoho dalšího), ke kterému se rád vrací do bezpečí silného a stabilního vztahu, kde má jistotu pochopení, ochrany, soudržnosti a budoucnosti, to je to, co mě žene kupředu.

Od všedních starostí by mohl člověk najít únik k milujícímu příteli a svět by byl mnohem hezčí. Vyrovnané vztahy, které fungují jsou vzácnost. Minulost, která je u mnohých prohnilá je něčím, co si každý táhne s sebou a najít, někoho, kdo se nechoval jako hovado a ve vztahu je vzorným partnerem, je prakticky zázrak. Třeba ale nejsou všichni stejní a někdo fajn se někde podobně vyskytuje, bojuje, hledá, běduje, proč jen nelze najít normálního a fajn člověka pro společný život. 
Koho bych rád našel? Někoho, kdo se nemusí za svou homosexuální minulost stydět, byl vždy věrný, dokáže milovat, je upřímný, dobrosrdečný, rozumný a férový. Bere vztah jako něco výjimečného, trvalého a podle toho se chová. Někoho, kdo se již postavil na nohy a nepotřebuje existenčně či morálně podepírat. Někoho, kdo umí myslet, cítit a milovat. Člověka, který je vyrovnaný, psychicky v pořádku a má svou důstojnost a hrdost.

Nerad bych trosky a výkrutky z centra komunity, které měli všichni. Protože se o druhého nedokážu dělit ve smyslu intimity, citů a těla, jsem v tomto majetnický. Lidi se míjejí. Musel jsem si prožít svoje dosavadní vztahy, vyzrát ve své osobnosti, abych věděl nejen co chci, ale především, co rozhodně nechci. Někoho obejmout a držet, ochraňovat ho v silném a upřímném objetí, prožívat s ním co nejčastěji pocity štěstí, je jeden z mnoha snů o fungujícím ideálně trvalém vztahu, který bych chtěl žít. 

Mám své chyby, mouchy, ale snad to nejsou přímo masařky. Nechtěl bych nikoho dokonalého, ale prostě jen obyčejně normálního. Snad aby ten jednou pravý muž mého života byl oproti mně mladší, drobnější, útlejší, protože já jsem ten velký, co obejme a drží. Vím, že věrní velcí chlapi téměř nejsou. Považuji se za jednoho z těch, co vydrželi, aby na mě mohl jednou být můj partner hrdý.

Napište mi jen pokud si sáhnete na svědomí, budete mít jistotu v sobě sami, že jste jiní a nezkažení. Ostatní mi nepište, přesto děkuji za zájem. Ušetříme si tak čas a energii, kterou si zaslouží někdo čistější a lepší. Nespěchejte, není to lov, ale náhoda.

Tři hlavní pilíře vztahu: LÁSKA, VĚRNOST, UPŘÍMNOST...

Chci se v životě pracovně a osobně posunout, proto chci v roce 2020 jít z Českých Budějovic do Prahy. Proto bych si rád v tomto marastu našel nezkažené kamarády z Prahy. Nastavuji si tímto Prahu jako destinaci, která bude pro mě cíl tohoto roku :-) Fyzicky jsem zatím ještě jihočech :-)

Poznávám se teď s jedním výjimečným mužem, proto na to, prosím, berte ohled. Nemohu se intenzivně poznávat s více než jedním. Děkuji za pochopení.

Martin
Onload

5 názorů k profilu

11. 11. 2019 v 15:09Off-line Zolli123  (20/186/83)
Ahoj pěkně napsaný
20. 11. 2019 v 11:04Off-line marek1989  (31/-/-)
+++++++++
02. 02. 2020 v 23:22Off-line Honzis.r  (39/-/-)
Hezky jsi panačku:)
02. 03. 2020 v 04:25Off-line Andreas86  (33/177/88)
Krásně napsané Martine, hodně štestí ti přeju :)
23. 03. 2020 v 11:08Off-line Blaha  (49/185/-)
Ahoj jses fešák.
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload