Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 20 do 39 let
Založen:
07. 11. 2019
Návštěv:
1 168 ×
Přihlášen:
Před 35 minutami
Kraj:
Jihočeský kraj
Okres:
České Budějovice
Město:
České Budějovice
Bydlím:
sám v bytě
Postava:
normální
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
panna
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
špinavý blond
Úprava vlasů:
pasta • vosk
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Ahoj dámy a pánové. Po ukončeném vztahu jsem zpátky, abych se dokázal začlenit na okraj promiskuitní komunity se snahou o nalezení výjimky mezi Vámi všemi. Obohacený zkušenostmi a vědomím, že trvalý partner mě míjí a vztahy mi v globálu doposud více uškodily, než daly, jsem se rozhodl, že nejen že nebudu pro všechny, ale nebudu pro jistotu ani pro nikoho. Neskutečné sympatie a láska se téměř vždy změnily ve chvíli, kdy se drahá polovička odkope a projeví svou pravou tvář. Pak se chování změní a začátek konce se přiblíží. Doposud jsem si myslel, že mi bylo ublíženo dost a že svět vztahů je krutý, ale ono to šlo překonat a dát tomu i bestiální styl. Čubky sobě. Asi tolik k hodnocení většiny mých expartnerů až na slabé výjimky, kde to nebylo tak krutopřísné. 
Najít nezkaženého, milujícího, věrného a upřímného muže prostě je v tomhle bordelu nemožné a marné pokusy, které vydržely od pár měsíců po roky se vždy minuly účinkem. Přitom člověk chce málo. Mít někoho, kdo miluje, respektuje druhého se vším (povaha, zájmy, osobnost, zlozvyky a mnoho dalšího), ke kterému se rád vrací do bezpečí silného a stabilního vztahu, kde má jistotu pochopení, ochrany, soudržnosti a budoucnosti. Od všedních starostí by mohl člověk najít únik k milujícímu příteli a svět by byl mnohem hezčí. Lidi ale rádi sosají, berou, profitují, dostávají, chtějí, ale sami nějak o vyrovnanosti ve vztahu, dávat druhému cosi zpět ani uvažovat neumí. Vyrovnané vztahy, které fungují jsou vzácnost. Minulost, která je u mnohých prohnilá je něčím, co si každý táhne s sebou a najít, někoho, kdo se nechoval jako hovado a ve vztahu je vzorným partnerem, je prakticky zázrak. Třeba ale nejsou všichni stejní a někdo fajn se někde podobně vyskytuje, bojuje a zoufá, proč jen nelze najít normálního a fajn člověka pro společný život. 
Koho bych hledal, kdybych chtěl partnera? Někoho, kdo se nemusí za svou homosexuální minulost stydět, byl vždy věrný, dokáže milovat, je upřímný, dobrosrdečný, rozumný a férový. Bere vztah jako něco výjimečného, trvalého a podle toho se chová. Někoho, kdo se již postavil na nohy a nepotřebuje existenčně či morálně podepírat. Někoho, kdo není dutá hlava a umí myslet, citit a milovat. Člověka, který je vyrovnaný, psychicky v pořádku a má svou důstojnost a hrdost. Nechtěl bych trosky a výkrutky z centra komunity, které měli všichni. Protože se o druhého nedokážu dělit ve smyslu intimity, citů a těla, jsem v tomto majetnický. Lidi se míjejí, proto člověk, který by mi mohl být trvalým partnerem buď již v mém životě byl, bude, či neexistuje. Abych to dokázal zjistit, musel jsem si prožít všechny ty dosavadní vztahy, vyzrát ve své osobnosti, abych věděl nejen co chci, ale především, co rozhodně nechci. Dnes nechci nic, nikoho a vůbec ne partnera. Protože kdybych ho chtěl, zase budu mít toho, který není pravý. Levých je tolik, že pokud začnu hledat, nalepí se jich na mě mrak. Když nebudu chtít, toužit po nikom, možná se stane zázrak. Popravdě už tomu nevěřím a moje naivita by mohla skončit. Někoho obejmout a držet, ochraňovat ho v silném a upřímném objetí, prožívat s ním co nejčastěji pocity štěstí mi zůstane zjevně jen další z mnoha snů o fungujícím ideálně trvalém vztahu. 
Mám své chyby, mouchy, ale snad to nejsou přímo masařky. Nechtěl bych nikoho dokonalého, ale normálního. Snad aby ten jednou pravý muž mého života byl oproti mně mladší, drobnější, útlejší, menší, protože já jsem ten velký, co obejme a drží. Vím, že věrní velcí chlapi téměř nejsou, čubiček je mnoho, ale to neznamená, že to budeme tlačit přes koleno. Klid, hlavně pohodu. 
Protože jsem krátce po rozchodu, nikoho nehledám a nechávám si čas na revitalizaci srdce, duše a hlavy. Napište mi jen pokud si sáhnete na svědomí, budete mít jistotu v sobě sami, že jste jiní a nezkažení. Ostatní mi, prosím nepište, přesto děkuji za zájem. Ušetříme si čas a energii, kterou si zaslouží někdo čistější a lepší. Nespěchejte, není to lov, ale náhoda. Díky za čas každého z Vás. Martin
Onload

1 názor k profilu

11. 11. 2019 v 15:09Off-line Zolli123  (19/186/83)
Ahoj pěkně napsaný
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload