Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 15 do 25 let
Založen:
26. 08. 2020
Návštěv:
2 084 ×
Přihlášen:
23. 04. 2021 v 03:36
Kraj:
Středočeský kraj
Okres:
Kladno
Bydlím:
s rodiči v domě
Vzdělání:
základní
Práce:
student SŠ
Postava:
silnější
Základní údaje
Znamení:
kozoroh
Etnikum:
běloch
Alkohol:
příležitostně
Kouření:
příležitostně
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
bradka
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Takže s čím bych začal... Jsem celkem komplikovaná kulatá osůbka, která stále hledá, co je pro ni nejlepší a co chce.

Bydlím na vesnici, mám rád klid, ale město mi také nevadí. Ze všeho nejraději cestuji. Má vášeň jsou i dopravní prostředky, ale rozhodně nejsem nějaký obrovský fanatik, který se nedokáže bavit o ničem jiném. Rád si povídám, ačkoliv se strašně před všemi novými stydím. Kdyby se našel někdo, kdo by mi třeba i nějakou milou a zábavnou formou pomohl zhubnout, byl by to defacto i tak trochu jeden z mnoha snů, co mám. Jsem celkem snílek. Nejde mi vůbec jen o sex na jednu noc, ale samozřejmě, že sex mám rád, asi jako skoro každý. Ale tak to se dá dočíst u mě na profilu. V sexu jsem pasiv. Respektive v orálu aktiv. Takže pokud mi bude psát nějaký dědula, nevadí mi to, ale opravdu mi nemusí psát, jestli budu jeho sexuální otrok. :D Toto opravdu odmítám a defacto i odporuji. K cestování. Někdy mám pocit, že je lepší prostě se jentak sebrat a vypadnout. Záleží podle nálady, ale nejraději jedu vlakem nebo busem třeba do hor, nebo do nějakého nádherného zapadákova, abych si pročistil mysl. Jak jsem psal, jsem dosti komplikovaná osoba, co přemýšlí víc, než by měla.

Strašně rád pomáhám lidem. Baví mě to. Je to pro mě takové menší vysvobození, když někdy nedokážu pomoct sobě, tak když pomohu někomu jinému, je to strašně super pocit. Takováto ''má psychologie'' mě i strašně baví.

Bohužel mám i hodně mínusů, jako každý, ale ty jsou hned nejspíš poznat.

Pokud jsi opravdu dočetl až sem, tak ti gratuluji! :) Neboj se mi napsat, ačkoliv se budu ze začátku stydět, pokud si sedneme, může vzniknout úžasné kamarádství. Může, nemusí. Bohužel si vždy ne každý sedne. To je život.

Dále něco o mě...: Celý život jsem vyrůstal s mámou a sestrou, proto mám rád víc ''mužnější'' muže, než takové ty ''holčičí''... Domácí práce většinou i baví mě. Strašně rád při tom poslouchám hudbu a svým způsobem i relaxuji. Zažil jsem i šikanu, o které nechci moc mluvit, každopádně pokud se někdo bojí a chce s ní nějak pomoct, nebo hledá úkryt a nebojí se tlustého chlupatého (vousky) týpka ze vsi, rád poradím! :) To jest o mě asi vše. Pokud jsi to dočetl, jsi nejspíš vyjímečná osoba a měl bys okamžitě napsat! Hm, možná ne, je to na tobě, ale minimálně mě to udělá radost! <3
Onload

Názory k profilu

Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload