Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 15 do 50 let
Založen:
06. 10. 2021
Návštěv:
5 763 ×
Přihlášen:
06. 10. 2022 v 00:19
Kraj:
Jihočeský kraj
Okres:
České Budějovice
Město:
Týn nad Vltavou
Bydlím:
s rodiči v bytě
Kraj 2:
Jihočeský kraj
Okres 2:
České Budějovice
Město 2:
České Budějovice
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
štíhlá
Oči:
modré
Základní údaje
Znamení:
váhy
Etnikum:
běloch
Alkohol:
málokdy
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Jmenuji se Petr, bydlím v Týně nad Vltavou a narodil jsem se před devatenácti lety ve znamení vah, konkrétně ve stejný den jako John Lennon, Scott Bakula nebo Tony Shalhoub. Studuji Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích. Mezi mé největší koníčky patří psychologie, sexuologie a evropský film.


Co hledám: Primárně hledám vážný dlouhodobý vztah se starším mužem. Rád bych našel i nějakého staršího kamaráda na výlety, kino, pokec. Rád pokecám i zde on-line s kýmkoliv, avšak pouze o tématech na úrovni.


Co nehledám: Rozhodně nehledám nevyžádané fotografie genitálií, webky, masturbaci přes sociální sítě a podobné výlevy určitých jedinců.


Partner: Hledám muže na úrovni, se zkušenostmi a životním nadhledem. Musíš být vyrovnaný se svou sexualitou, stejně tak bys měl být vyoutovaný, otevřený a nemělo by ti dělat problém podat mi ruku na veřejnosti. (Nehodlám se na veřejnosti přetvařovat a dělat, že jsme „jenom“ kamarádi). Věkově by ses měl pohybovat mezi 30 a 50 lety, ale nějaký ten rok nad nebo pod limitem nevadí. Alespoň minimálně by se tvé koníčky měly podobat těm mým, abychom si měli co říct. Dominantní, vůdčí a ochranitelská povaha bude velkým plusem. Fyzická přitažlivost už bude jen třešničkou na dortu.


Povaha: Ačkoliv nejsem zrovna nejupovídanější člověk, rád a dlouho pokecám o tématech, která mě zajímají. Jsem velmi citově založený člověk a řekl bych, že jsem i velmi empatický. Vždy přemýšlím, než něco řeknu a uvažuji, jaká budou mít má slova dopad na ostatní. Jsem relativně dost submisivní a občas potřebuji někoho, kdo by mě vedl. Mám problémy s rozhodováním, ale snažím se na tom pracovat. Jsem velmi klidný, nestojím o dramata a o hádky. To ale neznamená, že se nedokážu odvázat, rád si užívám život. Jsem originál a některým jedincům chvilku trvá moji specifickou povahu překousnout, ale pak to stojí za to.


Sex: Součástí každého vážného vztahu je samozřejmě i sex. Možná se úplně nehodí sem psát moje sexuální preference, ale co se týče mé sexuality a mého sexuálního života, jsem velmi otevřený. A proto si nemyslím, že by bylo v pořádku, kdybych Vás odbyl pouze faktem, že jsem pasiv, tak doufám, že prominete, když se trošku rozepíšu. Nejraději se věnuji mazlení a líbání, hlazení a tulení. Mám rád dlouhé předehry. Orální sex (felaci) mám rád hlavně v aktivní roli. V pasivní roli ho mít mohu, ale vzhledem k mému příliš citlivému žaludu, si ho spíše neužiju. Co se týče spermatu, rád ho polknu, ale ještě radši ho mám na obličeji, po kterém si ho mohu rozetřít. Orální sex (rimming) mám rád, jak v aktivní, tak v pasivní roli. Pokud jsem v aktivní roli, jsem rád, když je zadeček oholený, ale není to pro mě podmínka. Co se týče análního sexu, tak v tom jsem pouze v pasivní roli. Rád bych zkusil i anální sex v aktivní roli, ale ze zdravotních důvodů to u mě není možné (mám zúženou předkožku, díky čemuž si nemohu nasadit na penis kondom a nemohu proniknout dovnitř).

Libuji si v různých méně tradičních praktikách. Mám rád food sploshing (rád po svém těle roztírám různé potraviny, zejména dorty). Mám rád i piss, a to v pouze pasivní roli. Mohu ho mít, jak na obličej, tak na tělo, ale ne do úst. V aktivní roli bych rád piss také zkusil, ale bohužel mám parurézu. Dále mám rád ageplay. Ten preferuji jako emocionální praktiku bez sexuálního podtextu.

Mám rád BDSM, ovšem ne v žádných extrémech. Není to pro mě zcela důležité, ale rád si tím zpříjemním sex, tudíž nehledám sex zaměřený pouze na BDSM. Mám rád spanking. V budoucnosti bych rád vyzkoušel wax play a svazování. Nemám rád příliš velkou bolest a CBT.

Do BDSM může patřit i puppy play, ale o tom až níže.

Téměř všechny výše zmíněné praktiky rád praktikuji venku.


Cestování: Rád navštěvuji různá zajímavá místa po Jihočeském kraji, ale i po celé České republice. S chutí navštěvuji hrady a zámky, ale pouze zvenku, raději si projdu okolní zahrady nebo park. Tak trošku se specializuji na navštěvování míst, kde došlo k vraždám. Rád i fotografuji místa, kde lidský život vyprchal způsobem, jakým vyprchat neměl. Rád cestuji pěšky, na kole, případně autem. Nemám rád, když se dojede až k danému místu autem a pak se jde jen pár metrů pěšky. To je pro mě o ničem, raději si udělám procházku. Pochopitelně, když je dané místo třeba až v Praze, tak tam pěšky nejdu. Vzhledem k tomu, že jsem pejsek, rád se procházím v psí masce, a to i na veřejnosti. Když je nálada, projdu se v nějaké odlehlé oblasti nebo v lese nahý. To si užívám.


Filmy: Filmy jsou hned po puppy play můj největší koníček. Nejsem běžný divák, který by na filmy koukal jen pro zábavu. Rád o filmech přemýšlím a sdílím své poznatky a myšlenky se svými přáteli či s uživateli na filmových serverech. Na filmy pohlížím jako na umění. Primárně se zajímám o psychologické filmy. Ačkoliv jsem gay, nemám moc rád filmy o homosexualitě, ale zajímají mě filmy o jiných sexuálních jinakostech, například o pedofilii nebo o incestu. Z nějakého mně neznámého zvráceného důvodu mě silně přitahují filmy, které jsou depresivní, emočně vykořisťovací a sugestivně natočeny. Mám rád filmy nezávislé a komorní. Blockbustery ve mně naopak vyvolávají averzi. Co se týče žánrů, tak kromě psychologických dramat mám rád horory, thrillery, mysteriózní filmy a krimi. Jednou za čas se mohu podívat na kvalitní romantický film nebo na komedii. Ale nemusím sci-fi, fantasy a akční filmy. A rodinné filmy přímo nesnáším. Mé nejoblíbenější filmy? Dramata Hon (2012), Příliš dokonalá podoba (1988), Modlitby za Bobbyho (2009), Kopfplatzen (2019), dramedie Naprostí cizinci (2016), horory Smrt přichází v bílém (2003), Přichází Satan! (1976), thriller Diplomová práce (1996), komedie Malá Miss Sunshine (2006) a emočně naprosto vyčerpávající a sugestivní snímek Angst (1983).


Seriály: U seriálů jsem na tom relativně stejně jako u filmů. Dávám přednost seriálům, které nejsou až tak známé. V poslední době mě nejvíce uchvátil jihokorejský Tunel (2016). Velkým zážitkem pro mě byl i seriál Sedmilhářky (2017). Rád se podívám na b***ské krimi minisérie typu Pád (2013) nebo Broadchurch (2013). Seriály, na které se mohou dívat pořád dokola jsou Akta X (1993), Ztraceni (2004) a Dexter (2006). Z české tvorby mi největší radost udělal krimiseriál Labyrint (2015), na který se taktéž mohu dívat pořád dokola.


Hudba: Můj hudební vkus je značně proměnlivý, takže nemám žádné vyložené oblíbené interprety. V podstatě vůbec neposlouchám českou hudbu. Hudbu anglickou poslouchám spíše méně. Preferuji hudbu francouzskou, německou, ruskou, španělskou, italskou, klidně i latinskou. Co se týče žánrů poslouchám opravdu cokoliv (pop, vážná hudba, klavírní hudba, filmové soundtracky, electro, balady, rock, symfonický metal, soul, a výjimečně někdy i ten rap). Moji oblíbení interpreti namátkou: Moby, David Bowie, Wincent Weiss, Tarja Turunen, Yoshiki, Ennio Morricone, Calogero, Sting a skupiny: Depeche Mode, Kraftwerk, Scorpions, Beatles, X Japan nebo The Hardkiss. Jediné, co se mi líbí soustavně už dlouhou dobu, je hudební projekt Era.


Zvířata: Sem tam se u mě doma objeví nějaký ten komár nebo moucha, ale jinak doma žádné zvířátko nemám. Ale moc se mi líbí tučňáci (přijdou mi roztomilí).


Kuchyně: Kuchyni mám nejraději českou, případně francouzskou. Nemám rád Asii (čínská ani ind**ká kuchyně mi nic neříkají). Nejsem vegetarián ani nic podobného. A nemám ani žádný speciální jídelníček. Takže jím vlastně tak, co mi padne pod ruku (ale nejsem úplné hov.ado - nesnáším fast food, zato si rád dám dobrý salát, třeba rukolový). Nemám rád jablka v syrové podobě, houby a ze smaženého květáku se mi vyloženě zvedá žaludek. Rád piji růžové víno.


Puppy play: Mám psí masku, obojek, ocásek v podobě análního kolíku, psí misku, a ještě pár dalších pomůcek. Rád si hraju na pejska, rád poslouchám, učím se nové pokyny, rád se nechám trénovat. Ale také se jako pejsek rád nechám rozmazlovat různými pamlsky, koupáním a drbáním. I puppy play je pro mě spíše emocionální praktika, ale zde samozřejmě ocením i ten sex. Rád v masce chodím ven, rád se ukazuji. Rád chodím na procházky v masce, obojku a na vodítku. V této oblasti jsem velmi otevřený a mé široké okolí, včetně přátel a rodiny, o mé psí identitě ví.


Mezi mé další koníčky patří sérioví vrazi, psychologie, sexuologie a sci-fi literatura (ano, oproti filmům si sci-fi knihy užívám).
Onload

5 názorů k profilu

03. 08. 2022 v 00:04Off-line sean1977  (44/200/-)
vzorová profilovka
13. 08. 2022 v 01:34Off-line cervix  (35/174/72)
Tenhle kluk/muž to má v hlavě srovnaný. Klobouk dolů před ním.
18. 08. 2022 v 23:43Off-line Jang  (54/179/97)
Jj je to úžasný číst
22. 08. 2022 v 20:45Off-line Ricci007  (48/175/98)
Čusík
11. 09. 2022 v 14:01Off-line dindahz42  (47/178/64)
Ahoj fešáku. Vypadáš docela smutně.
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload