Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 17 do 22 let
Založen:
04. 04. 2017
Návštěv:
23 574 ×
Přihlášen:
Před 9 hodinami
Kraj:
Praha
Okres:
Praha 3
Bydlím:
s kamarády na koleji
Kraj 2:
Liberecký kraj
Okres 2:
Semily
Bydlím:
s rodiči v domě
Vzdělání:
maturita
Práce:
student VŠ
Postava:
štíhlá
Oči:
hnědé
Základní údaje
Znamení:
lev
Etnikum:
běloch
Alkohol:
skoro vůbec
Kouření:
ne
Drogy:
nikdy
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
tmavě hnědá
Úprava vlasů:
gel • lak
Tetování:
nemám
Brýle:
nosím někdy
Vousy:
oholené
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Požitky:
idealista
materialista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Nejdřív k tomu nejdůležitějšímu, hledám...už ani nevím. Asi už úplně všechno :D

Nejraději bych ale chtěl najít vztah a trošičku té lásky, pokud někdo má nějakou navíc.

Instagram: https://www.instagram.com/…tian.dohnal/

Myslím že jsem fajn kluk co hledá někoho v mém věku (max. 23).
Jen někoho z okolí, protože vztahům na dálku moc nevěřím, chtěl bych se vídat pokud možno denně.

Myslím že jsem celkem v pohodě kluk, mám pár praštěných koníčku, a vypadám "prý" dobře, ale nějak extra tomu nevěřím :D

Ještě na začátek musím říct, že i když působím jako děsnej slušňáček a většinou taky jsem, tak to není úplná pravda :D Lidi co mě neznají to vždycky dost překvapí. Na veřejnosti a v soukromí jsem úplně jiný, pokud k těm lidem mám důvěru. Jsem takový zvláštní typ člověka, který jde odpoledne do galerie a v noci pařit někam do baru nebo na travesti show XD

Jsem hodně umělecky založený, zajímám se o kulturu a politiku, rád čtu, mám rád zvířata, poslouchám téměř všechny druhy hudby, jsem hodně tvořivý a kreativní, trochu maluju, a miluju audiovizuální tvorbu. Momentálně pracuju pro grafické a reklamní studio. Myslím že jsem celkem moderně založený a uvědomělí, takový sluníčkář, Havlův potrat a kavárenský potěr.
Jsem Geek se vším všudy, bohužel. Miluju knížky, deskové hry, filmy, komiksy a všechny ty šílenosti co k tomu patří. Poslední dobou se z toho už snažím vyrůst a nemám na to čas ani lidi.
Ale opravdu nejsem sportovní typ, snad nikdy jsem neviděl fotbal nebo hokej :D Jako , jasně že bych byl rád namakanej, ale já můžu být rád za to že chodím a sporty vážně nemusím, možná kdyby bylo s kým.

Mám rozhled, a osobně, ale je to jen můj subjektivní názor, se celkově cítím mnohem dospělejší než moji vrstevníci. Radši si zajdu do divadla, nebo si přečtu knížku v kavárně, než chodit na diskotéky, pít a tak. V tomhle věku je to normální, ale rád bych někoho klidnějšího kdo má podobné záliby jako já. Samozřejmě si taky občas moc rád zajdu do klubu, zatančit nebo se trochu napít, ale vždycky záleží kam a hlavně s kým.

Studuji vizuální tvorbu na soukromé polo umělecké škole VŠKK (3D animace, Game design, Speciální efekty, virtuální realita), bydlím na koleji Jarov. Původně pocházím z Libereckého kraje, ale v Praze jsem 99% času.

Rád dělám filmy, chtěl bych se tím živit. Miluju skrze ně vyprávět příběhy a přenášet pocity. Udělal jsem přes stovku krátkých animovaných snímků, spousta z nich vyhrála ocenění a byla na mezinárodních filmových festivalech. Nedávno jsem dělal mimo jiné kampaň pro mojí školu, kromě toho že jsem jí pomáhal navrhovat a točil reklamu byl jsem taky její tvář (mohli vybrat někoho hezčího), takže jsi mě možná mohl vidět v metru, na plakátech nebo můj desetimetrový obličej na stěně budovy XD

Jsem možná až trochu moc citlivý a všechno si až moc beru, podle někoho jsem i vtipnej, ale nenašel jsem moc lidí co by ocenili můj smysl pro humor :D

Je to tu jedno velké zklamání...když už náhodou najdu někoho fajn, tak jsou to samé sladké řečičky a úžasné sliby a nakonec z toho nikdy nic není. Jsem z toho už celkem unavený, ale co mi zbývá. Buď hledat, i když v 99% neúspěšně, nebo být dál sám.
Kluci jsou šmejdi a z těch pár zkušeností co mám vím, že i když to vypadá nadějně, stejně se z něj nakonec vyklube hajzl. Nevím jestli má vůbec cenu pořád věřit na pravou lásku. Jestli máš ale vousy, ani mi nepiš, je mi líto ale vousy jsou úplně jediná věc co nedokážu vystát.

Momentálně hledám hlavně kamarády, protože těch není nikdy dost a budu rád, když mě někdo po Praze provede a ukáže mi jí třeba z jiného pohledu. Přeci jen, skoro jí neznám, jsem náplava :D

Hledám asi všechno, ale nemůžu najít nic, jde mi hlavně o city a o to mít někoho s kým bych je mohl sdílet. Prostě jen chci mít někoho, koho bych mohl mít rád, s kým bych se mohl bavit o všem, chodit s ním ven, s kým trávit čas. Někoho koho obejmout, pohladit, políbit, kdo by mi řekl "mám tě rád". To co chce každý :) Zároveň jsem ale na druhou stranu taky docela uchyl :D

Říkejte si že je láska klišé, ale já jí chci.

Jsem nenapravitelný romantik, na což jsem už bohužel hodněkrát dojel a neskutečná citlivka, emoce se mnou dost mlátí i když to nedávám moc znát, ale jednou za čas mě to vážně chytne a je to dost těžké. Život který momentálně vedu mě opravdu neuspokojuje, přijde mi, že život bez dobrodružství a lásky ať už k partnerovy nebo čemukoli jinému nestojí za žití, takže posledních několik let jsem se soustředil jen na to abych se dostal do Prahy a vypadl z prostředí ze kterého pocházím a které mě ubíjí, teď se to snad konečně všechno změní.

Jsem už pár let dospělý, ale prý na to nevypadám fyzicky ani psychicky. Pořád se chovám jako kluk. Jsem prostě tokový nezkažený, v něčem možná nevyzrálý...nevím jak jinak to říct.

Pokud bych si někoho našel, někoho kdo by mi vyhovoval a já jemu, už bych ho nepustil. A udělal bych všechno abych si ho udržel. Láska byla a snad někdy ještě bude :)

Asi teprve před rokem jsem se vyoutoval a změnilo mi to celý život, změnilo to i životy ostatních v mém okolí a změnilo to mě.

K lepšímu.

Někomu možná přijde divné, že toho sem tolik píšu (BTW tak dvě třetiny jsem radši smazal :D ), ale nechci ztrácet čas s někým kdo hledá něco jiného než já. Proto ať si každý přečte něco z toho čím jsem a pak ať se rozhodně jestli má cenu mně napsat. Rozhodně je to praktičtější než strávit několik hodin u počítače psaním s nějakým klukem, jen abychom zjistili že se k sobě nehodíme.

Jej...toho bylo...tak pokud jsi to dočetl až sem, a pořád jsem tě neodradil, tak napiš, budu se těšit ;)
Onload

8 názorů k profilu

29. 06. 2017 v 16:12Off-line Adam1513  (23/183/-)
Snad najdeš co hledáš. Mě si zaujal, ale bohužel jsme od sebe trošku daleko ;)
29. 07. 2017 v 17:58Off-line jukulu  (27/207/78)
Když by ti nevadilo že mám o pár let víc tak napiš ☺️ dosti mě tvůj profil zaujal
08. 10. 2017 v 17:14Off-line Zdeno  (56/-/-)
Nebreč a hledej takového který za to bude stát...
14. 12. 2017 v 09:33Off-line Marcelis  (39/-/-)
Šťastný bude ten, který s Tebou bude.....
29. 12. 2017 v 21:41Off-line miroslav19  (22/186/55)
pokud bys o mě zájem tak napiš
16. 01. 2018 v 02:33Off-line powlusik  (32/179/69)
Víš, Sebiiku, chlapci mají tu nevýhodu, že jako mladí jsou víc rozpustilí a zdivočelí, než zřejmě jsi ty.
Proto, s tvým solidním intelektem, budeš muset najít trošku staršího mladíka, který už bude jaksi vybitý, vyblbnutý, a tím pádem i jinak přemýšlivý. Jedině tak se může tvůj naturel propojit s někým povahově tobě podobným. Neboj se třicátníků, i čtyřicátníků. I oni mají v sobě dost něhy a touhu po lásce, jsou-li gayové. Jistě, taky ne všichni jsou takoví.

Bohužel to takhle nejde.
Základem musí být nějaká společenská aktivita, společnost lidí, kteří se při svých aktivitách vzájemně poznávají a poznenáhlu i někteří vzájemně přitahují.
Jedině tak lze někoho nacházet.
Konečně tvoje první společnost jsou přece tvoji spolustudenti. I když se ti asi nebudou líbit jejich skop**iny nebo nafoukanosti.
Ale ve verbálních komunikacích postupně poznáš, že nejsou tak zp******tělí všichni. Až dojde ke tvému zakolísání nebo ke zdravotní indispozici, poznáš hned, kdo ti první podá pomocnou ruku!
To, že to pravděpodobně bude taky rozjívený kluk, najednou nebude tak důležité, hlavní je, že je schopen ti pomoci. A tehdy se pozná charakter mladíka.

A i jinak, píšeš tu, (teda dost s chybami) že máš umělecké vlohy, zkus se přidat i k takovým mladým, mohli byste si časem rozumět.

Hlavně to nevzdávej, a pomni, že jaký jsi ty, těžko poznáš stejného. Chce to taky víc tolerance k tomu druhému. Člověk si opravdu nemůže vymrčovat to, aby ten druhý byl s tím prvním stejný!

Moc tě zdravím, držím palce a přeju brzkého kámoše, zprvu jen tak na hodinku, pozděj třeba i na půl dne a konečně pak třeba i nafurt. Jen ale abyste byli finančně rovnocení a jeden z druhého nevytahovali peníze nakdeco.
Jednou ti to vyjít musí!!!

Tož PAC
18. 01. 2018 v 00:45Off-line powlusik  (32/179/69)
A nezapomeň, že stejní se často odpuzují a odlišní se spíše přitahují!
Poul
12. 04. 2019 v 00:23Off-line wope  (28/180/65)
Moc pěkný-charismatický a s vlastním názorem, škoda, ze uz jsem starý :)
Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload