Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Orientace:
gay
Partner:
nemám
Hledám:
vážný vztah
kamarádství
pokec
Ve věku:
od 15 do 30 let
Založen:
17. 08. 2013
Návštěv:
1 483 ×
Přihlášen:
07. 11. 2016 v 20:49
Kraj:
Praha
Okres:
Praha 6
Bydlím:
sám na koleji
Vzdělání:
magistr/inženýr
Práce:
jiné
Postava:
normální
Oči:
modré
Základní údaje
Znamení:
blíženci
Etnikum:
běloch
Alkohol:
skoro vůbec
Kouření:
hodně
Drogy:
někdy špeka
Styl
Délka vlasů:
krátké
Barva vlasů:
světle hnědá
Tetování:
nemám
Brýle:
nepotřebuji
Vousy:
strniště
Náušnice:
nemám
Osobnost
Povaha:
introvert
extrovert
Dochvilnost:
nedochvilný
dochvilný
Pořádnost:
nepořádný
pořádný
Zženštilost:
nezženštilý
zženštilý
Techničnost:
netechnický
technický
Pohled na svět:
pesimista
optimista
Upovídanost:
tichý
ukecaný
O mně
Jsem obyčejný neobyčenjný kluk.
Snažím se dělat vědu v oblasti nanoelektroniky.
Nezáleží mi na penězích ani majetku.
Jsem ateista
Hodně hulím jointy.
Snažím se být optimista a mít vždy dobrou náladu.
Jsem upřímný a věrný.
Ideálně hledám někoho, kdo si se mnou bude rozumět a zůstane se mnou trvale.
Napiš.

------------------------------------------------------------------

"It is by will alone I set my mind in motion. It is by the juice of sapho that thoughts acquire speed, the lips acquire stains, the stains become a warning. It is by will alone I set my mind in motion."
- mentat mantra, The Dune


------------------------------------------------------------------


O mně:
Mojí největší zábavou je poznání prostřednictvím vědy. Cítím se skvěle, když můžu poznávat krásy našeho světa a cítím se úplně nejlépe, když tuto radost můžu navíc s někým sdílet.

Profesně je celý můj život spjatý s elektronikou. Momentálně jsem na ČVUT FEL a studuji oblast nanoelektroniky a nanotechnologie. K tomuto tématu jsem se nedostal náhodou, ale proto, že mě celý život zajímá fyzika a další přírodní vědy. Mám slabost třeba pro astronomii, částicovou fyziku..., ale fascinuje mě například i chemie nebo molekulární biologie.

Nejsem však ryze technický člověk. Miluji umění, oslovuje mě i krásná literatura a rád se vzdělávám v jazycích a v historii. Baví mě psychologie, sociologie a politika. Moc rád o všech těchto tématech mluvím a ze všech stran uvažuji.

Obzvlášť je pro mě důležitá hudba. Hudba je schopná předávat silné emoce a má sílu inspirovat lidský mozek. Nemám vyhraněný některý hudební styl a popravdě se mi líbí hudba napříč celým světem a různého stylu. Nejméně mám rád "hlavní proud", který obvykle tvoří líbivá, ale ne příliš hodnotná hudba. Miluji třeba Prodigy, Core-tex labs, Antonína Dvořáka, Lvmen, Immortal nebo Stíny plamenů, ale je toho opravdu hodně, co mě oslovuje. Rád zajedu třeba na tekk :D I když sám bohužel na nic nehraji (pokouším se na bubny:) ), snažím se občas skládat hudbu na PC.

Nemám rád konzumní styl života. Mám rád lidi, kteří se snaží žít poctivě a slušně. Za smysl života považuji jeho existenci. Nevěřím v žádného Boha, věřím tomu, že člověk může dobrovolně žít slušný život bez hrozby biče Boha, bůžka nebo kultovní osobnosti.

Mám rád společnost, ale radši se v ní bavím s lidmi než jen sám se sebou. Baví mě diskutovat spolu s více lidmi. Mám rád soukromí, poskytuje mi možnost nerušeně uvažovat a uspořádávat poznatky. Jako v soukromí se cítím i když jsem ve společnosti někoho, kdo mi rozumí.


O vztahu dvou lidí:
Vztah si představuji jako dokonalé věrné přátelství, ve kterém se snaží oba navzájem co nejvíce poznat, pochopit a propojit. Partneři si slouží navzájem jako psychická podpora, motivace a inspirace.

Rád bych našel někoho, komu nebudu suplovat tatínka, staršího bráchu, učitele, psychologického poradce nebo skvělého (popř. výborného, nejlepšího, atp.) kamaráda.

Naopak bych moc rád potkal někoho, pro koho budu inspirací, důvodem k věrnosti a k trvalé lásce. Někoho, kdo se se mnou vždy rád pohádá a usmíří.


O budoucnosti:
Chtěl bych bádat a učit. Uvědomuji si, že to není cesta k velkému materiálnímu bohatství, ale po něm zase tak moc netoužím. Když to přeženu, tak raději budu bydlet v maringotce s někým, kdo mě bude milovat, než v paláci s někým kdo ne.


O Tobě:
Napiš už konečně! :D


------------------------------------------------------------------


Některý oblíbený stuff:

Knihy:
Nahý oběd
Já robot
Na západní frontě klid
Velký rozvod nebe a pekla
Tři muži ve člunu

TV seriály:
The Thick of It
Father Ted
The Mighty Boosh
Ugly Americans
Afro samurai
Red Dwarf
The Simpsons
Lexx
Star Trek
Stargate
Battlestar Gallactica
The Office
MASH

Filmy:
Vrtěti Psem (1997)
Dr. Divnoláska (1964)
Spalovač mrtvol (1968)
Sedmá pečeť (1954)
Markéta Lazarová (1967)
Naked Lunch (1991)
2001 Vesmírná odysea (1968)
Horizont události (1997)
Dune (1984)
Nineteen Eighty-Four (1984)
Equilibrium (2002)

PC hry:
Command and Conquer: Generals (ZH)
Fragile Allegiance
Homeworld II (mods)
Rome:Total War (mods)
Diablo
Diablo II
Master of Orion II
Master of Orion III
Heroes of Might and Magic III (WoG)
Heroes of Might and Magic IV

Stolní hry:
Šachy
Poker
Magic: The Gathering
Dungeons & Dragons

Hudba:
Viz Videa


------------------------------------------------------------------


Přibližný charakter mé osobnosti (podle testu osobnosti http://testosobnosti.zarohem.cz/):

INTP - vědec

Zastoupení v populaci: 3,5% (z toho 2,5% muži a 1% ženy)
Nejvýraznější vlastnost: logické uvažování
Ideální kariéra: programátor, vědec, matematik, filosof, ekonom, astronaut, architekt
Slavné osobnosti: Albert Einstein, Rene Descartes, Charles Darwin, Gordon Brown
Fiktivní postavy: Dat (Star trek), Q (James Bond)
Stručný popis: samotář, skeptik, nepořádný, raději se zabývá teorií než praxí, nedává najevo emoce, řídí se logikou, klidný, bohatý vnitřní život, společnost nechápe, pochybuje o smyslu existence, nechce vést ani být veden

Pokud v něčem vyniká nade všemi, pak je to schopnost budovat systémy úplně od nuly a vyhledávat logické nesrovnalosti. Tento skeptický samotář, který může být okolím vnímán jako podivín. Ze všech 16 typů bývá nejvíc odtržený od skutečného světa, do kterého se vrací ze své mysli jen na návštěvu. Je schopen velmi dobře se zabavit sám a během této doby pociťuje smyslové vjemy jako rušivé. Jeho snaha je vyfiltrovat vede k určitému flegmatismu a zanedbávání drobných každodenních domácích prací. Je více či méně neorganizovaný, což se může projevovat i v nedodržování pravidelného rytmu den/noc.

Vzhledem k tomu, že promýšlí všechny možné alternativy dopředu jako při šachové partii, může být nerozhodný. Rád si nechává vyhrazenu možnost změnit názor a nerad vynáší definitivní soudy. Bývá velmi často politicky neutrální nebo liberálně založený. O všem dokáže dlouze přemýšlet. Má sklony k cynismu a pochybnostem o smyslu existence. Je velmi inteligentní. Do této skupiny patřil mimo jiné i Einsten. Typickým zaměstnáním pro něj je vědec, profesor, programátor nebo filosof. Hodně z INTP se hodí i do kategorií: matfyzák, fanoušek sci-fi, webmaster.

Podobně jako INTJ se i INTP silně spoléhají na logiku a touží všemu rozumět. Zatímco INTJ ale používá logiku pouze jako nástroj k potvrzení svých intuitivně získaných názorů a spěchá k závěrečnému zaujetí pozice, INTP je přísně logický od začátku až do konce svého myšlenkového procesu a nevadí mu ani zabývat se teoriemi, které jsou naprosto neužitečné a konce nemají. Cíl pro něj není důležitý tolik, jako samotný proces přemýšlení a často naopak definivní zaujetí stanoviska k problému odkládá a spíš se baví tím, jak na obou stran vah přibývají jednotlivé argumenty. Co se projektů týká, INTP si jejich realizaci prožijí nejprve intelektuálně, vnitřně a necítí pak již mnohdy potřebu opakovat je v reálném světě.

Klasický INTP nerad řídí druhé lidi ale ani on sám nechce být veden a úkolován. Rád jedná, aniž by se poradil s druhými. Tíhne k funkcionalistické architektuře, minimalistickému designu, instrumentální hudbě, technickému pokroku za každou cenu. Ve skupině lidí se dopouští často, ne svojí vinou, společenských přešlapů. Nejlepším důkazem toho, že se opravdu snaží na sobě zapracovat, budiž vznik nespočetných teorií, které se snaží redukovat lidské chování na matematický model a jejichž autorem je vždy právě INTP v upřímné snaze rozlousknout tento (pro něj) tvrdý oříšek a začlenit se.

Většinou je velmi mírumilovný a nekonfliktní. Rád o všem dlouze přemítá a hledá nové úhly pohledu. Pokud by měli INTP vlastní stát, vypadal by jako moderní verze starověkého městského státu Athény.


------------------------------------------------------------------


Mé přibližné složení:
(sestupně podle počtu atomů)

Prvek / Procent tělesné hmotnosti
Vodík 10 [%]
Kyslík 65 [%]
Uhlík 18 [%]
Dusík 3 [%]
Vápník 1.4 [%]
Fosfor 1.1 [%]
Síra 0.25 [%]
Sodík 0.15 [%]
Draslík 0.25 [%]
Chlór 0.15 [%]
Hořčík 0.05 [%]
Křemík 0.002 [%]
Fluor 0.0037 [%]
Železo 0.006 [%]
Zinek 0.0032 [%]
Rubidium 0.00046 [%]
Stroncium 0.00046 [%]
Bróm 0.00029 [%]
Hliník 0.000087 [%]
Měď 0.0001 [%]
Olovo 0.00017 [%]
Kadmium 0.000072 [%]
Bór 0.000069 [%]
Mangan 0.000017 [%]
Nikl 0.000014 [%]
Lithium 0.0000031 [%]
Bárium 0.000031 [%]
Jód 0.000016 [%]
Cín 0.000024 [%]
Zirkonium 0.0006 [%]
Zlato 0.000014 [%]
Kobalt 0.0000021 [%]
Cesium 0.0000021 [%]
Arzen 0.000026 [%]
Rtuť 0.000019 [%]
Chrom 0.0000024 [%]
Selen 0.000019 [%]
Molybden 0.000013 [%]
Berylium 5e-9 [%]
Vanad 0.000026 [%]
Uran 1.3e-7 [%]
Radium 1e-17 [%]


------------------------------------------------------------------


Lvmen (No3 - Raison d`etre, Markéta Lazarová):

Vyrostl mezi vlky člověk a mezi lidmi stal se vlkem. Opovržení živí jeho pýchu. Neláska mu vdýchne nenávist. Všemi opovržený, začal Straba sám opovrhovat všemi. Stařešinům se staví s úšklebkem, pohaněl svatá místa dědů. Nechce být poddán ani lidem, ani bůžkům. Je svobodný jako vlk, jako zvíře lesní, ale ještě má lidské srdce a lidské srdce teskní...


Esgmeq (Nenávidím tě):

Už nikdy nevyjdeš do polí
abych ti nedýchal na záda
budu pít víno z tvých vinic
zapálím ti dům
přísahám!
nenávidím tě! Přísahám!

Pokácím tvé stromy a vyrvu
kořeny
to přísahám!
nenávidím tě! přísahám!


------------------------------------------------------------------


"I am against religion because it teaches us to be satisfied with not understanding the world."
- Richard Dawkins


------------------------------------------------------------------


"Všichni píší, ale nikdo nečte... Všichni mluví, ale nikdo neposlouchá..."
- Prof. Ing. Rudolf Zahradník, DrSc., Dr. h. c. mult.


------------------------------------------------------------------


Qualiasoup's Morality Part 1-3
http://www.youtube.com/watch?…

Putting faith in its place
http://www.youtube.com/watch?…


------------------------------------------------------------------


Vybrané klipy o LGBT problematice:

Dr. Robert Spitzer Retracts 'Ex-Gay' Study and Apologizes to the LGBT Community
http://www.youtube.com/watch?…

Navy Chaplain to Activist: I Could Exorcise The Gay Out of You
http://www.youtube.com/watch?…

Pastor Says Kill Gays & Lesbians in Electrified Pen
http://www.youtube.com/watch?…

Navy Chaplain: Everyone Born STRAIGHT, Marketing Turns Them GAY!
http://www.youtube.com/watch?…

Anti-Gay Dr. Michael Brown Cuts Interview After Avoiding Question
http://www.youtube.com/watch?…

Piers Morgan tonight - TONY PERKINS SAYS HE'S TEACHING HIS CHILDREN NOT TO BE GAY
http://www.youtube.com/watch?…

Joel Osteen: Being Gay a Sin, But Gay People Are Nice
http://www.youtube.com/watch?…

LIVE Phone Call to "Beat Your Gay Kids" Pastor!
http://www.youtube.com/watch?…

Anti-Gay Pastor Phone Call Goes Viral
http://www.youtube.com/watch?…

Baptist Pastor rebukes anti-gay sermon
http://www.youtube.com/watch?…

Anti-Gay Billionaire Apologizes For Outing Gay Reporter
http://www.youtube.com/watch?…

Child Punished for "Gay Behaviour"
http://www.youtube.com/watch?…


------------------------------------------------------------------


Will It Blend? - iPad
http://www.youtube.com/watch?…

Charlie Brooker - How To Report The News
http://www.youtube.com/watch?…

Vegan Black Metal Chef Episode 1 Pad Thai
http://www.youtube.com/watch?…
Onload

Názory k profilu

Přihlas se a okomentuj profil. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
Onload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload