Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

GaTe: GaTe na hvězdárně v Brně (GaTe)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: GaTe
Adresa: Kraví hora 2, Brno

Datum:

Párty

Popis akce

Měsíc se s měsícem sešel a my v GaTe pro vás máme na poslední sobotu v listopadu připravenu jednu netradiční akci. U příležitosti otevření zrekonstruované hvězdárny a planetária v Brně se vydáme na pořady zvané: „Příběhy sluneční soustavy" a „Neuvěřitelné Brno".

Hvězdárna procházela kompletní rekonstrukcí a přestavbou, byla z tohoto důvodu velmi dlouho uzavřena. Dalo by se říct, že vznikl úplně nový prostor, který s tím původním nemá nic společného. Podle zveřejněných fotografií a prvních ohlasů to nebude jen tak obyčejný prostor. Rozhodně bude stát za to, ho prozkoumat a shlédnout dílo architektů :-)

Akce se uskuteční v sobotu 26. listopadu 2011, sraz bude v Brně na hlavním nádraží v 16:00. Poté se přesuneme MHD na Kraví horu, kde od 17:00 začne samotný program, který je plánovaný do 19:00. Po jeho skončení můžeme navštívit některou z oblíbených restaurací a zakončit odpoledne příjemným povídáním o zážitcích z hvězdárny.

Co je potřeba

  • registrovat se na e-mailu marek@gejt.cz a potvrdit svou účast.
  • vzít si s sebou peníze na MHD a vstup do hvězdárny – výše vstupného bude upřesněna včas před akcí – pro studenty to bude za obě představení s největší pravděpodobností 120,- Kč a pro ty z vás, kteří již nestudují, to bude 150,- Kč.

Protože se dá očekávat velký zájem veřejnosti o návštěvu hvězdárny v prvních dnech po otevření, bude nutné se na tuto akci předem přihlásit. Neváhejte tedy a přihlaste se včas, abych pro vás měl místo.

Pravidla akce

Na tuto akci se vztahují pravidla GaTe – tzn. že tato akce je určena pro kluky do 20 let včetně.

Pouze pro kluky do 20 let!

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload