Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

GaTe: Zpráva o konci světa

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Klub:
Adresa: Masarykova 506/39, Brno

Datum:
Vstupné: 120 Kč

Párty

Popis akce

Skutečně se blíží konec světa? Co přesně nám hrozí a jak by takový konec světa probíhal? Jak vypadá Měsíc odvrácené strany a proč je Země šišatá? Unesli byste litr džusu na Jupiteru? To a mnohem více se dozvíme na naší výpravě za hvězdami!

Na základě vašich ohlasů jsme se rozhodli uspořádat již druhou výpravu na kompletně zrekonstruovanou hvězdárnu, kde nezůstal kámen na kameni stát. A tentokrát bude akce určena pro GaTe i GaTy, takže se jí mohou zúčastnit všichni kluci až do 26 let.

Program výpravy:

Nejprve prozkoumáme Příběh sluneční soustavy – jedná se o interaktivní velkoplošnou expozici s průvodcem. Začíná 17:00 v sále exploratioria. Délka 45 minut, cena 60 Kč.

Pak se podíváme na Zprávu o konci světa – audiovizuální show, která bude uvedena v 18:00 v sále velkého planetária. Délka 55 minut, cena 60 minut.

Více informací na: www.hvezdarna.cz

Důležité informace:

  • Akce se bude konta v sobotu 25. února, sraz bude v 16:00 v Brně na hlavním nádraží (konkrétně pod hodinami mezi ostrůvky šalin). Potom se pomocí MHD přemístíme na Kraví horu.
  • Je důležité abyste co nejdříve potvrdili svou účast na akci, později již nemusí být volné místo. Potvrdit svou účast můžete buď na Facebooku nebo formou e-mailu na aisy@gejt.cz.
  • Na akci si prosím připravte 120 Kč a také počítejte, že budou potřeba lístky na MHD nebo šalinkarta.

Webové stránky

Proběhlé akce

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload