Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bílé Stráně 2015 (Kamarádi.kluci.cz)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: Kamarádi.kluci.cz
Adresa: Masarykovo nádraží, Praha

Datum:

Výlet

Popis akce

Sraz: V sobotu 18. 4. 2015 v 8.40 hod na Masarykově nádraží, na nástupišti pod tabulí s odjezdy. Vlak zastavuje také na zastávce v Podbabě, pokud tu bude někdo nastupovat a bude chtít zahrnout do společné jízdenky, dejte mi to vědět.

Program: V 8.52 hod odjedeme rychlíkem do Lovosic, tady přestoupíme na motoráček do Litoměřic a vystoupíme na zdejším horním nádraží. Vydáme se po modré značce, z níž po nějaké době odbočíme a podíváme se do Národní přírodní památky Bílé Stráně - uvidíme, co tam letos bude kvést. Dále půjdeme po červené a žluté do Hlinné, po modré do Kamýka a po zelené přes Kalvárii na nádraží ve Velkých Žernosekách. Cestou bude velmi mnoho různých výhledů, ale horší je to s přítomností občerstvovacích zařízení, raději se vybavte vlastními zásobami. Zpět do Prahy se dostaneme podle tempa pochodu buďto vlakem v 18.11 na hlavní nádraží nebo autobusem v 19.20 do Holešovic anebo vlakem ve 20.11 na hlavní nádraží.

Kilometráž: Cca 15 km poměrně náročným kopcovitým terénem.

Remake z 24. 5. 2008

Protože hojnost potravy podél cesty je nejistá, raději se vybavte vlastními zásobami.

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Proběhlé akce – Kamarádi.kluci.cz

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload