Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prodloužený víkend v Krkonoších (CZ-Medvědi Praha)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: CZ-Medvědi Praha
Adresa: Pec pod Sněžkou 154, Pec pod Sněžkou

Datum:

Výlet

Popis akce

Vážení Méďové, dovolte, abych Vás pozval na prodloužený medvědí víkend do Pece pod Sněžkou.

Zde je předběžný program:

Sraz je 30.dubna 2015 v 16:40 na konečné metra trasy B Černý Most. Odjezd bude autobusem v 17:00 a příjezd do Pece pod Sněžkou v 19:40.

Čtvrtek 30.4.2015

Příjezd do Pece p. Sn., ubytování v penzionu "Pod lesem", pokoje jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové. Po ubytování krátká vycházka po okolí a volná zábava.

Pátek 1.5.2015 (státní svátek)

Snídaně cca 8 - 9 hod. Poté výlet na Sněžku. Na vrchol vyjedeme z Pece novou lanovkou, poté se vydáme po polské straně vrcholu k sedlu nad Obřím dolem, dále k Luční boudě a odtud sejdeme dolů do Pece. Trasa je dlouhá cca 10 km. Poté večeře v našem penzionu a volná zábava ;o), případně grilování.

Sobota 2.5.2015

Snídaně opět cca 8 - 9 hod, poté předběžně plánuji výlet na Černou horu s trasou cca 10-15 km. Trasu lze naplánovat i jinak, uvidíme dle počasí. Po výletu návrat do penzionu, večeře a volná zábava, případně opět grilování.

Neděle 3.5.2015

Snídaně kolem 9 hodiny, po snídani příprava k odjezdu do Prahy, návrat mezi 14 a 15 hodinou.

Program prodlouženého víkendu je jen určitý náčrt, zde je možno společně probrat kudy a kam vyrazit. Určitě ale nevynecháme Sněžku. ;o)

Finanční náročnost: ubytování + polopenze celkem 1680,- Kč. Polopenzí se rozumí snídaně ve formě švédských stolů a večeře, která se skládá z polévky, hlavního jídla a dezertu. Večeře je jednotná pro všechny. Můžete popřemýšlet, co byste rádi k věčeři. ;o)

Jak se zúčastnit: je nutné mi zavolat. Jan Pribilinec, tel: 725 234 481, a ohlásit svou účast a osobně u mne uhradit ubytování a polopenzi ve výši 1.680,- Kč. Úhradu lze provést také v Kafirně u Českého pána u obsluhy, ale i zde platí, že je nutné nejprve mi zavolat.

Pozor!!! Přihlásit se a provést úhradu je nutné nejpozději do 25.1.2015!!!

Zatím je k domluvě způsob dopravy. Musíme si upřesnit, zda se pojede auty nebo autobusem. Prosím ty, co se budou hlásit, aby mne informovali, pokud jsou ochotni jet autem a přibrat k sobě další účastníky. Úhradu za palivo si v každém autě rozpočítají účastnící mezi sebe. Kdo bude mít jakýkoliv další návrh, tak mi dejte vědět.

Upozornění: Po uhrazení ubytování a polopenze nelze provést storno! Jediná možnost pak je sehnat za sebe někoho jiného a vyrovnat se s dotyčným.

Skupinu vede: Jan Pribilinec ( Mr. Bear 2013 Czech Republic) tel: 725 234 481

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Proběhlé akce – CZ-Medvědi Praha

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload