Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Duchovní obnova v Orlických horách (Logos Praha)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: Logos Praha
Adresa: Bedřichovka

Datum:

Výlet Debata Bohoslužba

Popis akce

Zdravíme všechny zpřízněné duše.
 
Dáváme na vědomí, že v termínu 8.–10. 5. se uskuteční už dříve ohlášená duchovní obnova v Orlických horách, v Bedřichově v chatě Perla.
Akce se uskuteční na velmi pěkném místě.
 
Program bude probíhat od pátku 8. 5. (společná večeře) až do neděle 10. 5. (společná snídaně), zajištěno je ubytování v samostatném objektu, vše s plnou penzí za 700 Kč.
 
Akce se uskuteční na velmi pěkném místě, kousek se nachází poutní lokalita Neratov, krásná příroda všude kolem.
 
Bude možno přijet už ve čtvrtek 7. 5.

MÁTE-LI ZÁJEM O ÚČAST, BUĎTE TAK HODNÍ A NAPIŠTE NA LOGOS@LOGOSCR.CZ CO NEJDŘÍVE.
Informace o dopravě, programu a dalších pokynech všem zájemcům pošleme.

Pro ty, kdo ještě na duchovní obnově nebyli, jedná se především o přátelské setkání, ne o čistě teologickou nebo propagační akci!

Víkendový pobyt, který je otevřený všem zájemcům, organizuje spolek Logos – ekumenické sdružení LGBT křesťanů, jejich příbuzných a přátel. Rádi bychom vytvořili prostor, ve kterém se potkají staří i noví přátelé, aby se věnovali obnově duchovních, psychických i fyzických sil.

Základ programu tvoří jedno téma (letos Naděje), ke kterému vystoupí pozvaní duchovní a o kterém bude možné si více popovídat. Přítomnost zástupců různých církví nabídne také příležitost k osobním rozhovorům.

Ale nejen přednáškami a duchovními rozhovory živ je člověk - proto bude součástí víkendu také výlet, poznání nových kamarádů a kamarádek, prostor pro přátelské rozhovory, hraní společenských her a další aktivity.

Doprava: Místo je na konci světa. Všechny příjezdy zkusíme zkoordinovat tak, aby ti, kdo mají auto, nabídli místo ve vozidle ostatním, nebo aby se povedlo využít existující místní linky z Rokytnice a Deštného nebo podle možností dovezeme účastníky z obou uvedených míst.

Možná přímá spojení z blízkých obcí: Rokytnice v Orlických horách → Orlické Záhoří, Bedřichovka 8. 5. odjezd 9:05 nebo 13:05 Deštné v Orlických horách → Orlické Záhoří, Bedřichovka 8. 5. odjezd 10:00, nebo 14:00, nebo 16:32

Spojení do Deštného a Rokytnice (autobus)

(najdete možná další kombinace, napište nám, kdy a kam přijedete, abychom vás případně vyzvedli)

Ústí nad Orlicí – Deštné: 15:50 – 17:00 Praha – Deštné: 16:15 – 19:35 Hradec Králové – Deštné: 18:10 – 19:35

DŮLEŽITÉ! Jako potvrzení účasti zaplaťte prosím účastnický poplatek ve výši 700 Kč na č. ú. 2200360659/2010 do 30. 4. 2015. Do zprávy pro příjemce napište „obnova 2015“ a příjmení účastníků, za které platíte.

Napište na mail (pyr@atlas.cz), zda budete chtít bezmasou stravu, kdy přibližně přijedete případně jestli máte nějaké další otázky nebo požadavky.


Více také na https://www.facebook.com/Obnova2015

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Proběhlé akce – Logos Praha

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload