Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Pozvánka na cyklovýlet přes hory a lesy za postelí s nebesy (Kluci na kole)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: Kluci na kole
Adresa: Hlavní nádraží, Brno

Datum:

Cyklovýlet

Popis akce

Další letošní cyklovýlet se koná už v sobotu 9. května. Z Brna se vydáme vlakem do Křižanova, odkud už po vlastní ose pojedeme směrem na Velké Meziříčí a dále na Náměšť nad Oslavou. Celkem nás čeká 54 kilometrů na kole překrásnou krajinou.

Předpokládaná trasa

54 km: Křižanov - Velké Meziříčí - Trnava - Kojatín - Pyšel - Vaneč - Naloučany - Náměšť nad Oslavou. Stoupání: 380 v. m.

Datum a čas: sobota 9. 5. 2015, 7:45 - 17:00 h.
Předpověď počasí na iDnes

Start a cíl: sraz v 7.50 v Brně před hlavním vlakovým nádražím. Přijďte včas - v 8:00 kupujeme skupinovou jízdenku na vlak a v 8:20 odjíždíme vlakem R 986 Sázava z Brna do Křižanova (příjezd v 9:08).

Délka a náročnost: cca 54 km mírně kopcovitou krajinou. Ideální pro horské nebo krosové kolo.

Dopravní prostředky: vlak, kolo


------------------------------------------------------------
POZOR - ZMĚNA - PŘIHLASTE SE PŘEDEM
------------------------------------------------------------

Jak jste možná zaznamenali, České dráhy změnili podmínky pro využití Skupinové jízdenky. Při cestě vlakem téměř výhradně kupujeme skupinovou jízdenku - díky tomu ušetříme za přepravu. Abychom mohli slevu i nadále využít, potřebujeme vědět, kdo z vás se na výlet s námi chystá, a kdo ne. Proto:
1/ pokud jedete: odpovězte na e-mail novinky@kluci-na-kole.cz a přihlaste se - budeme s vámi počítat, koupíme skupinovou jízdenku "Brno > Křižanov" a zpáteční "Náměšť nad Oslavou > Brno". Získáte nárok na slevu a navíc budete mít rezervované místo pro kolo ve vlaku. Zaplatíte na místě (jízdné bude rozpočítáno).
Odpovězte nejpozději do Út 5. 5. 2015, 23:59 (protože skupinovou jízdenku pro 6 a více osob musíme u drah objednat nejméně 3 dny před cestou)
2/ pokud ještě nevíte, nebo se rozhodnete na poslední chvíli - zajistěte si jízdenky na vlak sami. Nemůžeme vám objednat skupinové jízdné. Nemusí pro vás být volné místo pro kolo ve vlaku (ale na této trase v tomto čase se nám to zatím nestalo, takže to nepředpokládáme).
3/ pokud nejedete: nemusíte nijak odpovídat, prostě s vámi nepočítáme. :)

​Těšíme se!
Za celý organizační tým
Dalibor a Petr

 

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

Proběhlé akce – Kluci na kole

Názory k akci

Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload