Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

2. mezinárodní setkání přátel Red Ribbonu, o.s. (Red Ribbon)

Onload

Informace o akci

Black Párty
Red Cat Club, Brno

Organizátor: Red Ribbon
Adresa: Pod Borným 251c, Doksy

Datum:

Výlet Debata

Popis akce

Rekreační středisko Harmonie – Staré Splavy, Pod Borným 251c, okres Česká Lípa, Liberecký kraj, oblast Máchova jezera – www.rsharmonie.cz .

Rekreační středisko se nachází asi 5 minut chůze od Máchova jezera a 15 minut chůze od 300 metrů dlouhé písčité pláže. Ubytování je v čtyřlůžkových chatkách se sprchou a samostatným sociálním zařízením, s venkovní zastřešenou terasou s posezením. V areálu je restaurace s možností celodenního stravování a středisko vlastní výbornou pizzerii, součástí je venkovní ohniště s možností grilování a pálení táborových ohňů. Středisko nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, cykloturistiku, stolní tenis a volejbal.

Ubytovací turnusy jsou od soboty do soboty, ale v našem případě udělal majitel výjimku a to od neděle do neděle a to 16. - 23 . srpna 2015.

Cena za ubytování: neplatí se za osobu, ale za celou chatku. Cena v našem termínu za chatku je 5.600 Kč na celý týden. To znamená, že při plné obsazenosti chatky, 4 osoby, je část na 1 osobu za ubytování za celý týden 1.400 Kč. Zarezervováno máme 5 chatiček. V případě většího počtu přihlášených zájemců o náš pobyt budeme hledat další chatičky pro všechny přihlášené.

Cena za stravování je individuální: stravování je zajištěno po celý den, bez časového omezení v restauraci a v pizzerii přímo v „našem rekreačním středisku“ středisku. V nabídce je 35 jídel, převážně české kuchyně, od hotových jídel po minutky a pizzu, od tlačenky s cibulí po biftek s hranolky a záleží jen na vás, kdy se přijdete najíst a co si k jídlu dáte, při výletě nebo pěkném počasí není tedy potřeba pospíchat na naplánovanou večeři. Cena zrušené plné penze se pohybovala okolo 250 Kč, to jen pro představu.

Snažili jsme se sehnat příspěvek na tento pobyt od Ministerstva zdravotnictví ČR a Magistrátu hlavního města Prahy. MZ ČR již rozhodlo, že tento edukačně rekondiční pobyt nepodpoří. S napětím očekáváme rozhodnutí MHMP, odtud by nám pomoc mohla přijít. O dění okolo grantového řízení MHMP vás budeme informovat a případné přidělení grantu od MHMP by mohlo náklady na pobyt snížit.

Tak jako v loňském roce, tak i tento rok, proběhnou cca 3 besedy na naše téma. 

V případě zájmu si napište o Přihlášku (nebo ji najdete ZDE), kterou je nutné po vyplnění poslat zpět, na e-mail: redribbon@email.cz nebo poštou na adresu Red Ribbon, o.s. – Eliášova 485/43, 160 00 Praha 6 Bubeneč.

Těšíme se po roce na setkání s vámi.

Vladimira Palík
předseda Red Ribbonu, o.s.          

Miroslav Hlavatý
výkonný ředitel Red Ribbonu, o.s.

Webové stránky

Upozornění: Aktuální informace a změny akce kontrolujte vždy přímo na stránce organizátora! Tato stránka má pouze informační charakter. Děkujeme.

1 názor k akci

19. 08. 2022 v 08:45Off-line Prcajs  (62/169/87)
A mohl bych tam i bes ubytování já totiž bidlim v Mimoni
Přihlas se a okomentuj akci. Ještě nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload