Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzeráty

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Jihomoravský krajOff-line mpqy  (29/-/-)
Vyfajci niekto teraz? Brno centrum, miesto nemám
Nahlásit
Pardubický kraj › ChrudimOff-line jjiirrkkaa86  (33/-/-)
Muz 53 mladistvého vzhledu stihly 19.4cm v chocni někdo dnes na Real
Nahlásit
Praha › Praha 10On-line denisons  (20/175/70)
Já 19 oholený bi sub pasiv.Hledám někoho kdo mě š***t pravidelně do mé p***lky a pusinky jednou týdně. Sex jen s kondomem. Podmínky jsou čistota a hlavně zdraví. Před sexem se oba vysprchujeme a já si udělám klystýr. Sex jen s kondomem (já orál jen aktivně, anál jen pasivně). Mám byt Praha
Nahlásit
Banskobystrický krajOff-line Adam113  (38/183/88)
Ahoj... hledám mladého štíhlého nepromiskuitního zdravého kluka- ideálně pasiva 18-30 let na pravidelná diskrétní setkání typu daddy-son ????. Já 39 zarostlý ale upravený aktiv.... Auto je, místo by se taky snad občas našlo... Pokud existuješ, klidně napiš...budu rád, když tě tady najdu...
Nahlásit
Praha › Praha 2On-line Jelen  (40/195/82)
Ahoj, hledám kluka/chlapa na pravidelné odpolední sexování. Spíše někoho pasívního, kdo má rád mazlení, líbání a rád kouří, případně podrží. Postel a velké p**o mám:-) Nenabízím vztah, jen fajn sex, na tvém věku ani zkušenostech nezáleží, když si padneme do oka a do náruče, tak to bude super.
Nahlásit
Praha › Praha 3Off-line Paja.20  (29/179/81)
Jako d***a udělám cokoliv pro tvoje potěšení a ty se o moje vůbec nebudeš starat. Bez řečí si kleknu na kolena a v*****ím tě. Pak si mě můžeš pro jistotu svázat, abych se nebránil (a nenapadlo mě třeba si ho honit) a tvrdě mě o***áš, tak aby to bolelo. Můžeš mě dát i pár na holou, nebo ještě lépe přímo mezi půlky - to abych pochopil, že sex je jen o tvém potěšení. Celé mé tělo ti bude k dispozici, krom mého penisu, kterého se nedotkneme. Jediný kdo prožije orgasmus budeš ty.
Budeš mě moct použít kolikrát budeš chtít, nebo mě třeba dát k dispozici i kamarádům. A pokud se ti to bude líbit a budeš to chtít častěji, nasadíš mě pás cudnosti a pohlídáš mě, že dokud náš vztah bude trvat, tak se neudělám.
Nahlásit
Praha › Praha 2 › PRAHAOff-line petasek007  (29/-/-)
Hledám velmi štíhlého a velmi mrdavého mladého kluka na sex v praze
Nahlásit
PrahaOff-line tangalike  (21/-/-)
Hledám diskrétního aktiva s veplym p***m a prostory na pravidelný sex
Nahlásit
Praha › Praha 10Off-line Pavvel30mrd  (30/-/-)
Ahoj, někdo kdo mě teď pěkně v reálu z**da. Mám prostor, jsem sub na vše a můžeš si natočit já si mě pěkně dáváš. Praha 10 jsem
Nahlásit
Jihomoravský kraj › BrnoOff-line Anonym
Ahoj lidi, potřebuji pomoct. Jsem na učňáku a probírá se nějaké učivo, asi z deváté třídy, ale jelikož už od osmé třídy ve škole ze zdravotních potíží skoro nejsem, nikdy jsem to nepochopil. Jak se zdá, na tomhle je postavený plán na půl roku učiva v matematice a s takovou bych propadl, protože vůbec nechápu, o co jde. Nejde o to, že bych byl nějak extrémně hloupý, spíš ve všem potřebuji vidět nějaká pravidla, systém, či logiku a v tomhle to prostě nevidím. Ono to snad nemá hlavu ani patu, stále se na to nabalují další a další znaménka, čísla, nebo písmenka a já jsem čím dál víc v koncích. Prosím o pomoc, i když nemůžu nabídnout žádné peníze, nebo nějakou odměnu, ale snad se najde nějaká dobrá duše, která mi pomůže i bez tučné odměny...
Abych nějak přiblížil, o co tedy jde, ukážu jeden příklad:
3x-4=x+6
3.(-1)-4=-1+6
-7 /se nerovná/ 5

Takže kdo chápe podobně vypadající příklady a chce v životě udělat dobrý skutek, prosím napište mi a pomozte tak jedné objeti matiky :D
Nahlásit
Ústecký kraj › DěčínOff-line Anonym
Webka? Pohonit? Do 25?
Nahlásit
Hledám vztah 11. 10. 2019 v 21:14
Trnavský kraj › Dunajská StredaOff-line Anonym
Ahoj... mam 18 rokov a chcel by som nájsť konečne trvalý vzťah... veková hranica je do 40 rokov MAX... chcem dať niekomu lásku a milovať ho... ak som ťa zaujal, napíš mi... som smutný že nemám partnera... som milý, ukecaný, empatický a dúfam že aj sympatický... (ale to už musíte posúdiť vy) :)
Nahlásit
‹ Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Další ›
Zobrazeno 61–72 z 34 626
OnloadOnload
Copyright 2011–2019 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload