Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #113978

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 26. 06. 2020 v 16:04
Jihomoravský kraj › Brno-venkovOff-line Unidimi  (29/182/78)
Mám takový sen: rád bych si našel kluka-bisexuála, se kterým si najdeme holku a budeme mít takový vztah ve třech.
Ovšem měl by být mladý, t.j. do 20 let - a pokud pod 18, bylo by to to vůbec nejlepší. Líbí se mi představa mít takového mladšího kamaráda (mně je 28) na různé věci jako výlety, sauna, koupání v rybnících, lomech a koupalištích... a tak. A k tomu ještě kdybychom spolu měli holku taky nějak v tomhle věku - no to by bylo úplně bezva. Rád bych vám byl "úvodcem do dospělosti" (zní to hrozně, ale nemyslím to nijak úchylně - však napiš a poznáš :-)

Starší chlapi mi prosimvás vůbec nepište. A vy, co odpovíte, napište něco víc než "ahoj" nebo "čau". V čem je takový problém napsat pár vět o vaší představě, tak jak jsem je napsal výše já? Pokud pošleš fotku, pošlu zpátky taky.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload