Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #114126

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Jihočeský kraj › Tábor › TáborOff-line ElSub  (18/186/76)
Jsem mladý, hubený, oholený a jsem realná submisivní klučíčí d***a. Hledám nejlépe skupinku dominantních lidí co by pro sebe uvítali mrdací hračku a reálnou děvku na opravdu tvrdé a agresivní mrdání stylem hatef**ku. Dělám jen zásuny až po koule, proto rád uvítám větší p**a (o díru se nebojte). Nemám problém i s perverzí. Nejdřív by se vše domluvilo co a jak a pak klidně bez stopky, zábran a slitování. Kompletní znás.ilnění a zničení díry až do brekotu. Upřednostňuji jen skupiny ale mohu udělat i vyjímku na kuřbu. Jsem zkušený a dělám opravdu jen hodně tvrdý a agresivní anál, lidi co neumí roz**dat díru až do řevu nechci. Hledám jen lidi co vydrží m***t a mají fantazii, jsou nejlépe oholení a mají vetší p**o a co si umí osedlat děvku jako jsem já. Na oplátku vám nabízím mladou, kompletně oholenou díru k znás.ilnění, surovému zacházení a veškerým hrátkám, mou poslušnou službu, kvalitní hluboké kouření a kvalitní servis o vaše penisy.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2020 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload