Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Inzerát #126067

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 03. 05. 2021 v 21:16
PrahaOff-line Anonym
Ahojte, úprimne doteraz som hladal iba sex a aj som si zaňho platil. Uznávam, že je to úbohé a už ma to prestalo baviť. Som na mladých chalanov od 15 do 20 rokov, ale vzťah s nimi je trochu sci-fi a väčšinou ten starší padne na hubu (hovorím z vlastných skúseností). Tento-krát hľadám normálneho kluka, mladým sa asi neubránim, ale pokojne aj staršieho cca do 35 rokov, ktorý sa bude chcieť spoznávať a s ktorým budem môcť zdielať svoj voľný čas. Nehľadám krásavca ani tehličky na bruchu (ale nevylučujem), proste normálneho citlivého a empatického človeka, ktorý bude hlavne real a budem v ňom cítiť oporu. Ja ju poskytnúť určite viem. Žijem relatívne aktívny a dynamický život, ale napriek tomu sa cítim strašne osamelý. Mám 30, miery 175/73, pracujem ako manažér v Prahe a chcem už spoznať naozaj niekoho, s kým možno strávim aj celý život. Nebojte sa a píšte, dúfam že obaja nájdeme, čo hľadáme.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2021 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload