Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Inzerát #161547

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 25. 07. 2022 v 20:33
Jihočeský kraj › České Budějovice › Týn nad VltavouOff-line Pugh  (19/188/82)
Jmenuji se Petr, bydlím v Týně nad Vltavou a narodil jsem se před devatenácti lety ve znamení vah. Budu studovat Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích.

Hledám muže na úrovni, se zkušenostmi a životním nadhledem. Musíš být vyrovnaný se svou sexualitou, stejně tak bys měl být vyoutovaný, otevřený a nemělo by ti dělat problém podat mi ruku na veřejnosti. (Nehodlám se na veřejnosti přetvařovat a dělat, že jsme „jenom“ kamarádi). Věkově by ses měl pohybovat mezi 30 a 50 lety, ale nějaký ten rok nad nebo pod limitem nevadí. Alespoň minimálně by se tvé koníčky měly podobat těm mým, abychom si měli co říct. Dominantní, vůdčí a ochranitelská povaha bude velkým plusem. Fyzická přitažlivost už bude jen třešničkou na dortu.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload