Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Inzerát #162108

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 31. 07. 2022 v 05:23
Královehradecký kraj › Se zeptejOff-line Pajas85  (37/176/69)
Je potřeba se trochu ustálit. Jednorázovky jsou sice fajn, ale čím dál hůř se shánějí, proto je ideální se tu poohlédnout po někom stálejším, který to bude brát vážně.
Poptávám kluka nanejvýš do mého věku, hubeného a aspoň něčím sympatického, který by se chtěl scházet dlouhodobě, abych si s ním občas pohrál. Zkrátka něco na způsob volného vztahu intimního charakteru, tedy extra se nevázat a přitom k sobě mít blízko.
Čím starší člověk, tím méně mě to baví, takže budu rád, pokud jsi mladší, štíhlý. Obnášelo by to moje ruční hrátky s tvým rozkrokem, ostatní věci moc nedělám. Mohl bys být i submisivnější povahy a méně zkušený. Je mi jedno, odkud jsi, když budeš mít zájem pravidelně dojíždět. Jen pozor, jsem spíš noční pták, ale když si získáš důvěru, ve volnu rád třeba vyrazím já za tebou nebo můžeme někam společně.
Rozhodně neočekávám kusé konverzace typu: nevím, uvidím, někdy, nemám čas ani prostředky, jseš daleko... Chci prostě kluka, který se na naše setkávání bude těšit, počká na mě třeba po šichtě, umí vhodně komunikovat a zpravidla třeba prožije i něco vzrušujícího.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload