Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Inzerát #173819

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 23. 11. 2022 v 08:13
Praha › Praha 8Off-line Anonym
Na vztahy uz neverim bo dnesnej dobe najst nekoho na lasku a vztaj je tezke.Dnes nikdo nikoho nevie mat rad.Kazdy lubi a miluje jen sam sebe a svoji krasu pred zrkadlem...Dnes se laska v lidech vytatila...A slvo vztah je siroky pojem...Nekdo si mysli ze kdyz napise ze hleda vztah ze to je o flirte na jednu noc a o sexe na jednu noc a ulet...Vobec ne malo lidi vi co je slovo VZTAh?Vztah je len o dvoch lidech je to naklonnost duvera, cit, neha srdce laska a hlavne je to zavazok voci druhemu...To je jak sobas zavazujes se mu ze mu budes verny a ze si ho budes ctit a milovat ze vsym vsudi a to je to co malo kdo vi ale hlavne ze si napisu ze hledaji vztah...Chcel sem jen najst cisto kamaratstvo nekoho skym by som si mohl pokecat jit ven do Restiky cukrarne do kina...Z nekym travit den a mit znekym hesky zazitky...Ale taky clovek tadi ani neni jen cisto na kamaratstvo...
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2022 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload