Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #52730

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Karlovarský krajOff-line Anonym
Ahoj,jsem trenér taneční skupiny One crew z Chodova u Karlových Varů dáváme dohromady kluky/chlapy, ze kterých by se složila dospělá kategorie mojí taneční skupiny a čistě opravdu jen kluci, v celé ČR nic takového není, je na to potřeba minimálně 8 kluků/chlapů. bylo by to naprosto něco originálního..a nejlepší tady na tanec tanec by byli čistě gayové, protože tanec ve stylu Hip hop odtancuje každý druhý, stačí aspoň trochu talentu k tancování, šlo by hlavně o tu show, že by tancovali jen kluci,protože jak už jsem psal, tady nikde nic takového není a na soutěži by tohle rozmetlo naprosto všechny. Posílám i video, aby ses mohl podívat jak já tancuju se skupinou,co trénuju,abys byl aspoň trochu v obraze, co tancujeme je to z letošního finále v Lucerně. Chápu, že většina z vás chodí do práce, nebo do školy, ale bylo by to hlavně o domluvě, kdy bychom se scházeli a trénovali. Zde video: https://www.youtube.com/watch?…
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload