Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #57949

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Nitrianský kraj › LeviceOff-line Dyexew  (22/164/45)
Ahojte, pekný deň želám. Chcel by som tu nájsť dobrého kamaráta na prehodenie pár slov (nebránim sa akejkoľvek téme) Pravých priateľov sa hľadá veľmi ťažko. Som zadaný, preto hľadám len kamaráta na písanie. Na veku nezáleží. Ak Ťa zaujal môj nezaujímavý inzerát tak mi kľudne napíš a neváhaj. Budem rád za každého kto sa mi ozve. Ja 21r. mladý, ukecaný (hlavne cez internet) dobrosrdečný, sem-tam pošahaný (ale tak každý je svojím spôsobom - menej či viac ;] ) Mám rád prírodu, zaujímam sa o módu, chovateľstvo, varenie. Vraj som nežný a pozitívny chalan. Popravde by som tu rád našiel na písanie zrelého, v najlepších rokoch (25-39r.) muža, ktorý si už niečo zažil a vie o čom je život a rád by sa so mnou podelil o jeho zážitky a chyby z ktorých by som sa veľmi rád poučil, pretože je dobré učiť sa z chýb druhých. Aj keď, priznajme si, človek sa naučí z tých svojich chýb asi najviac... Želám pekný zvyšok dňa a budem sa tešiť na Tvoju spravu. S pozdravom Dyexew.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload