Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #59441

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 10. 12. 2015 v 22:03
Praha › Praha 6Off-line Daerlen  (26/186/85)
Inzeráty, co na ně říct... Nikdo je moc nemá rád a většina lidí si připadá jako naprostý i***t když je píší - já tedy rozhodně. Nejsem na inzeráty zrovna velký odborník. Naposledy jsem nějaký psal, když jsem byl teeneager: zasněný, naivní a pevně věřící v ideály. Věřil jsem v lásku a právě jen ta mi stačila k životu. Byly to krásné časy, na které s láskou vzpomínám a vždy budu. Zároveň je to věc kterou tu hledám, muže mladšího než já, který má růžové brýle a sny o životě. Mladíka který má čisté srdce, velké sny a kterému je skromnost vlastní. Sám jsem v tomhle směru poněkud vyspěl ale vážím si čistých duší. Sám nemohu nabídnout nic víc než sebe: přímého muže, pro kterého jeho bytí znamená mnohem víc než jen spánek, jídlo, alkohol a sex. Proč to ale píši do inzerátu něž abych sám vyrazil někam přímo "na lov"? Je mi 25, jsem na mladší a k tomu jsem prostě normální chlap: mám rád zbraně, tvrdou práci, mám neupravené vousy, nebojím se rány když se mám někoho zastat a vždy se půjdu radši bavit s chlapy na pivo než abych šel křepčit do klubu na nesmyslnou hudbu mezi hromadu promiskuitních bukvic které ho strčí i do pračky když na to přijde. Neoblékám se módně ale prakticky, většinou v outdoor/vojenském stylu, takže moc nezapadnu. A když se stěhuji tak s sebou táhnu tunu knih a deskovek ale klidně zahodím příslušenství k PC a hadry, když na ně není místo... Čím se vymykám především je ale má lidská poctivost a ochoten obětovat své pohodlí pro ty co mám rád... jo a taky jsem skromný! :D Rád pohovořím s někým koho jsem zaujal a když nikoho, kvůli tomu také svět nespadne :)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload