Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #62527

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 27. 02. 2016 v 20:27
PrahaOff-line Pave1  (30/-/-)
Je tu někdo, kdo se občas nebo bohužel často cítí sám, ale krutě mu nevyhovuje celý koncept seznamování, u kterého se obě strany posuzují jako na trhu a ještě na základě informací naklikaných za pár sekund? Seznamování, u kterého jde o výsledek, výkon, ať už to má být sex nebo žili šťastně až do smrti? Oslovuje tě víc slovní spojení možný kamarád, klidně ne-můj-typ, než zaručeně pan božský? Rád bych občas s někým, kýmkoliv, zašel třeba do divadla nebo na výstavu nebo na procházku Prahou nebo do planetária nebo do muzea MHD nebo na skleničku, kamkoliv. Prostě si jen popovídat, povědět si vzájemně o svých životech a zájmech, o přečtené knížce nebo zhlédnutém filmu, o světě. Rozšířit si obzory a dělat chvilku to, na co už nikdo nemá čas, prostě jen být s jiným člověkem, bez zkoumání zisků a perspektiv, bez nervozity z očekávání čehokoliv. Slibuji si od toho jediné, že nebudeš celou dobu v duchu přemýšlet, jak mi říct, že z toho nic nebude, protože jsem tlustej (no to asi nevím), a já ti nabízím to stejné, ať tvé pochyby o sobě samém pramení jako u mě ze vzhledu nebo z čehokoliv jiného. Vítáni i dočasní introverti. :-) A ti, kteří nemají pocit, že jim všechno patří, za to, jak jsou úžasní, obzvlášť. :-) Já Pavel, Praha, 28 let, VŠ, baví mě kultura i příroda. Víc si asi budeme moct říct, pokud jako já nepreferuješ zájmy typu móda a fitness, ale nebudu tě soudit ani za ně, když se budeš chtít setkat s někým mimo svoji obvyklou společnost. Pokud tě inzerát oslovil, neváhej napsat.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload