Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #64983

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 04. 05. 2016 v 17:12
Praha › Praha 6Off-line Daerlen  (26/186/85)
Hledám zde třeba kamaráda, třeba přítele. Tak či tak člověka se kterým mi bude fajn a čas nám poběží. Někoho kdo má mozek v hlavě a ne v kalhotech... někoho kdo se umí smát a zároveň přemýšlet když je to třeba... Někoho kdo nefňuká pro nepřízeň osudu ale dokáže se s ní rvát... Někoho kdo má víru... víru v to že příběhy končí dobře :)

Teď něco málo asi o mne: Moc nezapadám mezi většinu lidí zde, preferuji "chlapskou" zábavu, takže spíš než v clubu nebo na nákupech mne člověk najde na střelnici. Nekoukám se na seriály typu Glee ale čtu knihy (takové ty věci z papíru). Na dovolenou se určitě nepojedu válet na hotelový wellness v Chorvatsku ale raději vyrazím do lesa pod stan někde v Rumunsku. A zcela určitě netrávím každý druhý den s někým "úžasným" koho znám dva dny z Grinderu (který ani nemám), to už když není co dělat tak jdu do fitka, nebo si zaběhat.
Když přijde kamarád s tím že potřebuje pomoct, vždy si na něj čas udělám i kdybych si měl vzít dovolenou a jet přes půlku čech. Určitě neřeknu že se mi nechce.
Hezký páteční večer pro mne není propařená noc s neznámými v Termixu ale společná večeře, kterou sám uvařím a sklenka dobrého vína.
Na rozdíl od většiny zde si také zakládám na tom že lidi kolem mne dokáží držet slovo a vědí cot o je morálka se slušnou výchovou.

Víc toho o mne řekne profil, takže zpovídat se zde víc do hloubky asi netřeba.
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload