Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #65217

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 11. 05. 2016 v 10:24
Karlovarský kraj › Cheb › ChebOff-line Lucas0  (24/182/80)
Čau hoši hledá se nějaký na seznámení osobně prostě na vztah nebo na kamarádství a nebo kamarádství s výhodami to se uvidí časem.Ve věku 18-35let.Tak co bych o sobě řekl, tak asi že rád seznamuji s novými lidmi.Rád chodím do fitness, miluji sporty (běhaní,fotbal,hokej,box,bowling,...). Taky rád někam sednu s přáteli.Rád poznávám nový města nebo i státy takže rád cestuji, a jezdím rád na výlety.Miluji léto když si můžu jít zaplavat a tu pohodu lidí jak jsou všichni veselý a štast'ný. Jsem bláznivý kluk jsem pro každou blbost Jsem veselý ale někdy mám takovou náladu že s nikým nemluvím sem rád sám doma bez lidí, trvá mi než se otevřu lidem než jim pořádně věřím.Moje minulost není až tak dokonalá, ale to je minulost no tu už bych řešit neměl. Nemám rád když někdo uráží ostatní lidi jak kvůli vzhledu,povaze,nebo kvůli tomu že je gay nebo lesba, taky nemám rád pomluvy a když se někdo směje ostatním lidem, nemám rád nevěru. BEZ FOTKY NEBO STARŠÍ ANI NEPIŠTE :)KON TAKTY DÁVÁM AŽ PO PRVÍ SCHŮZCE DĚKUJI ZA POCHOPENÍ. BUDU RÁD KDYŽ SE NĚKDO OZVE Lucas
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload