Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #66625

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Praha › Praha 3Off-line 1patriqq1  (24/186/69)
Podnájom 2+1 byt. Jedna izba moja, druhá tvoja (foto bytu v profile).

Niečo o mojom budúcom spolubývajúcom:

Bol by som rad, ak by môj spolubývajúci bol človek, ktorý má dobrú výchovu, ktorý sa nebojí rozmýšľať, ktorý ma sny a nebojí sa ich plniť si. Nie, nejde o rande, ale o spolubývanie (takto sa predsa nehľadá vzťah). Rešpektujem súkromie, ak budeš chcieť sám povieš :).

Niečo o byte:

Byt sa nachádza asi dve minúty pešo od metra Flora (linka A), ulicu ti napíšem v správe :), spojmi do centra 7min, pešo na Vaclavak cca 15-20min (ul. Vinohradská). Byt je na piatom poschodí, vo vchode je nový výťah. Byt je kompletne novo zrekonštruovaný s dvoma izbami, chodbou (kde je veľmi vkusne umiestnená kuchynská linka) a kúpeľnou. Byt je pekný, ide z neho dobrá atmosféra a je pekne slnečný. Viac info kľudne v sprave resp. na obhliadke :)

Niečo o mne:

Som Slovak pracujúci a študujúci v Prahe. Som mierumilovný a poriadkumilovný inteligent. Zvieratá mám rád. Rád športujem, čítam, učím sa nové veci, chodím na výlety (ak je čas) občas prečo nie i pařim :). Veľmi si cením ľudskosť a úprimnosť. Na všetkom sa môžeme dohodnúť, tak ako to robia normálni ľudia :).

V prípade, že sme ťa oslovili (ja a byt :D), napíš...budeme radi :)

A hej skoro som zabudol...pardon :)...cena za izbu na mesiac je cca od 7000kc do 8000kc, záleží na dohode :).

PS: Ak sa ti paci a rozmýšľaš nad ponukou, ale nemáš nábytok...viem ti pomôcť...určite sa nejaké riešenie nájde :)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload