Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #66951

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 29. 06. 2016 v 14:27
Nitrianský kraj › NitraOff-line Schlangeman  (21/195/70)
Ahojte, hladám niekoho na dlhodobý vztah, ideálne niekoho kto žije v SR, konkrétne v Nitre alebo okolí. Ak bývaš ďalej tak nevadí, no chcem aby sme sa mohli vidiet aspon tak raz za 2 týždne, inač na vztahy na dialku neverím. Som bisexuál a na pohlaví mi moc nezáleží, no predpokladám, že na tejto stránke si asi skôr nájdem chlapca než babu :D Prosím nikto nad 30, hladám niekoho približne v mojom veku, plus/mínus 4 roky. Sexu sa nebojím, no nie je to pre mňa to hlavné a než na to príde tak sa s danou osobou musím najprv osobne stretnút a spoznať sa bližšie. Mám rád pozeranie filmov, romantické prechádzky, hudbu (skoro všetky možné žánre),varenie (aj ked moc mi to nejde :D) a velmi ma baví príroda (najradšej mám plazy, doma chovám hada druhu pytón královský). Chcem hlavne niekoho, kto ma bude mať rád takého aký som a ku komu môžem byť úprimný. Ak máš záujem a chceš sa dozvedieť viac tak kludne napíš :)
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload