Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Inzerát #66962

Abys mohl vložit inzerát, musíš se vpravo nahoře přihlásit. Pokud ještě nemáš svůj účet, zaregistruj se.
Onload
Onload
Načítám...
Onload Onload
Upozornění: Tato sekce inzerátů může obsahovat erotickou a sexuální tématiku.

Stisknutím tlačítka „OK a skrýt upozornění“ potvrzuješ, že:
  1. Je mi více než 18 let a již jsem dosáhl zletilosti.
  2. Pokud se nacházím ve státě, ve kterém je hranice zletilosti stanovena odlišně od předpisů České republiky, potvrzuji, že splňuji veškeré podmínky zletilosti v daném státě a že je mi více než 18 let a že vstup na tyto stránky není omezen a/nebo zakázán předpisem státu, v němž se nacházím a/nebo jehož jsem státním příslušníkem.
  3. Souhlasím s tím, že sexuálně orientovaný materiál jsem oprávněn užívat jen v soukromí a to výlučně pro svou osobní potřebu.
  4. Sexuálně orientované materiály mne neurážejí, nepohoršují a/nebo jinak neohrožují a na uvedené stránky vstupuji dobrovolně.
  5. Budu si vybírat a používat pouze a výhradně takové materiály, které neporušují zákony státu, ve kterém se nacházím.
  6. Neposkytnu a ani přímo či nepřímo neumožním přístup k materiálům získaným na těchto stránkách osobám mladším 18 let ani jiným osobám, které nesplňují podmínky uvedené v tomto prohlášení.

Pokud splňuješ všechny podmínky uvedené v bodech 1 až 6, jsi oprávněn stisknout tlačítko „OK a skrýt upozornění“. V opačném případě okamžitě opusť tuto stránku.
Hledám vztah 29. 06. 2016 v 18:22
Ústecký krajOff-line Anonym
Ahoj. Jsem obyčejný 16letý kluk, který hledá někoho do 18, nejlépe z Ústeckého kraje, ale pokud by to opravdu klapalo, klidně bych mohl dojíždět. Už mě nebaví být neustále sám. Jsem poměrně tichý, ale když někoho poznám, dokážu se rozjet a myslím, že se mnou pak je docela sranda. Vztah s klukem jsem ještě neměl, ale myslím si, že bych mohl být romantik, večerní procházky, večeře, cokoliv... Přizpůsobil bych se tomu, co ten druhý považuje za romantiku :). Udělal bych pro toho druhého cokoliv. Nejsem zženštilý, ale nebráním se ani takovým typům, pokud tedy nemá 8000 piercingů, tetování, nebarví si každej den vlasy a nesnaží se mluvit jako typickej "buzíček" :D. Parametry cca 180cm, 77kg, preferuji raději menší typy, kde bych já toho druhýho "bránil", ale to je v podstatě jedno, není to kritérium. Hlavní je abys byl v pohodě, přátelskej, dopravou dostupnej, snad trochu hezkej. Pokud hledáš někoho jako já, tak napiš, já ti o sobě napíšu víc. Ale rozhodně mě nezbalíte tím, že mi místo fotky obličeje pošlete svůj porost :D Takže klidně napiš, fotku pošlu do zprávy, budu hned chtít tvojí, jinak neodepisuju. Vzhled sice není úplně to hlavní, ale rád bych věděl, s kým mám tu čest :D
Nahlásit
OnloadOnload
Copyright 2011–2017 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload